• GoHome Professional
kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća do 3700 - GoHome
  • kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća do 3700 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća do 370000 eura 160 m2

  • Za upit "kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća do 370000 eura 160 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 350000 eura (malo jeftiniji)
    • 380000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 170,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvojna kuća smještena u mirnom mjestu Kras na otoku Krku, idealna za one koji traže privatnost i udobnost, a ujedno žele biti nadomak Malinske. Od centra Dobrinja udaljena je 2,5 kilometra, dok je do prve plaže potrebno pet kilometara. Kuća ima ukupnu površinu od 170 m2....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 98.000 €, 170,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - prodaje se stara kamena kuća smještena u malom mjestu Dobrinj, u centru otoka Krka. Ova starina površine 170 m2 obuhvaća suteren, visoko prizemlje, prvi kat i visoko potkrovlje. U suterenu kuće nalazi se autohtona stara konoba, visoko prizemlje sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji dvojne kuće katnice smještene u mirnom i ugodnom okruženju mjesta Hlapa, u općini Dobrinj na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam, zahvaljujući svojoj funkcionalnoj raspodjeli prostora....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 150,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se autohtona kuća u Dobrinju,srednjovjekovnom kaštelu.Kuća se nalazi u centru mjesta,na mirnoj lokaciji, ima pogled na more i ukupnu stambenu površinu od 150 m2. U prizemlju kuće nalazi se uređena konoba i koja je predviđena za jednosobni stan. Prvi kat kuće sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, Sužan, prodaje se samostojeća kamena kuća za adaptaciju. Kuća se nalazi se na ravnom terenu od 960 m2. Površina kuće je oko 150 m2, a sastoji se od suterena i visokog prizemlja. U obnovi se može urediti raspored interijera po želji novog vlasnika, a kuća je strukturalno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, DOBRINJ, HLAPA, kuća s dva stana Prodajemo kuću s dva stana u mirnom i lijepom mjestu Hlapa, općina Dobrinj. Kuća se jednim dijelom drži za susjednu, ali je orijentirana tako da ima svoju privatnost. Sastoji se od prizemlja i kata. Prizemlje čini 2S+DB stan, veličine 100m2.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 166.000 €, 157,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

KRK, KUĆA U IZGRADNJI Na prodaju je kuća u izgradnji smještena u mirnom mjestu Šilo na prekrasnom otoku Krku, idealna za sve koji traže nekretninu s velikim potencijalom. Ova kuća Šilo prodaje se u trenutnom stanju izgrađenosti, a radovi su već započeli te su dovršeni podrum i prva....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 169,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasnu kamenu kuću smiještenu u Krasu na otoku Krku. Kuća je adaptirana i potpuno namještena te se kao takva prodaje i spremna je za useljenje. Nekretnina ima površinu 169 m2 koji se protežu na prizemlje i 1. kat. * Prizemlje: - prostarni dnevni boravak - funkcionalna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 172,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se započeta gradnja samostojeće kuće na mirnoj i ugodnoj lokaciji. Nekretnina se nalazi na parceli površine 416 m², a projektirana je kao katnica ukupne stambene površine 172 m², s ukupno pet soba, prema važećoj građevinskoj dozvoli izdanoj 2006. godine. Komunalni doprinosi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 172,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, (ŠILO) okolica - prodaja samostojeće kuće u izgradnji Snižena cijena za vašu novu kuću! Tražite idealnu investiciju ili bazu za obiteljski odmor? Ova nekretnina u srcu otoka Krka upravo je postala još dostupnija! Iskoristite značajno sniženu cijenu i preuzmite projekt koji....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj samostojeća samostojeća do 370000 eura 160 m2 (28)
  • kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća 160 m2 (96)
  • kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća do 370000 eura (39)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri