• GoHome Professional
kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća što sku - GoHome
  • kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća što sku - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća što skuplje barem 170 m2 Najnovije

  • Za upit "kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća što skuplje barem 170 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 180,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Kuća smještena je u mirnom predjelu centralnog djela otoka Krka. Okružena je bogatom šumom, zelenilom i livadama, a mir i tišinu prekida tek cvrkut ptica. Ova prekrasna, romantična rekonstruirana autohtona obiteljska kuća pruža komoditet i intimu moguće je boraviti u njoj tijekom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.850.000 €, 341,00 m2 cca 5430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se vrhunska apartmanska kuća u Klimnu na otoku Krku, smještena u jednoj od najtraženijih mikrolokacija na sjeveroistočnoj strani otoka Krka, u općini Dobrinj, poznatoj po miru, čistom moru i odlično uređenoj turističkoj infrastrukturi. Ova kuća s apartmanima na prodaju u Klimnu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.600.000 €, 792,00 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2023.,

www.indomio.hr

Kuća na otoku Krku, u mjestu Čižići, predstavlja pravu oazu luksuza i udobnosti. Ova nekretnina ima impresivne karakteristike koje je čine jedinstvenom i poželjnom. Sastoji se od tri odvojena stana, što je izvrsno za obitelji koje traže privatnost ili kao prilika za iznajmljivanje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.490.000 €, 367,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prostranoj parceli od 2.115 m², smještenoj na mirnom rubu slikovitog sela na otoku Krku, nalazi se ova iznimna kamena kuća iz 19. stoljeća koja pruža potpunu privatnost, udobnost i autentičan mediteranski ugođaj. Sklad tradicionalne gradnje, elegantno uređenog vanjskog prostora....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.400.000 €, 395,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Aparmanska kuća na prodaju sa 6 apartmana na mirnoj lokaciji. U netaknutoj prirodi u malom mjestu blizu Dobrinja smjestila se apartmanska kuća sa pogledom na more i zelenilo. Kuća ima 3 etaže; prizemlje, prvi i drugi kat, a sagrađena je na parceli od 746 m2. Ova rezidencijalna kuća....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 230,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Okolica Dobrinja, prodaja, samostojeća kuća s velikom okućnicom i bazenom, na rubu građevinske zone! Kuća, ukupne neto površine 230 m2, građena je na parceli od 1938 m2, 2014. godine. U naravi, kuća se sastoji od tri dvoetažna apartmana, svaki sa svojim ulazom, katnosti prizemlje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 231,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je prekrasna luksuzna kuća s bazenom u okolici Dobrinja! Sastoji se od prizemlja i prvog kate te ima tri stambene jedinice u nizu, što znači da je svaki stan dvoetažan. Svaki stan ima zaseban ulaz te se svaki sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, izbe, kupaonice....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 232,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Dobrinj okolica - prodaje se samostojeća kuća površine 232 m2 s tri stambene jedinice. Sastoji se od prizemlja i kata, a svaka jedinica je koncipirana kao dvoetažni stan . U prizemlju svake jedinice je dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom, ostava, wc i terasa, a na katu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

KRAS, DOBRINJ, u ponudi su tri kuće u nizu sa zajedničkim bazenom, nalaze se na mirnoj i lijepoj lokaciji. Tri stambene jedinice na dvije etaže, jedna površine 95 m2, a dvije 80 m2. Svaka sa zasebnim ulazom. Prizemlje: kupaona, kuhinja s blagovaonom i dnevnim boravkom s kaminom i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U srcu mirnog mjesta na OTOKU KRKU, u općini Dobrinj, smjestio se jedinstven objekt koji nudi tri zasebne stambene jedinice s privatnim bazenom, idealan za obiteljski odmor, turistički najam ili investiciju. Kuće su građene u nizu, svaka na dvije etaže, s odvojenim ulazima za maksimalnu....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj bazen samostojeća samostojeća što skuplje barem 170 m2 (286)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.