• GoHome Professional
kuće dobrinj bazen do 380000 eura do 130 m2 pogled - GoHome
  • kuće dobrinj bazen do 380000 eura do 130 m2 pogled - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj bazen do 380000 eura do 130 m2 pogled na more

  • Za upit "kuće dobrinj bazen do 380000 eura do 130 m2 pogled na more" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 4.150 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 360000 eura (malo jeftiniji)
    • 390000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 408.000 €, 135,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK ? KUĆA S BAZENOM, JACUZZIJEM I MEDITERANSKIM VRTOM Prodaje se kuća na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na otoku Krku, s bazenom, jacuzzijem, velikim terasama, prostranom uređenom okućnicom i vanjskim roštiljem. Nalazi se u blizini svih sadržaja, plaža i glavne prometnice, a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 412.000 €, 110,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prelijepa kuća na Krku uvala Soline na super lokaciji u blizini mora. Kuća je kvalitetno gradjena površine 110m2 i sastoji se od 2 etaže. U prizemlju se nalazi: kuhinja,blagovaonica,dnevni boravak,spavaća soba i wc. Na katu se nalaze 2 spavaće sobe,kupatilo,kuhinja,dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 414.000 €, 85,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se šarmantna dvojna kuća s bazenom i jacuzzijem na mirnoj lokaciji, okružena zelenilom - Uvala Soline! Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata, ukupne stambene površine cca 135 m². U suterenu se nalazi velika prostorija koja je trenutno namijenjena kao prostor za druženje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj bazen do 380000 eura do 130 m2 pogled na more'
412.000 €
412.000 €
320.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 409.990 €, 138,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se neizgrađena vila 138 m2 stambene površine, na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, u blizini prekrasnog zaljeva Soline, poznatog po ljekovitom blatu i prekrasnim uvalama. Ova moderna vila minimalističkog izgleda smjestiti će se na parceli površine 640 m², u naselju Gornja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 61,00 m2 cca 5570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, KLIMNO - apartman u villi 61m2, DB+2S, prizemlje, s prekrasnim pogledom na more i bazenom + okoliš 110m2- S1. STAN ''1'' u prizemlju, površine 60,31m2, koji se sastoji od: hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 2 sobe, kupaone, izbe, WC-a i terase. Stanu pripada....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 61,00 m2 cca 5570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, KLIMNO- apartman u villi 61m2, DB+2S, prizemlje, s prekrasnim pogledom na more i bazenom + okoliš 91m2- S2 STAN ''2' u prizemlju, površine 60,31m2, koji se sastoji od: hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 2 sobe, kupaone, izbe, WC-a i terase. Stanu pripada....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 320.000 €, 61,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, KLIMNO - apartman u villi 61m2, DB+2S, 2.kat, s prekrasnim pogledom na more i bazenom- S5 STAN ''5'' na drugom katu, površine 60,19m2, koji se sastoji od: hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 2 sobe, kupaone, izbe, WC-a i terase. Stanu pripada parkirni prostor....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!