• GoHome Professional
kuće dobrinj do 150 m2 samostojeća hidromasažna ka - GoHome
  • kuće dobrinj do 150 m2 samostojeća hidromasažna ka - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj do 150 m2 samostojeća hidromasažna kada

  • Za upit "kuće dobrinj do 150 m2 samostojeća hidromasažna kada" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 4.771 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 380000 eura
    • do 470000 eura (prosječna cijena)
    • do 570000 eura
    • do 4700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 408.000 €, 135,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK ? KUĆA S BAZENOM, JACUZZIJEM I MEDITERANSKIM VRTOM Prodaje se kuća na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na otoku Krku, s bazenom, jacuzzijem, velikim terasama, prostranom uređenom okućnicom i vanjskim roštiljem. Nalazi se u blizini svih sadržaja, plaža i glavne prometnice, a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 414.000 €, 130,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - u malom ruralnom mjestu na rubu zelene zone u okolici mjesta Soline, prodaje se novija djelomično kamena mediteranska dvojna kuća okružena lijepim vrtom i prirodom. Kuća zauzima 130 m2 stambene površine i sastoji se suterena, prizemlja i visokog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s predivnom i prostranom okućnicom, idealno za ljubitelje prirode! Otok Krk, kuća na mirnoj lokaciji površine 120 m2 na parceli površine 1686 m2. Kuća je samostojeća prizemnica i sastoji se od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, dvije spavaće sobe (jedna ima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj do 150 m2 samostojeća hidromasažna kada'
380.000 €
525.000 €
450.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 149,00 m2 cca 6410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna novogradnja na otoku Krku! Ova luksuzna samostojeća kuća površine 149.76m2 smještena na parceli od 565m2, s prostranom okućnicom od 415m2, udaljena 1.5 km od prekrasnih plaža. Prizemlje se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kupaonice, ostave i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 412.000 €, 135,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća s bazenom i jacuzzijem na otoku Krku! Prodaje se kuća na odličnoj i mirnoj lokaciji na otoku Krku idealna za odmor i uživanje, ali i kao izvrsna investicija za turistički najam! Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata (S+P+1): Suteren: velika prostorija za druženje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 100,00 m2 cca 5600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je lijepa prizemnica na rubu zelene zone sa uređenom prostranom okućnicom od 1550 m2 na kojoj se nalazi jacuzzi, sunčalište, kameni roštilj, natkrivena terasa i prostor za više parkirnih mjesta. Stambena površina kuće od 100 m2 odlično....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 100,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine Otok Krk, Dobrinj - na prodaju je renovirana kamena kuća, sagrađena na parceli od 1310 m2, na fantastičnoj lokaciji u okruženju prirode. Kuća je raspoređena na prizemlje, u kojem se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom s izlazom na terasu dok se na katu nalaze....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 80,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvojna kuća smještena u mirnom i zelenilom okruženom dijelu otoka Krka, idealna za obiteljski život ili turistički najam. Kuća ukupne stambene površine 72 m² prostire se na tri etaže, a nalazi se na prostranoj okućnici od 450 m². U prizemlju se nalazi spavaća soba, kupaonica....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 350.000 € na 380.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 80,00 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 350.000 €
27.12.2025 - 380.000 €
14.03.2026 - 350.000 €
06.05.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Pronađite svoj raj na zemlji u prekrasnom Dobrinju! Na prodaju je očaravajuća dvojna kuća s izvanrednim pogledom na bujno zelenilo i dijelom na Jadransko more. Ova nevjerojatna nekretnina smještena je na udaljenosti od samo 3 kilometra od obale, pružajući vam savršen spoj mira i blizine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 80,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Dobrinj, dvojna kuća u rustikalnom stilu sa velikom okućnicom! Kuća stambene površine od 80m2 katnosti je prizemlje i dva kata. U prizemlju se nalaze dnevni boravak sa izlazom na okućnicu, komforna spavaća soba i kupaona. Dnevni boravak je u funkciji dodatne spavaće sobe po potrebi.....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 350.000 € na 380.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 75,00 m2 cca 5070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 350.000 €
25.02.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dvojna kuća u autohtonom stilu okružena zelenilom! Nekretnine otok Krk Na prodaju je mediteranska dvojna kuća na otoku Krku, smještena u mirnom i zelenom okruženju, idealna za odmor i bijeg od gradske vreve. Kuća se proteže na tri etaže i zauzima ukupnu površinu od 75 m2, s pažljivo....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 410.000 €, 75,00 m2 cca 5470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, prodaja, dvojne kuće na 3 etaže, na mirnoj lokaciji! Kuća neto površine 75 m2, katnosti prizemlje + 2 kata. U prizemlju se nalazi 1 spavaća soba s kupaonicom i dnevnim boravkom. Prizemlje ima ulaz preko unutarnjih stepenica ili odvojeni ulaz izvana. Na prvom katu nalazi se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 72,00 m2 cca 5280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na rubu zelene zone, u mirnom okruženju, smjestila se ova šarmantna mediteranska dvojna kuća s prekrasno uređenom okućnicom. Prostire se na tri etaže koje su povezane unutarnjim stepenicama, pružajući funkcionalan i ugodan raspored. U prizemlju su dvije spavaće sobe i kupaonica, dok....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 400.000 €, 71,00 m2 cca 5630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Rustikalna kuća s jacuzzijem Nalazi se na mirnoj lokaciji u mjestu Dobrinj s pogledom na more i zelenilo, a opet na manje od 100 metara do trgovine i restorana. Kuća je potpuno renovirana 2016. godine, odnosno izgrađena iz temelja modernim tehnikama gradnje. Na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 71,00 m2 cca 5350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj u ponudi je nova mediteranska dvojna kuća sa lijepo uređenom okućnicom. Kuća zauzima stambenu površinu od 71 m2 i podijeljena je na prizemlje, prvi kat i visoko potkrovlje koji su povezani unutarnjim stepenicama. U prizemlju se nalaze dvije spavaće sobe i kupaonica,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com