• GoHome Professional
kuće dobrinj bazen okućnica pala cijena - GoHome
  • kuće dobrinj bazen okućnica pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj bazen okućnica pala cijena

  • Za upit "kuće dobrinj bazen okućnica pala cijena" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.850 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-19%

Promjena cijene sa 986.000 € na 799.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 180,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 0 €
15.02.2026 - 986.000 €
06.05.2026 - 799.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna villa na prestižnoj lokaciji savršena oaza mira i luksuza Na mirnom i zelenilom okruženom mjestu smještena je ova impresivna samostojeća villa, koja spaja moderan dizajn, vrhunsku udobnost i potpunu privatnost. Prostire se na prostranoj parceli s uređenom okućnicom i nudi....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 1.180.000 €
06.05.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja u okolici Dobrinja: Samostojeća kuća s bazenom na prodaju! Na prodaju je predivna mediteranska samostojeća villa smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku. Vila se prostire na dvije etaže s ukupnom stambenom površinom od 251 m2, a nalazi se na parceli....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 1.180.000 €
27.04.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Dobrinj okolica - u mirnom okruženju obiteljskih kuća i prirode, prodaje se nova samostojeća kuća s bazenom i okućnicom. Kuća je smještena na parceli površine 651 m2 i raspoređena je na dvije etaže koje obuhvaćaju ukupno 251 m2 stambenog prostora. U prizemlju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj bazen okućnica pala cijena'
530.000 €
530.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 424.900 € na 399.900 € - 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 399.900 €, 110,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 424.900 €
06.04.2026 - 399.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Dobrinj, u srcu otoka Krka, na najljepšoj lokaciji šumovitog dijela, nudi se vrlo atraktivna kuća za odmor. Kroz 130m2 stambenog prostora, kuća raspolaže sa četiri spavaće sobe, dvije kupaonice te vrlo funkcionalno raspoređenom kuhinjom s blagovaonicom i dnevnim boravkom.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr