• GoHome Professional
kuće dobrinj bazen samostojeća parking što jeftini - GoHome
  • kuće dobrinj bazen samostojeća parking što jeftini - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj bazen samostojeća parking što jeftinije Najnovije

  • Za upit "kuće dobrinj bazen samostojeća parking što jeftinije najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Dobrinj, Na prodaju je samostojeća kuća u centru manjeg mjesta u okolici Dobrinja, 2200m od mora. Sastoji se od prizemlja i kata ukupne površine 130 m2. Prizemlje sadrži dvije velike prostorije u funkciji kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka, s izlazom na natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dvojna kuća s bazenom i okućnicom Ova prekrasna dvojna kuća smještena je u mirnom okruženju i idealna je za obiteljski život ili opuštanje tijekom ljetnih mjeseci S modernim sadržajem i prostranom okućnicom, kuća nudi sve potrebno za ugodan boravak. Detalji nekretnine: Ukupna površina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Malinska, šira okolica, dvojna kuća s bazenom i okućnicom izgrađena 2017. godine u mirnom okruženju prirode u okolici Malinske. Stambeni prostor razveden na prizemlje i prvi kat, ukupne površine 78 m2. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica, WC-a i natkrivena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 370.000 €, 130,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, nova moderna dvojna kuća na mirnoj lokaciji. Kuća zauzima 143 m2 stambene površine koji su raspoređeni na prizemlje i kat. U prizemlju su smješteni spremište, kupaona, kuhinja s blagovaonom i veliki dnevni boravak i dvije spavaće sobe. Na katu s unutarnjim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 172,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Šilo okolica - prodaju se dvije kamene kuće koje obuhvaćaju tri odvojena apartmana s bazenom i uređenom okućnicom na mirnoj lokaciji. Jedna kuća predstavlja dvije stambene jedinice. Apartman u prizemlju obuhvaća 63 m2 stambene površine i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 169,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s dva apartmana i bazenom na prodaju! Mirna lokacija Na prodaju je namještena apartmanska kuća na mirnoj lokaciji na otoku Krku. Ova kuća ima dvije etaže i ukupnu površinu od 125 m2. U prizemlju se nalazi prvi apartman koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću sa dva aprtmana u Gabonjinu na otoku Krku. Svaki apartman se sastoji od dvije sobe, kupaone, kuhinje i dnevnog boravka. Površina svakog apartmana iznosi 75 m2, ukupno 150 m2. U slučaju kupnje, preuzima se i ugovor o najamnini te pravo na iznajmljivanje, za više informacija....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je samostojeća kuća novije gradnje, ukupne stambene površine 160 m², smještena u mirnom naselju Gostinjac na otoku Krku. Sastoji se od dva posebna dvosobna apartmana, idealna za obiteljski život ili investiciju u turistički najam. Prizemlje uključuje ulazni predprostor,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja samostojeće kuće novije gradnje, Dobrinj, Otok Krk Prodaje se prekrasna samostojeća kuća novije gradnje, stambene površine 160 m², smještena u mirnom naselju Dobrinj na otoku Krku. Osnovne karakteristike: Prizemlje: predprostor, dnevni boravak, kuhinja s izbom, blagovaonica,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 105,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, samostojeća adaptirana kamena kuća okružena zelenilom stvorena za odmor u slikovitom krajoliku. Kuća od 105m2 nalazi se na parceli od 425m2, te predstavlja idealnu priliku za investiciju i namjenu u turističke svrhe ili u svrhu stanovanja. Kuća se sastoji od ulaznog....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj bazen samostojeća parking što jeftinije (75)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč