• GoHome Professional
kuće dobrinj bazen s 290 m2 - GoHome
  • kuće dobrinj bazen s 290 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj bazen s 290 m2

  • Za upit "kuće dobrinj bazen s 290 m2" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.402 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manji)
    • 300 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 786.000 €, 298,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Vila s dvije stambene jedinice, bazenom i privatnošću - spoj luksuza, mira i funkcionalnosti, Donja Hlapa Na mirnoj lokaciji u naselju Hlapa, na istočnom dijelu otoka Krka, smjestila se elegantna samostojeća dvojna vila u izgradnji, koja se sastoji od dvije odvojene stambene jedinice.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Prodaje se samostojeća kuća u okolici Dobrinja, 2.5km od mora. Stambena površina od 95 m2 podijeljena je na dvije etaže. Etaža u suterenu sadrži studio apartman s odvojenim sanitarnim čvorom, povezani natkrivenom terasom. Tu se nalazi i velika konoba od tri prostorije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 895.000 €, 300,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Atraktivna vila s potpuno opremljenim sadržajima za savršen odmor ili život Na prodaju je prekrasna atraktivna vila koja nudi sve potrebne sadržaje za idealan odmor ili cjelogodišnje stanovanje. Ova luksuzna nekretnina pruža savršenu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i stila,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj bazen s 290 m2'
1.250.000 €
925.000 €
895.000 €
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 280,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Krk,Dobrinj,prekrasna kuća s bazenom i lijepom okućnicom.Prostrana kuća sa četiri spavaće sobe i pet kupaonica,dnevnim boravkom i kuhinjom kao open space prostorom,te velikom terasom i bazenom.Uređeni vrt s roštiljem i natkrivenom terasom,sauna i fitness za potpuni odmor.,Kuća....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 795.000 €, 285,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Villa s bazenom u mirnom mjestu Ova predivna Villa autohtonog dizajna smještena je u sredini Otoka Krka u mirnom mjestu na parceli od 930 m2. Villa je podijeljena u dva stana te se svaki nalazi na svojoj etaži, sa zajedničkim podrumom, zatvorenim stubištem, bazenom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 795.000 €, 284,35 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok KRK, Obiteljska kuća, stambena građevina s dva stana, svaki na svojoj etaži, sa zajedničkim podrumom, zatvorenim stubištem, bazenom, parkirnim mjes1ma u dvorištu. Ukupna bruto površina objekta 284,35 m2. Ukupna površina građevinske čes1ce 931 m2. Opis po etažama: Podrumska etaža....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 895.000 €, 283,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Vila koja nadmašuje sva očekivanja: Oaza s bazenom, ljetnom kuhinjom i apartmanom Na otoku Krku, jednom od najljepših hrvatskih otoka, poznatom po svojoj prirodnoj ljepoti i bogatoj povijesti, smjestila se luksuzna vila koja predstavlja savršen spoj moderne arhitekture i vrhunske....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 300,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Kras, Dobrinj, luksuzna, samostojeća kuća s bazenom, na mirnoj lokaciji! Kuća je površine 300 m2, sastoji se od podruma, prizemlja i prvog kata. U podrumu se nalazi igraonica. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spavaća soba s kupaonicom, wc, vešeraj, garderoba, open space kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 280,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Kuća se nalazi na otoku Krku, u unutrašnjem dijelu otoka, i savršen je primjer modernog luksuza i udobnosti. Ovo prostrano zdanje sastoji se od četiri sobe i pet kupaona, pružajući obilje prostora za goste. Dizajn kuće je moderan i estetski privlačan, s pažljivo odabranim detaljima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.193.125 €, 300,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude ponosno izdvaja vilu na području Općine Dobrinj, na otoku Krku. Vila ima 300 četvornih metara korisne površine. U prizemlju je veliki dnevni prostor koji obuhvaća kuhinju, blagovanonicu sa stolom za 12 osoba i velik dnevni boravak, iz kojega se izlazi na terasu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.180.000 €, 300,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo vilu s bazenom u izgradnji na lijepoj i mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku, Vila stambene površine 300 m2 izgrađena je na čestici površine 610 m2. Odlikovati će se udobnošću i veličinom prostorija, visokom kvalitetom gradnje, velikim natkrivenim terasama, bazenom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 300,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom mjestu u okolici Dobrinja, svega 5 kilometara od mora, smjestila se ova elegantna samostojeća vila koja nudi savršen spoj privatnosti, modernog luksuza i funkcionalnosti. Prostire se na tri etaže i oko 320 m² stambene površine, a pažljivo osmišljeni raspored omogućuje udobnost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 300,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2024.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, šire područje, prodaja luksuzne vile površine 300 m2, s bazenom i uređenom okućnicom, na parceli površine 931 m2, na mirnoj lokaciji, 5000 m od mora. Vila se sastoji od suterena s prostorom za druženje, prizemlja s dnevnom sobom, kuhinjom, blagovaonom, jednom spavaćom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 300,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2024.,

www.njuskalo.hr

Kras je malo mjesto u općini Dobrinj, smješteno u samom geografskom središtu otoka Krka, na 266 metara nadmorske visine. Od mora je udaljeno 7 km. Novosagrađena Vila površine 300 m2 koja se sastoji od kuhinje ,blagovaonice, ogromnog dnevnog boravka ,sanitarnog čvora i velike terase....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 270,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prostrana moderna vila s bazenom otok Krk, mir i udobnost na 931 m zemljišta Na otoku Krku, u mirnom i zelenilom okruženom dijelu otoka, smjestila se impresivna vila koja nudi savršenu kombinaciju prostranosti, luksuza i privatnosti. S ukupnom tlocrtom površinom od 320 m i na parceli....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 268,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Ova moderna kamena adaptirana vila na otoku Krku je zaista jedinstvena nekretnina. Nalazi se na mirnoj lokaciji i pruža izvrstan moderan dizajn s kamenim detaljima. Nekretnina ima stambenu površinu od 268 m2 raspoređenu na tri etaže. U prizemlju se nalazi kupaonica, vešeraj, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Na otoku Krku, u mjestu Klimno , smještena je obiteljska kuća na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, svega nekoliko minuta hoda (200 m) od mora i plaže. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža panoramski pogled na uvalu Soline, Crikvenicu i Rijeku. Ukupna neto površina kuće iznosi....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more