• GoHome Professional
kuće dobrinj do 3400 eura/m2 Najnovije - GoHome
  • kuće dobrinj do 3400 eura/m2 Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj do 3400 eura/m2 Najnovije

  • Za upit "kuće dobrinj do 3400 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 3200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3500 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 270.000 €, 80,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Soline, prodaja, samostojeća kuća građena 1980. godine, na parceli površine 312 m2. Kuća ima površinu 80 m2, sastoji se od suterena i prizemlja. U suterenu je manje spremište, dok je u prizemlju stambeni prostor koji se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, te kuhinje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 590.000 €, 175,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja samostojeće kuće na otoku Krku. Nekretnine Dobrinj Na prodaju je samostojeća kuća izgrađena na velikoj parceli površine preko 1100m2. Kuća se nalazi na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja koja pruža mirnu ljetnu idilu otoka Krka. Kuća ima stambeni prostor površine 175m2, a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 570.000 €, 170,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Red Nekretnine posreduju u prodaji predivne adaptirane starine smještene u okolici Dobrinja na otoku Krku. Nekretnina se nalazi na zemljištu veličine 1090 m2. Nekretnina je raspoređena na prizemlje, kat i potkrovlje. U prizemlju se nalazi konoba s tošom i prešom koje su još uvijek....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 300.000 €, 87,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Čižići, prodaja, kuća sa dva apartmana i pogledom na more, 300 m od plaže! Kuća ima dvije etaže, prizemlje+ kat, ukupne bruto površine 106 m2, neto površine 87 m2. U prizemlju se nalazi apartman neto površine 50 m2, koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Dobrinj, prodaja, samostojeće kuće, okružena s puno zelenila, 4 km od mora! Kuća netto površine 120m2, katnosti prizmelje i kat. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spremište, toalet, kuhinja i blagovaona, te dnevni boravak s izlazom na terasu i okućnicu. Na katu se nalazi hodnik,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 299.000 €, 90,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.03.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Dvojna kamena kuća za adaptaciju smještena na mirnoj lokaciji u mjestu na otoku Krku. Kuća se sastoji od prizemlja i dva kata te nudi dobar potencijal za uređenje prema vlastitim željama. U prizemlju se nalazi konoba, a vanjske stepenice vode na terasu s koje se ulazi u kuhinju. Na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 415.000 €, 135,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća na mirnoj lokaciji na otoku Krku sa bazenom, jacuzzijem, velikom terasom, prostranom uređenom okućnicom i vanjskim roštiljem. Kuća se sastoji od tri etaže - suterena, prizemlja i kata. Prostor je funkcionalno raspoređen i potpuno opremljen za ugodan boravak ili nastavak....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 999.000 €, 322,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Šilo - jedinstvena ponuda. Kuća na samom moru, prvi red od mora. Kuća ima šest namještenih apartmana, kategorizirani s tri zvijezdice. Pet je jednosobnih apartmana s po 2 pomoćna ležaja i jedan apartman je dvosobni. Odlična nekretnina za turizam. Garaža. Klimatizirano. Kuća je legalizirana.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U neposrednoj blizini mora, u zelenom pojasu prodaje se samostojeća kamena kuća. Sagrađena je 1998 g. Kompletno obnovljena izvana s novi krovom i urednom dokumentacijom. Uporabna dozvola ishodovana. Sastoji se od zajedničkog dnevnog prostora i galerije za spavanje. Ispod kuće je ukopani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 850.000 €, 250,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otkrijte čar života u novoj samostojećoj kući smještenoj u mirnom okruženju Uvale Soline. Ova prostrana nekretnina, izgrađena 2024. godine, nudi udobnost i luksuz na 250 m2 korisne površine, smještena na parceli od 400 m2. Kuća se može pohvaliti sa velikim open space prostorom, četiri....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj do 3400 eura/m2 (842)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?