• GoHome Professional
kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća parking - GoHome
  • kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća parking - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća parking 160 m2

  • Za upit "kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća parking 160 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.187 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 169,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s dva apartmana i bazenom na prodaju! Mirna lokacija Na prodaju je namještena apartmanska kuća na mirnoj lokaciji na otoku Krku. Ova kuća ima dvije etaže i ukupnu površinu od 125 m2. U prizemlju se nalazi prvi apartman koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 469.000 €, 170,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Šila, na prodaju je samostojeća kuća sa 3 apartmana. Kuća je nedavno kompletno renovirana. Sastoji se od suterena u kojem se nalazi konoba. U prizemlju se nalaze 2 apartmana, jedan 1S+DB i jedan studio apartman. Na katu se nalazi dvosobni apartman sa dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća parking 160 m2'
690.000 €
690.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 160,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Dobrinj, okolica, Na prodaju je samostojeća kuća okružena šumom u mirnoj ulici. Sastoji se od 2 etaže, prizemlja i visokog potkrovlja, u naravi dvije stambene jedinice sa po dvije spavaće sobe, kuhinjom, dnevnim boravkom, kupaonicom i terasom. Okućnica površine 1896 m2 je terasasta....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je samostojeća kuća novije gradnje, ukupne stambene površine 160 m², smještena u mirnom naselju Gostinjac na otoku Krku. Sastoji se od dva posebna dvosobna apartmana, idealna za obiteljski život ili investiciju u turistički najam. Prizemlje uključuje ulazni predprostor,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja samostojeće kuće novije gradnje, Dobrinj, Otok Krk Prodaje se prekrasna samostojeća kuća novije gradnje, stambene površine 160 m², smještena u mirnom naselju Dobrinj na otoku Krku. Osnovne karakteristike: Prizemlje: predprostor, dnevni boravak, kuhinja s izbom, blagovaonica,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću sa dva aprtmana u Gabonjinu na otoku Krku. Svaki apartman se sastoji od dvije sobe, kupaone, kuhinje i dnevnog boravka. Površina svakog apartmana iznosi 75 m2, ukupno 150 m2. U slučaju kupnje, preuzima se i ugovor o najamnini te pravo na iznajmljivanje, za više informacija....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 172,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Šilo okolica - prodaju se dvije kamene kuće koje obuhvaćaju tri odvojena apartmana s bazenom i uređenom okućnicom na mirnoj lokaciji. Jedna kuća predstavlja dvije stambene jedinice. Apartman u prizemlju obuhvaća 63 m2 stambene površine i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr