• GoHome Professional
kuće dobrinj bazen održavan 210 m2 što skuplje - GoHome
  • kuće dobrinj bazen održavan 210 m2 što skuplje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj bazen održavan 210 m2 što skuplje

  • Za upit "kuće dobrinj bazen održavan 210 m2 što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 200,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.05.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se lijepa samostojeća kuća s pogledom na more i bazenom u uvali Soline na otoku Krku. Kuća površine 200 m2 proteže se na prizemlje i kat. U prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica, hodnik, kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak s izlazom na natkrivenu terasu. Vanjskim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.500.000 €, 200,00 m2 cca 7500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se autohtona kamena vila,građena 1897g.,smještena na parceli od 721 m2. Kameni zidovi su ostali originalni kao 1897 g., uz minimalno potrebno osvježenje.Vila se nalazi u mjestu Kras,središnjem dijelu otoka Krka,na mirnoj i idiličnoj lokaciji,idealnoj za odmor i opuštanje,renovirana....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.500.000 €, 220,00 m2 cca 6820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - prodaje se moderna luksuzna villa s grijanim bazenom, whirlpoolom, saunom i krasnim pogledom na more u lijepom mirnom okruženju svega 250 m od plaže. Zauzima 220 m2 stambenog prostora raspoređenih na dvije etaže. U prizemlju se nalazi prostrani,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.490.000 €, 226,00 m2 cca 6590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Šilo - na prodaju moderna kuća za odmor u novogradnji s pogledom na more. Vila površine 226.78 m² nalazi se na parceli površine 812 m², i sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze hodnik, strojarnica, WC, kuhinja, smočnica, blagovaona s dnevnim boravkom i natkrivena terasa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 230,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Okolica Dobrinja, prodaja, samostojeća kuća s velikom okućnicom i bazenom, na rubu građevinske zone! Kuća, ukupne neto površine 230 m2, građena je na parceli od 1938 m2, 2014. godine. U naravi, kuća se sastoji od tri dvoetažna apartmana, svaki sa svojim ulazom, katnosti prizemlje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 220,00 m2 cca 5230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Kuća se sastoji od od jednog dvosobnog apartmana,jednog jednosobnog i jednog trosobnog dvoetažnog apartmana. Okućnica vrlo lijepo uređena,a na njoj se nalazi bazen sa sunčalištem i 4 parkitna mjesta. Kuća je potpuna namještena i spremna za turističku djelatnost. Odlična lokacija,a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.040.000 €, 220,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na iznimnoj lokaciji u uvali Soline na otoku Krku, samo 100 metara od mora, smještena je ova moderna samostojeća kuća s bazenom, idealna za veću obitelj, turizam ili investiciju. Kuća se sastoji od dvije stambene jedinice ? identične po rasporedu ? a prodaje se kao cjelina. Obje jedinice....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 230,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderna villa s bazenom i prekrasnim pogledom na more! Nekretnine Dobrinj Na prodaju je prekrasna samostojeća kuća koja se nalazi na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Ukupna stambena površina kuće iznosi 250 m2, a kuća se prostire na suteren, prizemlje i prvi kat. U suterenu se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 990.000 €, 220,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Red Nekretnine posreduju u prodaji predivne kamene kuće u okolici Dobrinja na otoku Krku. Ukupna tlocrtna površina 109 m2 kuće, a 220 m2 stambenog prostora pruža dovoljno mjesta za udoban život ili boravak. Sastoji se od podruma, prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 986.000 €, 216,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Na otoku Krku, u okolici Dobrinja prodajemo prekrasnu kamenu kuću katnosti P+1, ukupne površine 216 m2. Riječ je o kvalitetnoj novogradnji koja osvaja na prvi pogled! Nekretnina se ističe vrhunskom izvedbom, pažljivo biranim materijalima te elegantnim rustikalnim stilom koji dodatno....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj bazen 210 m2 što skuplje (197)
  • kuće dobrinj bazen održavan što skuplje (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!