• GoHome Professional
kuće dobrinj bazen s 280 m2 park što manje - GoHome
  • kuće dobrinj bazen s 280 m2 park što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj bazen s 280 m2 park što manje

  • Za upit "kuće dobrinj bazen s 280 m2 park što manje" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 3.841 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 895.000 €, 300,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2024.,

www.dogma-nekretnine.com

Atraktivna vila s potpuno opremljenim sadržajima za savršen odmor ili život Na prodaju je prekrasna atraktivna vila koja nudi sve potrebne sadržaje za idealan odmor ili cjelogodišnje stanovanje. Ova luksuzna nekretnina pruža savršenu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i stila,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji u mjestu Dobrinj na otoku Krku, prodaju se tri šarmantne kamene vile u nizu, savršeno uklopljene u mediteranski ambijent. Idealna prilika za investiciju, turizam ili za miran obiteljski život. Opis nekretnine: Svaka vila ima vlastiti ulaz te....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 300,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Kras, Dobrinj, luksuzna, samostojeća kuća s bazenom, na mirnoj lokaciji! Kuća je površine 300 m2, sastoji se od podruma, prizemlja i prvog kata. U podrumu se nalazi igraonica. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spavaća soba s kupaonicom, wc, vešeraj, garderoba, open space kuhinja....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com