• GoHome Professional
kuće dobrinj bazen samostojeća terasa što manje - GoHome
  • kuće dobrinj bazen samostojeća terasa što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj bazen samostojeća terasa što manje

  • Za upit "kuće dobrinj bazen samostojeća terasa što manje" pronađeno 100 nekretnina - prosječna cijena 3.907 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosječna površina)
    • barem 170 m2
    • 200 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 575.000 €, 230,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

KUĆA S BAZENOM U MIRNOM DJELU Prodajemo kuću s bazenom na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Kuća veličine 230m2 se prostire na okućnici od 1200m2 gdje se smjestio bazen veličine 3,5m x 8,4m te parking za više automobila. Prizemlje se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 231,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je prekrasna luksuzna kuća s bazenom u okolici Dobrinja! Sastoji se od prizemlja i prvog kate te ima tri stambene jedinice u nizu, što znači da je svaki stan dvoetažan. Svaki stan ima zaseban ulaz te se svaki sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, izbe, kupaonice....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 232,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Dobrinj okolica - prodaje se samostojeća kuća površine 232 m2 s tri stambene jedinice. Sastoji se od prizemlja i kata, a svaka jedinica je koncipirana kao dvoetažni stan . U prizemlju svake jedinice je dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom, ostava, wc i terasa, a na katu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 795.000 €, 245,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se montažna kuća s dva stana u mirnom mjestu Gabonjin na otoku Krku. Smještena je na parceli od 913 m², a ukupna stambena površina iznosi 245 m² raspoređenih na tri etaže. U suterenu se nalazi stubište, toalet, prostorija za odmor, vinoteka i spremište. Prizemlje čini stan....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.190.000 €, 250,00 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo prostranu atraktivnu novoizgrađenu kuću na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Kuća stambene površine 250m2 izgrađena je na čestici od 610m2. Prostire se na prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi kuhinja i blagovaonica, dnevni boravak s izlazom na dvije natkrivene terase....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 590.000 €, 250,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, samostojeća kuća sa bazenom na mirnoj lokaciji!! Samostojeća kuća ukupne površine od 200m2 i uređene okućnice od 960m2 izgrađena je 2016 godine. Kuća je katnosti prizemlje i kat te se sastoji od ulaznog hodnika, ostave, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, blagovaone....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 254,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Vrbnika - jedinstvena samostojeća kuća s bazenom, predstavlja spoj moderne i autohtone arhitekture. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonica i velika terasa. Na prvom katu se nalaze dvije spavaće sobe s dvije kupaonice i terasom.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Asfaltiran prilaz, Bazen, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Kvalitetna gradnja, Luksuzno, Namješteno, Novouređeno, PVC stolarija, Roštilj na okućnici, Samostojeći objekt, U mirnom djelu otoka, Uporabna dozvola, Uređena okućnica, Velika terasa, Više parkirnih mjesta,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

ČIŽIĆI, kuća s bazenom i velikom uređenom okućnicom. Površina kuće je 260m2 a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, 4 kupaonice, terase i natkrivenog balkona na katu. Opremljena je s dimnjakom, klima uređajem marke Daikin i podnim grijanjem a ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Na otoku Krku, u mjestu Klimno, smještena je obiteljska kuća na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, svega nekoliko minuta hoda (200 m) od mora i plaže. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža panoramski pogled na uvalu Soline, Crikvenicu i Rijeku. Ukupna neto površina kuće iznosi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 280,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk,Dobrinj,prekrasna kuća s bazenom i lijepom okućnicom.Prostrana kuća sa četiri spavaće sobe i pet kupaonica,dnevnim boravkom i kuhinjom kao open space prostorom,te velikom terasom i bazenom.Uređeni vrt s roštiljem i natkrivenom terasom,sauna i fitness za potpuni odmor.,Kuća....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Prodaje se samostojeća kuća u okolici Dobrinja, 2.5km od mora. Stambena površina od 95 m2 podijeljena je na dvije etaže. Etaža u suterenu sadrži studio apartman s odvojenim sanitarnim čvorom, povezani natkrivenom terasom. Tu se nalazi i velika konoba od tri prostorije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 895.000 €, 300,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Prlijepa kuća s bazenom i pogledom na more Na prodaju je luksuzno opremljena kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj lokaciji Dobrinjštine, udaljena svega 10 minuta hoda od prekrasne plaže i mora. Ova moderna i elegantna nekretnina nudi savršen spoj udobnosti,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 320,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novoizgrađena kuća tradicionalnog dizajna smještena je u pitoresknom mjestu na otoku Krku. Nalazi se u mirnom susjedstvu na zemljištu površine 930 m2 te nudi bijeg od užurbanosti gradskog života, kao i savršenu kombinaciju prirodne ljepote i modernih sadržaja. Kuća je kompletno uređena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 323,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Nova mediteranska kuća s grijanim bazenom i velikom okućnicom Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća smještena u mirnoj okolici Dobrinja na otoku Krku. Ova prostrana kuća prostire se na ukupnoj površini od 323 m2 i nalazi se na velikoj parceli površine 949 m2. Kuća se prostire na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 798.000 €, 700,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, šira okolica, U prodaju uvodimo savršenu priliku za investiciju bez dodatnih ulaganja. Na pažljivo uređenoj parceli od 867 m2 nalazi se renovirana kamena kuća od 187 m2, kao i pomoćni objekt od 50 m2 koji trenutačno ima stambenu funkciju. Renovacijom su sprovedene nove instalacije....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 85-100 (od ukupno 101)

<< <1 2 3> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr