• GoHome Professional
kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća što sku - GoHome
  • kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća što sku - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća što skuplje barem 170 m2 moderan

  • Za upit "kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća što skuplje barem 170 m2 moderan" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.810 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 620.000 €, 178,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasnu kamenu kuću koja se nalazi u mjestu Polje na otoku Krku. Potpuno je preuređena izvana i iznutra .Kod preuređivanja zadržani su detalji poput kamenih zidova i starih greda. Pretvorena je u moderno namještenu autohtonu kuću. U prizemlju kuće nalazi se konoba....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U srcu mirnog mjesta na OTOKU KRKU, u općini Dobrinj, smjestio se jedinstven objekt koji nudi tri zasebne stambene jedinice s privatnim bazenom, idealan za obiteljski odmor, turistički najam ili investiciju. Kuće su građene u nizu, svaka na dvije etaže, s odvojenim ulazima za maksimalnu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 280,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Kuća se nalazi na otoku Krku, u unutrašnjem dijelu otoka, i savršen je primjer modernog luksuza i udobnosti. Ovo prostrano zdanje sastoji se od četiri sobe i pet kupaona, pružajući obilje prostora za goste. Dizajn kuće je moderan i estetski privlačan, s pažljivo odabranim detaljima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća što skuplje barem 170 m2 moderan'
599.000 €
620.000 €
890.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 197,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i veoma lijepom okruženju Uvale Soline, svega 1200m od mora, prodaje se novoizgrađena luksuzna kuća koja objedinjuje vrhunsku kvalitetu gradnje, moderan dizajn i potpunu udobnost življenja. Kuća ukupne neto površine 197 m2 prostire se na dvije etaže ? prizemlje i kat ? te....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 1.180.000 €
25.04.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Soline, okolica, prodaja nove samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2000 m od mora! Kuća je bruto površine 251 m2, s prizemljem i katom. Prizemlje se sastoji od ulaznog prostora, vešeraja, gostinjskog toaleta, gostinjske spavaće sobe s vlastitom kupaonicom, kuhinje, blagovaonice te....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 200,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Iznad Vrbnika, s pogledom na poznate vrbničke vinograde, smjestila se ova moderna kuća koja spaja suvremeni dizajn i udobnost. Riječ je o samostojećoj kući nove gradnje, površine 200m², koja se prostire na ograđenoj i potpuno uređenoj okućnici. Ulazak u kuću vodi nas u prostrano prizemlje,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 850.000 €, 250,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Otkrijte čar života u novoj samostojećoj kući smještenoj u mirnom okruženju Uvale Soline. Ova prostrana nekretnina, izgrađena 2024. godine, nudi udobnost i luksuz na 250 m2 korisne površine, smještena na parceli od 400 m2. Kuća se može pohvaliti sa velikim open space prostorom, četiri....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 162,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderna kuća sa bazenom smještena u mirnom, prirodnom okruženju u središnjem dijelu otoka Krka, idealna za sve koji traže spoj privatnosti, udobnosti i blizine mora. Ova nova kuća pruža visok standard stanovanja te se ističe uređenom i pažljivo osmišljenom okućnicom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 599.000 €, 226,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderno renovirana samostojeća kamena kuća s bazenom i pogledom na zelenilo na prodaju! Nekretnine Krk Ova samostojeća kuća nalazi se na mirnoj lokaciji na rubu zelene zone blizu gradića Dobrinja na otoku Krku. Nekretnina se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata te zauzima stambenu....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 580.000 € na 530.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 530.000 €, 160,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 580.000 €
15.04.2026 - 530.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ, u ponudu smo dobili prekrasnu tradicionalnu kamenu kuću s bazenom i prostranom okućnicom. Ukupna stambena površina nekretnine iznosi 160 m2, a sastoji se od prizemlja i kata. Prizemlje čine konoba i kupaonica, veliki open space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je samostojeća kuća novije gradnje, ukupne stambene površine 160 m², smještena u mirnom naselju Gostinjac na otoku Krku. Sastoji se od dva posebna dvosobna apartmana, idealna za obiteljski život ili investiciju u turistički najam. Prizemlje uključuje ulazni predprostor,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 170,41 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzna samostojeća kuća s bazenom ? Dobrinj, otok Krk Na prodaju je samostojeća kuća u sklopu luksuznog projekta, smještena u mirnom okruženju mjesta Dobrinj Polje na otoku Krku, idealna za one koji traže visoku razinu komfora, privatnosti i vrhunsku kvalitetu gradnje. Kuća se prostire....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 191,67 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 155,12 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com