• GoHome Professional
kuće dobrinj bazen do 380000 eura do 120 m2 - GoHome
  • kuće dobrinj bazen do 380000 eura do 120 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj bazen do 380000 eura do 120 m2

  • Za upit "kuće dobrinj bazen do 380000 eura do 120 m2" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.568 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 360000 eura (malo jeftiniji)
    • 390000 eura (malo skuplji)
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 399.900 €, 120,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s bazenom na mirnoj lokaciji U središtu otoka u manjem mjestu u općini Dobrinj prodaje se samostojeća kuća s lijepo uređenom okućnicom i grijanim bazenom. Kuća je smještena na kraju slijepe ulice na lako dostupnoj a opet iznimno mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 412.000 €, 110,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prelijepa kuća na Krku uvala Soline na super lokaciji u blizini mora. Kuća je kvalitetno gradjena površine 110m2 i sastoji se od 2 etaže. U prizemlju se nalazi: kuhinja,blagovaonica,dnevni boravak,spavaća soba i wc. Na katu se nalaze 2 spavaće sobe,kupatilo,kuhinja,dnevni....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 424.900 € na 399.900 € - 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 399.900 €, 110,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 424.900 €
06.04.2026 - 399.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, u srcu otoka Krka, na najljepšoj lokaciji šumovitog dijela, nudi se vrlo atraktivna kuća za odmor. Kroz 130m2 stambenog prostora, kuća raspolaže sa četiri spavaće sobe, dvije kupaonice te vrlo funkcionalno raspoređenom kuhinjom s blagovaonicom i dnevnim boravkom.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj bazen do 380000 eura do 120 m2'
399.900 €
350.000 €
220.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 101,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je predivna kamena kuća na otoku Krku u mjestu Rasopasno. Kuća se prostire na 2 etaže. prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonom, jedna spavaća soba te kupaona sa toaletom. Kamenim stubištem se ide na kat kuće gdje se nalaze 2....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 167.000 €, 100,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK Na prodaju je započeta gradnja obiteljske kuće visine suteren, prizemlje i potkrovlje sa 1 stambenom jedinicom. Kuća se nalazi u okruženju vila sa bazenom i prodaje se u trenutnom stanju izgrađenosti. Sva infrastruktura je u neposrednoj blizini. Udaljenost od mora 2000 m.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 414.000 €, 85,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se šarmantna dvojna kuća s bazenom i jacuzzijem na mirnoj lokaciji, okružena zelenilom - Uvala Soline! Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata, ukupne stambene površine cca 135 m². U suterenu se nalazi velika prostorija koja je trenutno namijenjena kao prostor za druženje,....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 467.000 € na 399.900 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 399.900 €, 120,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 467.000 €
09.03.2026 - 399.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Samostojeća šarmantna kuća s grijanim bazenom, studio apartmanom i aktivnim turističkim najmom u mirnom dijelu otoka! U središtu otoka, u malom mjestu u općini Dobrinj, prodaje se samostojeća kuća s prekrasno uređenim vrtom i grijanim bazenom. Kuća se nalazi na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 399.900 €, 120,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Općina Dobrinj smještena je na sjeveroistočnom dijelu otoka Krka i poznata je po bogatoj kulturno-povijesnoj baštini, autentičnim kamenim kućama i netaknutoj prirodi. Središte općine, pitoreskno mjesto Dobrinj, nalazi se na uzvisini s koje se pruža predivan pogled na Kvarnerski zaljev.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 424.900 € na 399.900 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 399.900 €, 90,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 424.900 €
27.02.2026 - 399.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je samostojeća kuća na rubu zelene ukupne stambene površine od 110 m2. Prizemlje obuhvaća ulazni hodnik, kupaonu, tri spavaće sobe, prostor koji objedinjuje kuhinju, blagovaonu i dnevni boravak sa izlazom na terasu. Potkrovlje je uređeno kao....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Dvojna kuća s bazenom i okućnicom Ova prekrasna dvojna kuća smještena je u mirnom okruženju i idealna je za obiteljski život ili opuštanje tijekom ljetnih mjeseci S modernim sadržajem i prostranom okućnicom, kuća nudi sve potrebno za ugodan boravak. Detalji nekretnine: Ukupna površina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Malinska, šira okolica, dvojna kuća s bazenom i okućnicom izgrađena 2017. godine u mirnom okruženju prirode u okolici Malinske. Stambeni prostor razveden na prizemlje i prvi kat, ukupne površine 78 m2. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica, WC-a i natkrivena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 320.000 €, 61,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, KLIMNO - apartman u villi 61m2, DB+2S, 2.kat, s prekrasnim pogledom na more i bazenom- S5 STAN ''5'' na drugom katu, površine 60,19m2, koji se sastoji od: hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 2 sobe, kupaone, izbe, WC-a i terase. Stanu pripada parkirni prostor....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 61,00 m2 cca 5570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, KLIMNO - apartman u villi 61m2, DB+2S, prizemlje, s prekrasnim pogledom na more i bazenom + okoliš 110m2- S1. STAN ''1'' u prizemlju, površine 60,31m2, koji se sastoji od: hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 2 sobe, kupaone, izbe, WC-a i terase. Stanu pripada....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 61,00 m2 cca 5570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, KLIMNO- apartman u villi 61m2, DB+2S, prizemlje, s prekrasnim pogledom na more i bazenom + okoliš 91m2- S2 STAN ''2' u prizemlju, površine 60,31m2, koji se sastoji od: hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 2 sobe, kupaone, izbe, WC-a i terase. Stanu pripada....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 320.000 €, 61,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, KLIMNO - apartman u villi 61m2, DB+2S, 1.kat, s prekrasnim pogledom na more i bazenom- S3 STAN ''43' na prvom katu, površine 60,31m2, koji se sastoji od: hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 2 sobe, kupaone, izbe, WC-a i terase. Stanu pripada parkirni prostor....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 414.000 €, 130,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - u malom ruralnom mjestu na rubu zelene zone u okolici mjesta Soline, prodaje se novija djelomično kamena mediteranska dvojna kuća okružena lijepim vrtom i prirodom. Kuća zauzima 130 m2 stambene površine i sastoji se suterena, prizemlja i visokog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 370.000 €, 130,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, nova moderna dvojna kuća na mirnoj lokaciji. Kuća zauzima 143 m2 stambene površine koji su raspoređeni na prizemlje i kat. U prizemlju su smješteni spremište, kupaona, kuhinja s blagovaonom i veliki dnevni boravak i dvije spavaće sobe. Na katu s unutarnjim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Dobrinj, Na prodaju je samostojeća kuća u centru manjeg mjesta u okolici Dobrinja, 2200m od mora. Sastoji se od prizemlja i kata ukupne površine 130 m2. Prizemlje sadrži dvije velike prostorije u funkciji kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka, s izlazom na natkrivenu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr