• GoHome Professional
kuće dobrinj bazen održavan što skuplje 130 m2 - GoHome
  • kuće dobrinj bazen održavan što skuplje 130 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj bazen održavan što skuplje 130 m2

  • Za upit "kuće dobrinj bazen održavan što skuplje 130 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 580.000 €, 140,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je predivna renovirana kamena kuća smještena u slikovitom mjestu na otoku Krku. Ova šarmantna obiteljska kuća pruža savršen spoj tradicionalnog mediteranskog stila i modernog dizajna. Kuća se sastoji od prostranog dnevnog boravka, velike kuhinje koja je opremljena sa svim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 140,00 m2 cca 8570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kamena vila u mediteranskom stilu nalazi se u malom mjestu u okolici Dobrinja. Vila ima površinu od 140m2 te se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, ostava, wc i natkrivena terasa. Na katu se nalaze tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 140,00 m2 cca 8570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Asfaltiran prilaz, Bazen, Energetski certifikat, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Kvalitetna gradnja, Namješteno, Roštilj na okućnici, Samostojeći objekt, SAT/TV, Septička jama, Spremište, U mirnom djelu otoka, Uporabna dozvola, Uređena okućnica, Velika terasa,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 140,00 m2 cca 8570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo autohtonu villu sa bazenom građenu 2014.g. Villa se smjestila na parceli od 1403 m2. Stambenom površinom od 140 m2 zauzima prizemlje i kata s idealnim rasporedom. U prizemlju je smještena kuhinja sa blagovaonicom,prostrani dnevni boravak sa kaminom,toalet i ulazni hodnik.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 140,00 m2 cca 8570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, šire područje, prodaja nove, opremljene vile površine 140,43 m2, s bazenom i uređenom okućnicom, na parceli površine 851 m2, na mirnoj lokaciji. Vila se sastoji od prizemlja s ulazom, hodnikom, dnevnom sobom, blagovaonom, kuhinjom, izbom, toaletom i terasom površine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 140,00 m2 cca 5710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj okolica, lijepa rustikalna kuća u unutrašnjosti otoka. Kamena vila je izvedena na 2 etaže. Kuća se proteže na ukupnoj površini 140 m2. U toj su površini obuhvaćeni u prizemlju ulazni dio, dnevni boravak i kuhinja s blagovaonicom, ostava, wc i izlaz na veliku natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 140,00 m2 cca 5710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Krk, unutrašnjost otoka, prodaje se kompletno uređena kuća u rustikalnom stilu. Kuća je sklop suvremene udobnosti i tradicijskog uređenja. Sastoji se od prizemlja ukupne neto površine 76,88 m2 koju sačinjavaju ulaz, hodnik, WC, dnevni boravak sa blagavaonicom, kuhinja, izba i terasa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 674.500 €, 140,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja ekskluzivnu rustikalnu kuću s okućnicom i bazenom u okolici Dobrinja. Ova lijepa starina potpuno je adaptirana i s ukusom uređena ove godine. Kuća stambene površine 140 m2 sastoji se od prizemlja i visokog potkrovlja. U prizemlju se nalazi veliki open-space sa prostranim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 140,00 m2 cca 4640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo adaptiranu kamenu starinu površine 140 m2. Kuća je vrhunski uređena, a sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi open space dnevni boravak, kuhinja i blagavaonica, te kupaonica. Unutarnje stepenice vode na kat na kojem su smještene 3 spavaće sobe svaka sa svojom kupaonom.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 620.000 €, 134,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, okolica DOBRINJA - Dvojna kamena kuća s bazenom U okolici Dobrinja smjestio se ovaj lijepi dvojni kameni objekt s bazenom. Smjestio se nekoliko kilometara od mora na mirnoj lokaciji. U prizemlju se nalaze kupaonica, konoba i otvoreni prostor s kuhinjom, blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj bazen što skuplje 130 m2 (114)
  • kuće dobrinj bazen održavan što skuplje (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more