• GoHome Professional
kuće dobrinj do 160 m2 za adaptaciju - GoHome
  • kuće dobrinj do 160 m2 za adaptaciju - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj do 160 m2 za adaptaciju

  • Za upit "kuće dobrinj do 160 m2 za adaptaciju" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 2.719 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 480.000 €, 162,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - na prodaju je samostojeća kuća s velikom okućnicom od 2900 m2 na mirnoj lokaciji udaljenoj 3000 m od od mora. Kuća je izgrađena 1980 godine i prodaje se namještena, ima centralno grijanje na drva i drvenu vanjsku stolariju. Prostire se na dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 530.000 €, 134,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se prekrasna dvojna kamena kuća s bazenom u okolici Dobrinja! Nekretnina je u procesu adaptacije. Stambene je površine 134m2 i sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi open space dnevni boravak, kuhinja i blagavaonica, kupaonica te konoba. Unutarnje stepenice....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 135.000 €, 132,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, prodaja stare kamene kuće u nizu, krajnje, za adaptaciju, s lijepim pogledom na more i okućnicom površine 30 m². Ova nekretnina na otoku Krku predstavlja odličnu priliku za adaptaciju i stvaranje autentične mediteranske kuće za odmor ili investiciju. Kuća se sastoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj do 160 m2 za adaptaciju'
360.000 €
155.000 €
350.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 155,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasna kuća u mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja ? 155m2, 421.000 € Prodaje se šarmantna kuća u mirnom mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja, idealna za ugodan obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Smještena je na odličnoj lokaciji, samo 900 metara od predivne....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.10.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Uvala Soline, Sužan , prodaje se samostojeća kamena kuća za adaptaciju. Kuća se nalazi se na ravnom terenu od 958 m2. Površina kuće je oko 150 m2, a sastoji se od suterena i visokog prizemlja. U obnovi se može urediti raspored interijera po želji novog vlasnika, a kuća je strukturalno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kamene kuće na otoku Krku. Zadnja je u nizu, te joj pripada lijepa okućnica od oko 350 m2. Građena je 1965. godine, ali je 1980-ih godina dograđena, te je započeta adaptacija. Kuća je priključena na struju, a vodu dobiva iz cisterne, iako postoji mogućnost priključka....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 130,00 m2 cca 1080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Dobrinj, starina u nizu za adaptaciju..Kuća ima prizemlje i kat, konobu, ostavu i ljetnu kuhinju..stambene povrsine 130 m2,, ID KOD AGENCIJE: 4628-6302 AS nekretnine Mob: 092/124-1676 Tel: 051/222-442 E-mail: info@asnekretnine.com www.asnekretnine.com Krk, Dobrinj, starina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 175.000 €, 115,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

U centru mjesta Dobrinj prodaje se kamena kuća u nizu. U kuću se ulazi kroz zajedničko dvorište. Iz ulaznog hodnika stepenice vode na etažu ispod na kojoj je smještena kupaonica. Iz hodnika se ulazi u prostoriju koja objedinjuje dnevni boravak i kuhinju a iz koje stepenice vode kat.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 175.000 €, 115,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Kamena kuća u nizu u staroj jezgri Dobrinja - na prodaju! U kuću se ulazi kroz zajedničko dvorište. Iz ulaznog hodnika ulazi se u kuhinju i dnevni boravak, hodnik vodi u suteren te na kat. U suterenu se nalazi wc i kupaona dok su na katu dvije spavaće sobe te stepenice koje vode na....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 145.000 €, 115,00 m2 cca 1260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 150.000 €
18.04.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, DOBRINJ, u ponudu smo dobili autohtonu primorsku kuću smještenu u staroj jezgri Dobrinja. Ukupna stambena površina kuće iznosi 115m2, a prostire se na tri etaže. U suterenu se nalaze WC i kupaonica, dok su u prizemlju smješteni veliki dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 360.000 € na 330.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 330.000 €, 110,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 360.000 €
15.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća za adaptaciju na izvanrednoj lokaciji. Udaljena samo 10 metara od mora, prodaje se kuća u nizu. Trenutno se prizemlje sastoji od hodnika, kuhinje, kupaone, dnevnog boravka te jedne spavaće sobe. Unutarnjim stepenicama dolazi se na prvi kat otvorenog plana iz kojeg....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 100,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

SUŽAN (OTOK KRK) Tipična kamena kuća s dva dodatna kamena manja objekta sveukupne stambene površine 100 m2. Kuća je dvojna, ima dvije etaže od kojih svaka ima 30 m2. Na prizemlju se nalaze kupaona, kuhinja s krušnom peći i kupaona. Vanjsko stepenište vodi do gornje etaže ispred koje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 98.000 €, 170,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - prodaje se stara kamena kuća smještena u malom mjestu Dobrinj, u centru otoka Krka. Ova starina površine 170 m2 obuhvaća suteren, visoko prizemlje, prvi kat i visoko potkrovlje. U suterenu kuće nalazi se autohtona stara konoba, visoko prizemlje sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 570.000 €, 170,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Red Nekretnine posreduju u prodaji predivne adaptirane starine smještene u okolici Dobrinja na otoku Krku. Nekretnina se nalazi na zemljištu veličine 1090 m2. Nekretnina je raspoređena na prizemlje, kat i potkrovlje. U prizemlju se nalazi konoba s tošom i prešom koje su još uvijek....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 100,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.crozilla.com

Rasopasno na otoku Krku, nekoliko kilometara od Malinske i mora, nalazi se lijepo obnovljena autohtona kamena kuća s bazenom. Smještena na prostranom zemljištu površine 913 m², ova nekretnina nudi privatnost, mir i mediteranski ugođaj. Okućnica je pažljivo uređena i njegovana, s brojnim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 190.000 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - prodaje se stara dvojna kamena kuća na mirnoj ruralnoj lokaciji. Ova starina sagrađena na parceli od 173 m2 ima površinu od ca 100 m2 i obuhvaća dvije odvojene etaže. U prizemlju kuće koji ima zaseban ulaz nalazi se autohtona stara konoba dok....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 280.000 € na 259.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 259.000 €, 94,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 280.000 €
03.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien ekskluzivno posreduje u prodaji samostojeće kuće sa okućnicom u mjestu Gostinjac, otok Krk. Samostojeća kuća ukupne neto stambene površine od 95m2 smještena je na čestici površine 462 m2, a konceptualno je zamišljena kao dva odvojena stana. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 299.000 €, 90,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.03.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Dvojna kamena kuća za adaptaciju smještena na mirnoj lokaciji u mjestu na otoku Krku. Kuća se sastoji od prizemlja i dva kata te nudi dobar potencijal za uređenje prema vlastitim željama. U prizemlju se nalazi konoba, a vanjske stepenice vode na terasu s koje se ulazi u kuhinju. Na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 270.000 €, 88,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ČIŽIĆI, u ponudi imamo samostojeću kuću sa okućnicom, samo 500 metara od mora. Na prodaju je samostojeća kuća visoka prizemnica s podrumom, smještena u mirnom i atraktivnom dijelu Čižića, samo 500 metara od mora u prekrasnoj Uvali Soline. Ova kuća površine 88 m² idealna je za obiteljski....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 220.000 €, 80,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stara kamena kuća smještena u mirnom okruženju u okolici Šila, na otoku Krku. Nekretnina obuhvaća stambenu površinu od 80 m2 te se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi prostrana konoba koja budućem vlasniku pruža brojne mogućnosti uređenja prema vlastitim....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 160.000 € na 140.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 160.000 €
06.05.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kamena kuća za adaptaciju na prodaju! Prodaje se kamena kuća u nizu, izgrađena prije 1965. godine, smještena na mirnoj lokaciji, idealnoj za one koji traže autentičan mediteranski ugođaj. Kuća se proteže na dvije etaže i zahtijeva potpunu renovaciju, pružajući budućem vlasniku priliku....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 72.000 €, 70,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2025.,

www.euro-immobilien.hr

SAMO U NAŠOJ PONUDI ! Prodaje se kamena kuća za adaptaciju u centru Dobrinja. Kuća ima ukupno tri etaže, i prostire se na cca 70 m2. Najniža etaža ima odvojeni ulaz s ulične strane, a ostala dva kata imaju bočni ulaz na visini prvog kata. Napravljena je betonska međukatna konstrukcija....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 260.000 €, 66,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća u zelenilu na 300 metara do mora i plaža u Čižićima. Građena je 80-ih godina i potrebna joj je adaptacija. Sastoji se od sutrena i visokog prizemlja ukupne površine 66m2.Ima dvije prostrane terase, svaka po 20m2. ID KOD AGENCIJE: 787 Golden island Mob: +385 92 194 77 58 E-mail:....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ČIŽIĆI Šarmantna prizemnica s uređenom okućnicom na atraktivnoj lokaciji ? Čižići, otok Krk** U ponudi izdvajamo simpatičnu samostojeću kuću smještenu u mirnom i ugodnom naselju Čižići na otoku Krku, udaljenu svega 500 metara lagane šetnje od mora, plaže i centra mjesta. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 265.000 €, 59,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja samostojeće kuće površine 59 m2, na mirnoj lokaciji, 400 m od plaže. Kuća se sastoji od suterena s konobom i terasom te prizemlja s ulaznim dijelom, kuhinjom i blagovaonom, dvije spavaće sobe, kupaonicom i terasom. Potrebna adaptacija, parkirno mjesto.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 260.000 €, 59,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je samostojeća prizemnica površine 59 m2 smještena u mirnom i traženom dijelu Uvale Soline na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za sve koji traže miran kutak blizu mora s potencijalom za preuređenje i dodatno ulaganje. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 278.000 €, 57,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća, kompletno obnovljena kuća površine 57 m2, smještena na mirnoj parceli od 200 m2 u srcu Šila. Nekretnina je idealna za odmor, investiciju u turistički najam ili miran boravak tijekom cijele godine. Raspored i unutrašnjost: Kuća se sastoji od moderno uređene....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 268.000 €, 53,80 m2 cca 4980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella ? Samostojeća kuća s okućnicom na atraktivnoj lokaciji u Čižićima, otok Krk Iz ponude izdvajamo šarmantnu prizemnicu smještenu u mirnom naselju Čižići na otoku Krku, udaljenu svega 500 metara lagane šetnje od mora, plaže i centra mjesta. Kuća se nalazi na ograđenoj parceli....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stara kamena kuća za kompletnz adaptaciju na odlićnoj i mirnoj lokaciji i zelenilu udaljeno od prometnice 4 km od mora. Kuća ima priključak za struju a voda je u neposrednoj blizini i treba ju sprovest Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 99.000 €, 50,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo teren na Krasu ? Dobrinj sa ruševinom/merina od ukupno 50m2 skupa sa šternom i prilaznim stepenicama ? (vanjski zidovi same kuće-ruševine 7 x 5). Uz teren prolazi asfaltirana cesta, voda i struja. ID KOD AGENCIJE: 4628-4935 AS nekretnine Mob: 092/124-1676 Tel: 051/222-442....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 218.000 €, 40,00 m2 cca 5450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Idealna nekretnina za ljubitelje divljine i surovog primorskog krajolika! Na prodaju je autohtona kamena kućica za kompletnu adaptaciju smještena na čarobnoj lokaciji u netaknutoj prirodi svega 300 metara od mora, na sjevernoj strani otoka Krka čiju vizuru krasi krški krajolik kakav....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 156.000 €, 40,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja autohtonu kamenu kuću za adaptaciju koja se nalazi u okolici Dobrinja. Kuća ima površinu od 40 m2, a smještena je na čestici površine 495 m2. Lijepa starina sa kamenim voltama nalazi se na izuzetno mirnoj i lijepoj lokaciji udaljenoj 4000 m do mora. Prilika! ID KOD....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-32 (od ukupno 31)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com