• GoHome Professional
kuće dobrinj bazen samostojeća 140 m2 terasa što m - GoHome
  • kuće dobrinj bazen samostojeća 140 m2 terasa što m - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj bazen samostojeća 140 m2 terasa što manje

  • Za upit "kuće dobrinj bazen samostojeća 140 m2 terasa što manje" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.732 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 140,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, kamena kuća sa bazenom stambene površine 140 m2 s okućnicom od 355 m2. Ova samostojeća kuća ima i status kulturnog dobra iz početka 20.stoljeća, stoga su u nadogradnji 2009. godine očuvane značajke starine poput kamene fasade s istočne strane kuće i kameni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 414.000 €, 130,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - u malom ruralnom mjestu na rubu zelene zone u okolici mjesta Soline, prodaje se novija djelomično kamena mediteranska dvojna kuća okružena lijepim vrtom i prirodom. Kuća zauzima 130 m2 stambene površine i sastoji se suterena, prizemlja i visokog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 408.000 €, 135,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK ? KUĆA S BAZENOM, JACUZZIJEM I MEDITERANSKIM VRTOM Prodaje se kuća na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na otoku Krku, s bazenom, jacuzzijem, velikim terasama, prostranom uređenom okućnicom i vanjskim roštiljem. Nalazi se u blizini svih sadržaja, plaža i glavne prometnice, a....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj bazen samostojeća 140 m2 terasa što manje'
450.000 €
495.000 €
799.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 415.000 €, 135,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća na mirnoj lokaciji na otoku Krku sa bazenom, jacuzzijem, velikom terasom, prostranom uređenom okućnicom i vanjskim roštiljem. Kuća se sastoji od tri etaže - suterena, prizemlja i kata. Prostor je funkcionalno raspoređen i potpuno opremljen za ugodan boravak ili nastavak....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 412.000 €, 135,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s bazenom i jacuzzijem na otoku Krku! Prodaje se kuća na odličnoj i mirnoj lokaciji na otoku Krku idealna za odmor i uživanje, ali i kao izvrsna investicija za turistički najam! Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata (S+P+1): Suteren: velika prostorija za druženje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 149,00 m2 cca 6410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je šarmantna novogradnja na otoku Krku! Ova luksuzna samostojeća kuća površine 149.76m2 smještena na parceli od 565m2, s prostranom okućnicom od 415m2, udaljena 1.5 km od prekrasnih plaža. Prizemlje se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kupaonice, ostave i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 465.000 €, 150,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo autohtonu kamenu kuću s dvije stambene jedinice,svaka površine 75 m2. Prizemlje kuće sastoji se od terase koja je pred ulazom,ulaznog hodnika,kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom,dvije spavaće sobe,kupaonice s toaletom i spremišta. Vanjskim kamenim stepenicama....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine Dobrinj, okolica - u malom mjestu općine Dobrinj prodaje se dvojna kamena kuća površine 150 m2, sa dvoje odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi dvosoban stan koji se sastoji od ulaznog prostora, kuhinja, blagovaone i boravka, jedne kupaone te dvije spavaće sobe.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 150,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prelijepa kamena kuća s bazenom na prodaju! Nekretnine otok Krk Prodaje se dvojna kamena kuća koja se nalazi na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Kuća se proteže na dvije etaže i ima ukupnu površinu od 150 m2. U prizemlju se nalaze spremište, WC, dnevni boravak i kuhinja te velika....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja prekrasnu kamenu kuću s bazenom i dva apartmana u Gabonjinu na otoku Krku. Ova autentična rustikalna kuća izgrađena 1850. godine, u potpunosti je obnovljena 2019., pri čemu je zadržala svoj izvorni, autohtoni izgled s masivnim kamenom i detaljima poput....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 465.000 €, 150,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica! Kompletno obnovljena kamena kuća sa bazenom i autohtonom šternom u vrlo mirnom mjestu. U prizemlju kuće od ukupno 150m2 su dvije spavaće sobe, velika kupaonica, kuhinja sa blagovaonom, dnevni boravak te dvije terase.Na kat kuće do natkrivene terase sa djelomičnim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr