• GoHome Professional
kuće dobrinj do 170 m2 terasa Zadnjih 14 dana - GoHome
  • kuće dobrinj do 170 m2 terasa Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj do 170 m2 terasa Zadnjih 14 dana

  • Za upit "kuće dobrinj do 170 m2 terasa zadnjih 14 dana" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.283 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 167,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, okolica Dobrinja, prodaja samostojeće kuće s bazenom na rubu građevinske zone, mirna lokacija! Kuća površine 167m2 sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju nalazi se ulazni hol, 2 toaleta, spremište, gostinjska spavaća soba s vlastitom kupaonicom, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 440.000 €, 160,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

DOBRINJ ? KUĆA S BAZENOM I 2 ZASEBNA STANA, VELIKA OKUĆNICA ------------------------------------------------------------ Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena prostranom okućnicom koja pruža potpunu privatnost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji dvojne kuće katnice smještene u mirnom i ugodnom okruženju mjesta Hlapa, u općini Dobrinj na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam, zahvaljujući svojoj funkcionalnoj raspodjeli prostora....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj do 170 m2 terasa zadnjih 14 dana'
140.000 €
408.000 €
750.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 500.000 €, 140,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U Hlapi, u okolici Čižića, prodaje se nova dvojna kuća površine 140 m2, raspoređena na prizemlje i kat. More je udaljeno oko 3 km, što znači da se do plaže dolazi brzo, ali se kuća ne nalazi u zoni najveće ljetne gužve. Prizemlje ima dnevni boravak, kuhinju i blagovaonicu u otvorenom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.euro-immobilien.hr

Uvala Soline , dvojna kuća s bazenom, moderno renovirana 2020.god. Stambena površina kuće iznosi 110m2 a sastoji se od prizemlja i kata koji su povezani unutarnjim stubištem. U prizemlju se nalaze kuhinja, blagovaonica, dnevna soba te jedna spavaća soba i kupaonica. Na katu su dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 80,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pronađite svoj raj na zemlji u prekrasnom Dobrinju! Na prodaju je očaravajuća dvojna kuća s izvanrednim pogledom na bujno zelenilo i dijelom na Jadransko more. Ova nevjerojatna nekretnina smještena je na udaljenosti od samo 3 kilometra od obale, pružajući vam savršen spoj mira i blizine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka, na rubu građevinske zone, smještena je elegantna vila površine 185 m², koja pruža savršen spoj luksuza, privatnosti i udobnosti. Prizemlje vile obuhvaća ulazni hodnik, wellness zonu s kupaonicom i saunom, tehničku prostoriju, vešeraj te prostranu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 120.000 €, 45,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja tradicionalnu kamenu primorsku kuću smještenu na otoku Krku, u mirnom mjestu Sužan pored Čižića. Riječ je o dvojnoj kući raspoređenoj na suteren, prizemlje i prvi kat, pri čemu svaka etaža ima površinu od 15m2. U suterenu se nalazi kupaonica te dodatni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda