• GoHome Professional
kuće dobrinj do 3400 eura/m2 - GoHome
  • kuće dobrinj do 3400 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj do 3400 eura/m2

  • Za upit "kuće dobrinj do 3400 eura/m2" pronađeno 363 nekretnina - prosječna cijena 2.558 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 5 nekretnina za upit kuće dobrinj do 3400 eura/m2 Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosječna površina)
    • barem 170 m2
    • 200 m2
  •  Po cijeni
    • 3200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 270000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 72.000 €, 70,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2025.,

www.euro-immobilien.hr

SAMO U NAŠOJ PONUDI ! Prodaje se kamena kuća za adaptaciju u centru Dobrinja. Kuća ima ukupno tri etaže, i prostire se na cca 70 m2. Najniža etaža ima odvojeni ulaz s ulične strane, a ostala dva kata imaju bočni ulaz na visini prvog kata. Napravljena je betonska međukatna konstrukcija....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 135.000 €, 132,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja stare kamene kuće u nizu, krajnje, za adaptaciju, s lijepim pogledom na more i okućnicom površine 30 m². Ova nekretnina na otoku Krku predstavlja odličnu priliku za adaptaciju i stvaranje autentične mediteranske kuće za odmor ili investiciju. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kamene kuće na otoku Krku. Zadnja je u nizu, te joj pripada lijepa okućnica od oko 350 m2. Građena je 1965. godine, ali je 1980-ih godina dograđena, te je započeta adaptacija. Kuća je priključena na struju, a vodu dobiva iz cisterne, iako postoji mogućnost priključka....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 598.000 €, 629,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo apartmansku kuću sa potencijalom za pansion. Kuća je površine 400m2+229m2 terasa. U prizemlju se nalazi kuhinja sa blagavonom i dnevnim boravkom,spavaća soba i kupaonica,poseban studio apartman sa posebnim ulazom. Na katu se nalaze tri spavaće sobe sa kupaonicama i ljetnim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 166.000 €, 178,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Šilo, otok Krk, mirna lokacija uz šumu! Započeta gradnja obiteljske kuće. U malom naselju nadomak Šila, na prodaji je građevinski teren od 416 m2 sa građevinskom dozvolom i plaćenim komunalnim doprinosima te započetom gradnjom. Građevinska dozvola podrazumjeva gradnju obiteljske kuće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 172,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se započeta gradnja samostojeće kuće na mirnoj i ugodnoj lokaciji. Nekretnina se nalazi na parceli površine 416 m², a projektirana je kao katnica ukupne stambene površine 172 m², s ukupno pet soba, prema važećoj građevinskoj dozvoli izdanoj 2006. godine. Komunalni doprinosi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 172,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, (ŠILO) okolica - prodaja samostojeće kuće u izgradnji Snižena cijena za vašu novu kuću! Tražite idealnu investiciju ili bazu za obiteljski odmor? Ova nekretnina u srcu otoka Krka upravo je postala još dostupnija! Iskoristite značajno sniženu cijenu i preuzmite projekt koji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 724,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaje se prekrasna samostojeća kamena kuća od 226m2 , kombinacija modernog i autohtonog Kuća se nalazi na parceli od 724 m2 i sastoji se od tri etaže. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica ,kupaona i kotlovnica.. Na katu su smještene dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 505,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Predivan projekat, razvedena vila u kojoj je ukupno šest stambenih jedinica. Sve je u rustikalno - mediteranskom stilu. IZUZETNA mirna lokacija. U sklopu okućnice su dva pomoćna objekta. Ima dovoljno prostora za izgradnju bazena. Lijepo zamišljena grupacija kuća, samo 3000 metara....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 520.000 €, 587,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća s 4 apartmana ? 300 m od mora! Na prodaju samostojeća kuća na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealna za obiteljski život ili turističko iznajmljivanje! Nekretnina se nalazi svega 300 metara od mora te u blizini svih važnijih sadržaja ? trgovine i centra....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 115.000 €, 130,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je stara kamena kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 130 m2 raspoređenih na suteren, prizemlje, kat i tavan. Kuća je smještena na na mirnoj lokaciji te ima prekrasan pogled na zeleno okruženje i prirodu sa kata. U suterenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 106.000 €, 120,00 m2 cca 880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem staru kamenu kuću u Dobrinju na otoku Krku. Kuća ima 3 etaže, ukupno 120 m2 stambenog prostora. Ima vodu i struju dok je kanalizacija pred vratima. Zajedno s kućom kupac dobiva vrt od 40m2 koji se drži uz kuću i veliki vrt cca 200 m2 na 50 metara od kuće. Pogled na planine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 72.000 €, 88,00 m2 cca 820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom srcu povijesnog mjesta Dobrinj na otoku Krku nalazi se ova autentična kamena kuća višekatnica s iznimnim potencijalom i jednim od najljepših pogleda na more koji otok može ponuditi. Kuća datira iz 1903. godine, a posljednja veća obnova započeta je 2021. godine. Objekt se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 280.000 €, 370,00 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Samostojeća kuća s velikom okućnicom Na mirnoj lokaciji na području općine Dobrinj, prodaje se samostojeća kuća s puno potencijala. Kuća se nalazi na prostranom zemljištu, proteže se na dvije etaže - prizemlje koje se sastoji od ulazne verande, kuhinje, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 580,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mirnom naselju Hlapa, Dobrinj, površine 151 m2 smještena na parceli od 580 m2.. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Na katu se nalazi dvosoban stan sa dnevnim boravkom i velikom terasom,dok je u prizemlju veliki jednosobni stan površine 87m2,sa 2 velike....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 220.000 €, 350,00 m2 cca 630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj - Žestilac, započeta gradnja suteren + prizemlje + kat + visoko potkrovlje, izgrađen suteren i prizemlje, mirna i tiha lokacija. Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. https://royal-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-za-obavljanje-posredovanja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 98.000 €, 170,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - prodaje se stara kamena kuća smještena u malom mjestu Dobrinj, u centru otoka Krka. Ova starina površine 170 m2 obuhvaća suteren, visoko prizemlje, prvi kat i visoko potkrovlje. U suterenu kuće nalazi se autohtona stara konoba, visoko prizemlje sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 675,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji i na prostranoj parceli u malom otočnom mjestu na otoku Krku nalazi se ova ugodna dvojna kuća za odmor. Sastoji se od tri zasebne smještajne jedinice, povezane vanjskom komunikacijom, te je idealna za veće obitelji od kojih će svaka imati svoju intimu. Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 167.000 €, 350,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća u roh-bau fazi smještena na veoma mirnom i zanimljivom mjestu u okolici Dobrinja na otoku Krku. Po projektu ova nekretnina ukupne je stambene površine od 350 m2 te obuhvaća četiri etaže suteren, prizemlje, prvi kat i visoko potkrovlje. Nekretninu okružuje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 199.000 €, 561,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, TRIBULJE - građevinsko zemljište s projektom za obiteljsku kuću Prodaje se građevinsko zemljište površine 561,47m2. Projekt za izgradnju samostojeće kuće A s bazenom dvorištem koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju kuće nalazimo open space dnevni dio s kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 180.000 €, 517,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Građevinsko zemljište s otvorenim pogledom na more ? idealno za vilu ili stambeni objekt s tri jedinice Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište smješteno na iznimno mirnoj lokaciji s prekrasnim, otvorenim pogledom na more. Teren je pogodan za gradnju obiteljske vile s bazenom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 239.000 €, 696,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, TRIBULJE - građevinsko zemljište s projektom za obiteljsku kuću s bazenom. Prodaje se građevinsko zemljište površine 696,03m2. Projekt za izgradnju samostojeće kuće D s bazenom i okućnicom koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju kuće nalazimo open space dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 153.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 451 m2, smješteno svega 2,5 km od mora i centra Solina. Zemljište dolazi s već ishođenom građevinskom dozvolom za izgradnju moderne obiteljske kuće s pomoćnom građevinom i bazenom u okućnici. Prema projektu, kuća se prostire....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 481,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je građevinski teren od 481 m² sa projektom za modernu vilu sa bazenom. Uz teren nalazi se cca 200 m² općinskog zemljišta koje je uz županijsku cestu, a služiti će kao zeleni pojas.. Teren je ravan, struja i voda na 30 metara. Teren je 70% škarpiran. ZA INFORMACIJE NAZOVITE....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 481,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je građevinski teren od 481 m sa projektom za modernu vilu sa bazenom. Uz teren nalazi se cca 200 m općinskog zemljišta koje je uz županijsku cestu, a služiti će kao zeleni pojas.. Teren je ravan, struja i voda na 30 metara. Teren je 70% škarpiran. ZA INFORMACIJE NAZOVITE....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 160.000 €, 550,00 m2 cca 290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Dobrinj, šira okolica, prodaja atraktivnog građevinskog zemljišta s idejnim projektom za gradnju dvoojne obiteljske kuće s bazenom. Građevinsko zemljište površine 530 m2. Kuća stambene površine 145 m2 sastoji se od stepeništa, kuhinje, dnevnog boravka, blagavaone i WC u....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 105.000 €, 501,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

Gostinjac građevinski teren na mirnoj lokaciji Teren pravilnog oblika sa prilaznim putem, u mirnom okruženju obiteljskih kuća. Ishodovana je građevinska dozvola i plaćene su komunalije. Za više informacija i dogovor za razgledavanje, slobodno nas kontaktirajte. LANA BLAŽEVIĆ Agent....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 337-363 (od ukupno 364)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com