• GoHome Professional
kuće dobrinj bazen s 280 m2 - GoHome
  • kuće dobrinj bazen s 280 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj bazen s 280 m2

  • Za upit "kuće dobrinj bazen s 280 m2" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 3.695 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 795.000 €, 285,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Villa s bazenom u mirnom mjestu Ova predivna Villa autohtonog dizajna smještena je u sredini Otoka Krka u mirnom mjestu na parceli od 930 m2. Villa je podijeljena u dva stana te se svaki nalazi na svojoj etaži, sa zajedničkim podrumom, zatvorenim stubištem, bazenom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 270,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prostrana moderna vila s bazenom otok Krk, mir i udobnost na 931 m zemljišta Na otoku Krku, u mirnom i zelenilom okruženom dijelu otoka, smjestila se impresivna vila koja nudi savršenu kombinaciju prostranosti, luksuza i privatnosti. S ukupnom tlocrtom površinom od 320 m i na parceli....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 268,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ova moderna kamena adaptirana vila na otoku Krku je zaista jedinstvena nekretnina. Nalazi se na mirnoj lokaciji i pruža izvrstan moderan dizajn s kamenim detaljima. Nekretnina ima stambenu površinu od 268 m2 raspoređenu na tri etaže. U prizemlju se nalazi kupaonica, vešeraj, kuhinja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj bazen s 280 m2'
985.000 €
Na upit
1.200.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 895.000 €, 300,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Prlijepa kuća s bazenom i pogledom na more Na prodaju je luksuzno opremljena kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj lokaciji Dobrinjštine, udaljena svega 10 minuta hoda od prekrasne plaže i mora. Ova moderna i elegantna nekretnina nudi savršen spoj udobnosti,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 280,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća se nalazi na otoku Krku, u unutrašnjem dijelu otoka, i savršen je primjer modernog luksuza i udobnosti. Ovo prostrano zdanje sastoji se od četiri sobe i pet kupaona, pružajući obilje prostora za goste. Dizajn kuće je moderan i estetski privlačan, s pažljivo odabranim detaljima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 895.000 €, 283,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Vila koja nadmašuje sva očekivanja: Oaza s bazenom, ljetnom kuhinjom i apartmanom Na otoku Krku, jednom od najljepših hrvatskih otoka, poznatom po svojoj prirodnoj ljepoti i bogatoj povijesti, smjestila se luksuzna vila koja predstavlja savršen spoj moderne arhitekture i vrhunske....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 795.000 €, 284,35 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok KRK, Obiteljska kuća, stambena građevina s dva stana, svaki na svojoj etaži, sa zajedničkim podrumom, zatvorenim stubištem, bazenom, parkirnim mjes1ma u dvorištu. Ukupna bruto površina objekta 284,35 m2. Ukupna površina građevinske čes1ce 931 m2. Opis po etažama: Podrumska etaža....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 786.000 €, 298,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Vila s dvije stambene jedinice, bazenom i privatnošću - spoj luksuza, mira i funkcionalnosti, Donja Hlapa Na mirnoj lokaciji u naselju Hlapa, na istočnom dijelu otoka Krka, smjestila se elegantna samostojeća dvojna vila u izgradnji, koja se sastoji od dvije odvojene stambene jedinice.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 300,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Kras, Dobrinj, luksuzna, samostojeća kuća s bazenom, na mirnoj lokaciji! Kuća je površine 300 m2, sastoji se od podruma, prizemlja i prvog kata. U podrumu se nalazi igraonica. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spavaća soba s kupaonicom, wc, vešeraj, garderoba, open space kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 300,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Angelus Nekretnine d.o.o. nude vam na prodaju ovu luksuzno opremljenu Mediteransku Vilu sa velikim vrtom i grijanim bazenom, smještenu na mirnoj lokaciji u unutrašnjosti otoka Krka, okružena mirom i zelenilom kroz cijelu godinu, što je čini idealnom za bijeg od svakodnevne gužve.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.180.000 €, 300,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo vilu s bazenom u izgradnji na lijepoj i mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku, Vila stambene površine 300 m2 izgrađena je na čestici površine 610 m2. Odlikovati će se udobnošću i veličinom prostorija, visokom kvalitetom gradnje, velikim natkrivenim terasama, bazenom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 895.000 €, 300,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2024.,

www.dogma-nekretnine.com

Atraktivna vila s potpuno opremljenim sadržajima za savršen odmor ili život Na prodaju je prekrasna atraktivna vila koja nudi sve potrebne sadržaje za idealan odmor ili cjelogodišnje stanovanje. Ova luksuzna nekretnina pruža savršenu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i stila,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 925.000 €, 300,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, luksuzna samostojeća kamena kuća u izgradnji na mirnoj lokaciji, udaljena svega 2800m od mora. Nekretnina je katnost suteren, prizemlje i kat, koji se proteže na 300 m2 stambenog prostora, te se nalazi na parceli od 910 m2. U suterenu kuće se nalazi garaža za jedno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

ČIŽIĆI, kuća s bazenom i velikom uređenom okućnicom. Površina kuće je 260m2 a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, 4 kupaonice, terase i natkrivenog balkona na katu. Opremljena je s dimnjakom, klima uređajem marke Daikin i podnim grijanjem a ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Prodaje se samostojeća kuća u okolici Dobrinja, 2.5km od mora. Stambena površina od 95 m2 podijeljena je na dvije etaže. Etaža u suterenu sadrži studio apartman s odvojenim sanitarnim čvorom, povezani natkrivenom terasom. Tu se nalazi i velika konoba od tri prostorije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 300,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2024.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, šire područje, prodaja luksuzne vile površine 300 m2, s bazenom i uređenom okućnicom, na parceli površine 931 m2, na mirnoj lokaciji, 5000 m od mora. Vila se sastoji od suterena s prostorom za druženje, prizemlja s dnevnom sobom, kuhinjom, blagovaonom, jednom spavaćom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.193.125 €, 300,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude ponosno izdvaja vilu na području Općine Dobrinj, na otoku Krku. Vila ima 300 četvornih metara korisne površine. U prizemlju je veliki dnevni prostor koji obuhvaća kuhinju, blagovanonicu sa stolom za 12 osoba i velik dnevni boravak, iz kojega se izlazi na terasu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 300,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2024.,

www.njuskalo.hr

Kras je malo mjesto u općini Dobrinj, smješteno u samom geografskom središtu otoka Krka, na 266 metara nadmorske visine. Od mora je udaljeno 7 km. Novosagrađena Vila površine 300 m2 koja se sastoji od kuhinje ,blagovaonice, ogromnog dnevnog boravka ,sanitarnog čvora i velike terase....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 300,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom mjestu u okolici Dobrinja, svega 5 kilometara od mora, smjestila se ova elegantna samostojeća vila koja nudi savršen spoj privatnosti, modernog luksuza i funkcionalnosti. Prostire se na tri etaže i oko 320 m² stambene površine, a pažljivo osmišljeni raspored omogućuje udobnost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 740.000 €, 257,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK - NOVOGRADNJA Na prodaju je dvojna kuća sa bazenom i pogledom na more. Svaka kuća se sastoji od stubišta, kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice i wc-a u prizemlju te tri spavaće sobe svaka sa svojom kupaonicom na katu. KARAKTERISTIKE: Protuprovalna ulazna vrata PVC stolarija....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji u mjestu Dobrinj na otoku Krku, prodaju se tri šarmantne kamene vile u nizu, savršeno uklopljene u mediteranski ambijent. Idealna prilika za investiciju, turizam ili za miran obiteljski život. Opis nekretnine: Svaka vila ima vlastiti ulaz te....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U srcu mirnog mjesta na OTOKU KRKU, u općini Dobrinj, smjestio se jedinstven objekt koji nudi tri zasebne stambene jedinice s privatnim bazenom, idealan za obiteljski odmor, turistički najam ili investiciju. Kuće su građene u nizu, svaka na dvije etaže, s odvojenim ulazima za maksimalnu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na otoku Krku u mjestu Kras prodajemo tri vile u nizu okružene prirodom. Dvije vile raspolažu sa 80 m2 stambenog prostora a treća sa 95 m2 raspodijeljeno na dvije etaže te su smještene na okućnici velikoj od 1734 m2. U prizemlju svake vile nalazi se kuhinja sa blagavonicom, dnvenim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja villu izgrađenu u tradicionalnom stilu, ukupne stambene površine 255 m2 koja se nalazi u okolici Dobrinja. Villa se sastoji od tri stambene jedinice u nizu, svaka smještena na dvije etaže, od kojih dvije imaju 80 m2, a jedna 95 m2. U prizemlju svake jedinice nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Asfaltiran prilaz, Bazen, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Kvalitetna gradnja, Luksuzno, Namješteno, Novouređeno, PVC stolarija, Roštilj na okućnici, Samostojeći objekt, U mirnom djelu otoka, Uporabna dozvola, Uređena okućnica, Velika terasa, Više parkirnih mjesta,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderna samostojeća kuća, ukupne stambene površine 159 m2, nalazi se u okolici Dobrinja. Kuću sačinjavaju tri stambene jedinice u nizu, smještene na dvije etaže, od kojih dvije imaju 80 m2, a jedna 95 m2. U prizemlju svake jedinice nalazi se dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

KRAS, DOBRINJ, u ponudi su tri kuće u nizu sa zajedničkim bazenom, nalaze se na mirnoj i lijepoj lokaciji. Tri stambene jedinice na dvije etaže, jedna površine 95 m2, a dvije 80 m2. Svaka sa zasebnim ulazom. Prizemlje: kupaona, kuhinja s blagovaonom i dnevnim boravkom s kaminom i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 254,00 m2 cca 2560 €/m2