• GoHome Professional
kuće dobrinj do 300000 eura 80 m2 - GoHome
  • kuće dobrinj do 300000 eura 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj do 300000 eura 80 m2

  • Za upit "kuće dobrinj do 300000 eura 80 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 2.868 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Samo kod nas! Manor predstavlja samostojeću kuću - prizemnicu površine 80 m2 smještenu na području Dobrinja na otoku Krku. Kuća ima mogućnost podizanja još jednog kata bez potrebe čekanja pravomoćne građevinske dozvole, kućni broj te rješenje o izvedenom stanju. Smještena na 600 m2....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 270.000 €, 80,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Soline, prodaja, samostojeća kuća građena 1980. godine, na parceli površine 312 m2. Kuća ima površinu 80 m2, sastoji se od suterena i prizemlja. U suterenu je manje spremište, dok je u prizemlju stambeni prostor koji se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, te kuhinje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 220.000 €, 80,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stara kamena kuća smještena u mirnom okruženju u okolici Šila, na otoku Krku. Nekretnina obuhvaća stambenu površinu od 80 m2 te se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi prostrana konoba koja budućem vlasniku pruža brojne mogućnosti uređenja prema vlastitim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj do 300000 eura 80 m2'
225.000 €
205.000 €
220.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 300.000 €, 87,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Čižići, prodaja, kuća sa dva apartmana i pogledom na more, 300 m od plaže! Kuća ima dvije etaže, prizemlje+ kat, ukupne bruto površine 106 m2, neto površine 87 m2. U prizemlju se nalazi apartman neto površine 50 m2, koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 199.000 € na 180.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 180.000 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 199.000 €
14.03.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

U srcu Dobrinja stoji ova prekrasna kamena ljepotica. Uređena s puno ljubavi i sa željom da ne izgubi onaj prisni dojam otočne kuće. Lijepo uređenje, sa laganim pomakom u rasporedu. Sve uređeno za divan hedonistički odmor i život. Ne postoje riječi koje bi opisale zimski mir Dobrinja,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 199.000 €, 80,00 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Dobrinj, nudi se u potpunosti renovirana rustikalna kuća na odličnoj lokaciji u pitoresknom mjestu Dobrinj. Kroz prizemlje, prvi i drugi kat, kuća je koncipirana kao dvosobni komforni rustikalni prostor prilagođen za opušteni boravak. Do plaže je samo 5minuta vožnje automobilom, a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 230.000 €, 80,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk - Dobrinj stari grad - renovirana kamena kuća u nizu s pogledom na more U prizemlju kuće nalaze se kuhinja i ostava. Stepenice vode na kat na kojem se nalazi dnevni boravak s izlazom na prvu terasu i jedna spavaća soba. Iz dnevnog boravka jedne stepenice vode do kupaonice....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - u staroj gradskoj jezgri prodaje se kamena kuća u nizu, svega 100 m centra i 3 km udaljena od mora. Kuća se prostire na 80 m2 i tri na etaže. U prizemlju se nalazi kuhinja sa blagovaonom i spremište. Na prvom katu smješten je dnevni boravak sa izlazom....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 160.000 € na 140.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 160.000 €
06.05.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Kamena kuća za adaptaciju na prodaju! Prodaje se kamena kuća u nizu, izgrađena prije 1965. godine, smještena na mirnoj lokaciji, idealnoj za one koji traže autentičan mediteranski ugođaj. Kuća se proteže na dvije etaže i zahtijeva potpunu renovaciju, pružajući budućem vlasniku priliku....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 149.000 €, 81,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo kamenu kuću od 81m2 koja se sastoji od dvije etaže, prizemlja gdje se nalaze dvije konobe te izlaza na prostranu okućnicu, te gornjeg kata gdje se nalaze dvije prostorije te velika terasa!! Mirna lokacija udaljena od mora 3km, idealna za odmor!! Mogućnos uređenja po....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Malinska, šira okolica, dvojna kuća s bazenom i okućnicom izgrađena 2017. godine u mirnom okruženju prirode u okolici Malinske. Stambeni prostor razveden na prizemlje i prvi kat, ukupne površine 78 m2. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica, WC-a i natkrivena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dvojna kuća s bazenom i okućnicom Ova prekrasna dvojna kuća smještena je u mirnom okruženju i idealna je za obiteljski život ili opuštanje tijekom ljetnih mjeseci S modernim sadržajem i prostranom okućnicom, kuća nudi sve potrebno za ugodan boravak. Detalji nekretnine: Ukupna površina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 243.000 €, 77,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, OTOK KRK, u ponudu smo dobili samostojeću prizemnicu stambene površine 57 m², smještenu u mirnom dijelu otoka Krka, idealnu za boravak tijekom cijele godine ili kao investiciju za turistički najam. Kuća se nalazi na parceli od 200 m², a ukupna neto prodajna površina iznosi 77....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 88.800 €, 83,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se na drugoj elektroničkoj javnoj dražbi obiteljska kuća i dvor. Minimalna početna cijena iznosi 88.800,00 EUR. Više podataka moguće vidjeti na FINA stranici očevidnika nekretnina i pokretnina pod brojem OVR-91/2024. Za dan 23.03.2026. godine u 13,00 sati zakazano je razgledavanje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Samo u našoj ponudi! Otok Krk- Dobrinj prodaja, dvije renovirane kamene kuće u samom centru grada. Kuće se u zemljišnim knjigama vode zasebno, ali su tokom renovacije fizički spojene u jednu cjelinu. Budući kupac ih može ponovo odvojiti, ovisi o njegovim željama. Kuća, katnosti prizemlje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 304.000 €, 75,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. https://royal-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-za-obavljanje-posredovanja Ako je za ovu nekretninu na nekoj drugoj web stranici objavljena niža cijena ista vrijedi i kod nas. ID CODE:....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 289.900 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.08.2023.,

www.crozilla.com

Otok Krk, urbana villa, novogradnja, trosoban apartman na prvom katu + spremište +parkirno mjesto. Sastoji se od: dnevnog boravka, blagovaone i kuhinje 25 m2, kupaona 5 m2, spavaće sobe 10 i 12 m2 te balkona 8 m2. Do mora je 200 metara. U prizemlju iste zgrade se prodaje trosoban....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 289.000 €, 74,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Poštovani klijenti, predstavljamo vam jednu od ljepših obiteljskih nekretnina na području Krka! Diskretno smješten u zelenilu, ovaj luksuzno koncipiran resort u izgradnji, nudi 13 urbanih Villa sa sveukupno 39 apartmana. Svaka od urbanih Villa sastoji se od 3 apartmana koji nude panoramski....