• GoHome Professional
kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća 170 m2 - GoHome
  • kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća 170 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća 170 m2 što veće

  • Za upit "kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća 170 m2 što veće" pronađeno 59 nekretnina - prosječna cijena 3.406 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 440.000 €, 160,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

DOBRINJ ? KUĆA S BAZENOM I 2 ZASEBNA STANA, VELIKA OKUĆNICA ------------------------------------------------------------ Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena prostranom okućnicom koja pruža potpunu privatnost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK DOBRINJ OKOLICA SAMOSTOJEĆA KUĆA S BAZENOM Na prodaju je samostojeća kuća smještena u mirnom dijelu okolice Dobrinja na otoku Krku, udaljena svega 4 km autom od mora i plaže te 3 km od centra Dobrinja i svih potrebnih sadržaja. Kuća se prostire na prizemlje i kat ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine Otok Krk, Dobrinj okolica - prodaje se samostojeća kuća sa okućnicom i bazenom. Prostire se na 160 m2 stambene površine i sastoji se od prizemlja i kata sa dvije odvojene stambene jedinice, koje imaju odvojene ulaze. U prizemlju kuće nalazi se apartman koji obuhvaća dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja modernu samostojeću kuću od 160 m smještenu u Dobrinju na otoku Krku. Prostire se na dvije identično uređene etaže, prizemlje i kat, koje svaka nudi predprostor, prostrani dnevni boravak, kuhinju s ostavom, blagovaonicu, dvije spavaće sobe s izlazima na loggiu te....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 490.000 €, 160,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.indomio.hr

Autohtona kamena kuća s bazenom Na prodaju je šarmantna kamena kuća za odmor na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, udaljena svega 2 km od mora. Kuća površine 170 m² smještena je na prostranoj, ograđenoj okućnici od 950 m², idealnoj za privatnost i uživanje u prirodi. Objekt se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja samostojeće kuće novije gradnje, Dobrinj, Otok Krk Prodaje se prekrasna samostojeća kuća novije gradnje, stambene površine 160 m², smještena u mirnom naselju Dobrinj na otoku Krku. Osnovne karakteristike: Prizemlje: predprostor, dnevni boravak, kuhinja s izbom, blagovaonica,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 160,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u slikovitoj okolici Dobrinja, smjestila se ova atraktivna samostojeća kuća, savršena za sve koji traže spoj privatnosti, prirode i udobnosti mediteranskog života. Kuća ukupne stambene površine 160 m2 prostire se na dvije etaže ? prizemlje i kat. Svaka etaža nudi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je samostojeća kuća novije gradnje, ukupne stambene površine 160 m², smještena u mirnom naselju Gostinjac na otoku Krku. Sastoji se od dva posebna dvosobna apartmana, idealna za obiteljski život ili investiciju u turistički najam. Prizemlje uključuje ulazni predprostor,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, prodaja - Samostojeća kuća s dva apartmana i bazenom na mirnoj lokaciji! Prodaje se kuća sagrađena na parceli površine 403 m². Sastoji se od dva dvosobna stana, pri čemu svaki stan ima dvije spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju s blagovaonicom te kupaonicu. Na okućnici....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Dobrinja, samostojeća kuća s dva apartmana i bazenom na mirnoj lokaciji. Kuća površine 160 m2, sagrađena na parceli površine 403 m2. Kuća se sastoji od dva dvosobna stana. Svaki stan ima dvije spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i blagovaonu, kupaonu. Na okućnici....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 580.000 € na 530.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 530.000 €, 160,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 580.000 €
15.04.2026 - 530.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ, u ponudu smo dobili prekrasnu tradicionalnu kamenu kuću s bazenom i prostranom okućnicom. Ukupna stambena površina nekretnine iznosi 160 m2, a sastoji se od prizemlja i kata. Prizemlje čine konoba i kupaonica, veliki open space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 160,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Na prodaju je samostojeća kuća okružena šumom u mirnoj ulici. Sastoji se od 2 etaže, prizemlja i visokog potkrovlja, u naravi dvije stambene jedinice sa po dvije spavaće sobe, kuhinjom, dnevnim boravkom, kupaonicom i terasom. Okućnica površine 1896 m2 je terasasta....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 445.000 €, 160,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena velikom okućnicom koja pruža potpunu privatnost i brojne mogućnosti za uživanje na otvorenom. U sklopu okućnice smješten je bazen koji upotpunjuje dojam udobnosti i luksuza,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 160,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se autohtona kamena kuća na otoku Krku (mjesto Polje, blizina Šila), idealna za odmor, stanovanje ili nastavak već uhodanog turističkog najma. Osnovne informacije: - Stambena površina: 160 m2 - Okućnica: 950 m2 - Broj soba: 4 spavaće sobe + dnevni boravak - Kupaonice: 3 -....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasna kuća smještena u Dobrinju na otoku Krku, koja se sastoji od dva potpuno opremljena apartmana i bazena. Ova moderna nekretnina novije je gradnje, a ukupna stambena površina iznosi 160 m2. Kuća se prostire na prizemlju i prvom katu, a oba kata imaju identičan....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 156,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s bazenom - novogradnja - prodaja! Nekretnine otok Krk, općina Dobrinj - u malom mirnom mjestu općine Dobrinj, na krasnoj poziciji okruženoj zelenilom, prodaje se nova samostojeća kuća modernih linija s prostranom okućnicom i bazenom. Kuća zauzima površinu od 156....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 155,12 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzna samostojeća kuća s bazenom ? Dobrinj, otok Krk Na prodaju je samostojeća kuća u sklopu luksuznog projekta, smještena u mirnom okruženju mjesta Dobrinj Polje na otoku Krku, idealna za one koji traže visoku razinu komfora, privatnosti i vrhunsku kvalitetu gradnje. Kuća se prostire....