• GoHome Professional
kuće dobrinj do 160 m2 Najnovije - GoHome
  • kuće dobrinj do 160 m2 Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj do 160 m2 Najnovije

  • Za upit "kuće dobrinj do 160 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 160,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Luksuzna moderna villa s bazenom Ova luksuzna moderna villa smještena je u blizini mjesta Šilo. Nekretnina ima stambenog prostora 160 m, na terenu od 640 m. Na katu su smještene tri spavaće sobe, svaka sa svojom kupaonicom, dok je prizemlju dnevni boravak, blagovaonica, kuhinja, još....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 440.000 €, 160,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

DOBRINJ ? KUĆA S BAZENOM I 2 ZASEBNA STANA, VELIKA OKUĆNICA ------------------------------------------------------------ Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena prostranom okućnicom koja pruža potpunu privatnost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 530.000 €, 160,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK POLJE SAMOSTOJEĆA KUĆA SA 1900M2 UREĐENE OKUĆNICE Kuća se sastoji od prizemlja sa apartmanom 45m2, dvije spavaće sobe, kuhinja sa blagavaonicom i kupaonice, te zatvorene terase sa kaminom od 24m2, te dodatne natkrivene terase od 20m2. Na katu je drugi apartman od 45m2 trenutno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 160,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se autohtona kamena kuća na otoku Krku (mjesto Polje, blizina Šila), idealna za odmor, stanovanje ili nastavak već uhodanog turističkog najma. Osnovne informacije: - Stambena površina: 160 m2 - Okućnica: 950 m2 - Broj soba: 4 spavaće sobe + dnevni boravak - Kupaonice: 3 -....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 135.000 €, 132,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja stare kamene kuće u nizu, krajnje, za adaptaciju, s lijepim pogledom na more i okućnicom površine 30 m². Ova nekretnina na otoku Krku predstavlja odličnu priliku za adaptaciju i stvaranje autentične mediteranske kuće za odmor ili investiciju. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, okolica Mjesta Dobrinj, samostojeća kuća s dva apartmana i bazenom. Prodaje se kuća površine cca 160 m2, sagrađena na parceli površine 403 m2. Kuća se sastoji od dva dvosobna stana. Svaki stan ima dvije spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i blagovaonu, kupaonu. Na okućnici....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Dobrinj, prodaja, samostojeće kuće, okružena s puno zelenila, 4 km od mora! Kuća netto površine 120m2, katnosti prizmelje i kat. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spremište, toalet, kuhinja i blagovaona, te dnevni boravak s izlazom na terasu i okućnicu. Na katu se nalazi hodnik,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 167,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Otok Krk, okolica Dobrinja, prodaja samostojeće kuće s bazenom na rubu građevinske zone, mirna lokacija! Kuća površine 167m2 sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju nalazi se ulazni hol, 2 toaleta, spremište, gostinjska spavaća soba s vlastitom kupaonicom, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 150,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se autohtona kuća u Dobrinju,srednjovjekovnom kaštelu.Kuća se nalazi u centru mjesta,na mirnoj lokaciji, ima pogled na more i ukupnu stambenu površinu od 150 m2. U prizemlju kuće nalazi se uređena konoba i koja je predviđena za jednosobni stan. Prvi kat kuće sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk - nova kuća s dvije stambene jedinice. Prodaje se nova samostojeća kuća s dva dvoetažna stana . Svaka stambena jedinica u prizemlju ima open space dnevni boravak, kuhinju, blagovaonicu, kupaonicu, izlaz na terasu i okućnicu, dok su na katu po dvije spavaće sobe, spremište,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj do 160 m2 (927)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni