• GoHome Professional
kuće dobrinj do 170 m2 zadnjih 7 dana samostojeća - GoHome
  • kuće dobrinj do 170 m2 zadnjih 7 dana samostojeća - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj do 170 m2 zadnjih 7 dana samostojeća terasa do 320000 eura

  • Za upit "kuće dobrinj do 170 m2 zadnjih 7 dana samostojeća terasa do 320000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Malinska, šira okolica, dvojna kuća s bazenom i okućnicom izgrađena 2017. godine u mirnom okruženju prirode u okolici Malinske. Stambeni prostor razveden na prizemlje i prvi kat, ukupne površine 78 m2. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica, WC-a i natkrivena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dvojna kuća s bazenom i okućnicom Ova prekrasna dvojna kuća smještena je u mirnom okruženju i idealna je za obiteljski život ili opuštanje tijekom ljetnih mjeseci S modernim sadržajem i prostranom okućnicom, kuća nudi sve potrebno za ugodan boravak. Detalji nekretnine: Ukupna površina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 295.000 €, 90,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

SAMO U NAŠOJ AGENCIJI! Otok Krk - samostojeća kamena kuća s predivnom okućnicom. Kuća na prodaju površine cca 90 m2, sagrađena na zemljištu od cca 680 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju kuće se nalazi kuhinja, dnevni boravak i blagovaona, dvije ostave, toalet i prostrana....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk - na prodaju samostojeća kuća s lijepom velikom okućnicom. Kuća površine 100 m², nalazi se na parceli površine 500 m² i prostire se na dvije etaže. Prizemlje se sastoji od zatvorene terase, ulaza, kuhinje s blagovaonicom, jedne spavaće sobe, kupaonice i WC-a, te stepeništa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 320.000 €, 180,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

SAMO U NAŠOJ PONUDI!! Otok Krk, Šilo, okolica, samostojeća kuća površine 180 m2 s lijepo okućnicom. Kuća katnosti suteren, prizemlje + kat. U prizemlju kuće nalaze se hodnik, kupanica, dnevni boravak, kuhinje, spavaća soba i velika terasa. Na katu se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 319.000 €, 70,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, kuća u blizini Šila na otoku Krku. Prodaje se dvojna kuća stambene površine 70,52 m2 s okućnicom površine cca 120 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju je dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom, toalet i izlaz na terasu i okućnicu. Na katu su dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 112,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, okolica, na prodaju je samostojeća kuća sa lijepom okućnicom. Kuća se sastoji od uređenog prizemlja u kojem se nalazi kuhinja, veliki dnevni boravak, kupaonica i velika ostava. Stepenicama se odlazi na gornji kat gdje se nalaze 3 spavaće sobe i kupaonica. Ono što karakterizira....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, samostojeća kuća od 130m2 na parceli od ukupno 516m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju je ulazni prostor kroz zatvorenu verandu, kuhinja sa blagovaonicom, jedna spavaća soba, kupaonica, odvojeni WC, te spremište. Na katu su tri spavaće sobe,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 285.000 € na 280.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 285.000 €
11.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, unutrašnjost otoka, mirno okruženje. Prodaje se samostojeća kuća sa lijepom velikom okućnicom. U prizemlju se nalaze ulaz, kuhinja sa blagavaonicom, jednom spavaćom sobom i kupaonicom te stepenište koje vodi na kat gdje se nalaze 3 spavaće sobe, kupaonica i velika terasa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 279.000 €, 88,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostoječa kuća na Otoku Krku udaljena svega 3 km od Malinske. Kuća je izgrađena 2007 godine. Sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi kuhinja, dnevni boravak, kupaona, i dvije spavaće sobe. Na ulazu u prizemlje nalazi se natkrivena terasa. Vanjskim stepeništem odlazi....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj do 170 m2 samostojeća terasa do 320000 eura (107)
  • kuće dobrinj do 170 m2 zadnjih 7 dana terasa do 320000 eura (1)
  • kuće dobrinj do 170 m2 zadnjih 7 dana samostojeća terasa (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more