• GoHome Professional
kuće dobrinj bazen do 160 m2 - GoHome
  • kuće dobrinj bazen do 160 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj bazen do 160 m2

  • Za upit "kuće dobrinj bazen do 160 m2" pronađeno 190 nekretnina - prosječna cijena 4.264 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 9 nekretnina za upit kuće dobrinj bazen do 160 m2 pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja na otoku Krku, u mirnom mjestu Polje, svega 1,5 km od centra Šila, prodaju se dvije potpuno renovirane kamene kuće s bazenom. Ove nekretnine čine jedinstvenu cjelinu podijeljenu na tri lijepo uređena apartmana, idealna za odmor, život ili investiciju u....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, ŠILO (OKOLICA) - Dvije renovirane kamene kuće sa bazenom Nekretnina se u naravi sastoji od tri apartmana sa odvojenim ulazima. U glavnoj kući se nalaze dva apartmana. Apartman u prizemlju se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 172,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su dvije predivne, renovirane kamene kuće na otoku Krku, smještene na mirnoj lokaciji u okolici Šila. Ove nekretnine mediteranskog šarma, odražavaju duh tradicionalne otočke arhitekture. Ukupna površina od 172 m2 obuhvaća prvu kuću koja se sastoji od tri spavaće sobe, dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 172,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Šilo okolica - prodaju se dvije kamene kuće koje obuhvaćaju tri odvojena apartmana s bazenom i uređenom okućnicom na mirnoj lokaciji. Jedna kuća predstavlja dvije stambene jedinice. Apartman u prizemlju obuhvaća 63 m2 stambene površine i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 414.000 €, 85,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se šarmantna dvojna kuća s bazenom i jacuzzijem na mirnoj lokaciji, okružena zelenilom - Uvala Soline! Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata, ukupne stambene površine cca 135 m². U suterenu se nalazi velika prostorija koja je trenutno namijenjena kao prostor za druženje,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 350.000 €, 85,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je samostojeća kuća, prizemnica, stambene površine od 86 m2 sa bazenom. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice sa lijepom terasom, dvije kupaonice i tri spavaće sobe. Pripada joj okućnica površine 316 m2 na kojoj se nalazi bazen sa sunčalistem i vanjskim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 530.000 €, 80,00 m2 cca 6630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se lijepa kuća s grijanim bazenom i solarnom elektranom u okolici Dobrinja na otoku Krku! Kuća je sagrađena na zemljištu površine 1900m2. Nalazi se na mirnoj lokaciji , na kraju slijepe ulice. Radi se o visokoj prizemnici koja na donjoj etaži ima uređeni apartman . Apartman....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 220.000 €, 80,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK - Kamena kuća za obnovu + građevinsko zemljište - RIJETKOST! JEDINSTVENA PRILIKA da postanete vlasnikom kamene kuće na otoku Krku. Stara kamena kuća, građena prije 1968. godine, nalazi se u mirnom mjestu u središtu otoka i to na samom rubu građevinske zone - mir, tišina i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 520.000 €, 80,00 m2 cca 6500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je samostojeća kuća s grijanim bazenom i solarnom elektranom 5,28kw smještena na velikoj parceli od 1.896m2. Kuća je razvedena na dvije etaže, uređeno prizemlje i gornji kat za uređenje s mogućnosti izvedbe još jednog stana od 80m2 i velike terase. U prizemlju je 2-sobni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 80,00 m2 cca 6880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je samostojeća kamena kuća s grijanim bazenom i solarnom elektranom 5,28kw te velikom okućnicom od 1.848m2. Kuća je razvedena na dvije etaže, prizemlje i visoko potkrovlje. Prizemlje je uređeno te ima 2-sobni stan s dnevnim boravkom i izlaz na natkrivenu terasu s roštiljem....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dvojna kuća s bazenom i okućnicom Ova prekrasna dvojna kuća smještena je u mirnom okruženju i idealna je za obiteljski život ili opuštanje tijekom ljetnih mjeseci S modernim sadržajem i prostranom okućnicom, kuća nudi sve potrebno za ugodan boravak. Detalji nekretnine: Ukupna površina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Malinska, šira okolica, dvojna kuća s bazenom i okućnicom izgrađena 2017. godine u mirnom okruženju prirode u okolici Malinske. Stambeni prostor razveden na prizemlje i prvi kat, ukupne površine 78 m2. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica, WC-a i natkrivena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 695.000 €, 175,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Lares Nekretnine posreduju u prodaji luksuzne kuće na rubu zelenog pojasa u okolici Dobrinja. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi otvoreni koncept dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, spavaća soba s vlastitom kupaonicom, WC i spremište. Na katu su tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 670.000 €, 175,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s tri apartmana i bazenom! Nekretnine otok Krk Na prodaju je prekrasna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji uz zelenu zonu na otoku Krku u Šilu. Ova kuća se nalazi na parceli površine 706 m2 te se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje obuhvaća prostrani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 590.000 €, 175,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja samostojeće kuće na otoku Krku. Nekretnine Dobrinj Na prodaju je samostojeća kuća izgrađena na velikoj parceli površine preko 1100m2. Kuća se nalazi na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja koja pruža mirnu ljetnu idilu otoka Krka. Kuća ima stambeni prostor površine 175m2, a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 176,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Klimno, prodaje se dvojna kuća u izgradnji. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju će biti dnevni prostor od 48 m2 koji uključuje dnevni boravak, kuhinju i iblagavaonicu. Iz istog se izlazi na terasu površine 28 m2. U prizemlju se nalazi i jedna spavaća soba sa kupaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 320.000 €, 61,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, KLIMNO- apartman u villi 61m2, DB+2S, 2.kat, s prekrasnim pogledom na more i bazenom- S6. STAN ''6'' na drugom katu, površine 60,19m2, koji se sastoji od: hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 2 sobe, kupaone, izbe, WC-a i terase. Stanu pripada parkirni prostor....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 320.000 €, 61,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, KLIMNO - apartman u villi 61m2, DB+2S, 1.kat, s prekrasnim pogledom na more i bazenom- S4 STAN ''4'' na prvom katu, površine 60,31m2, koji se sastoji od: hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 2 sobe, kupaone, izbe, WC-a i terase. Stanu pripada parkirni prostor....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 61,00 m2 cca 5570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, KLIMNO - apartman u villi 61m2, DB+2S, prizemlje, s prekrasnim pogledom na more i bazenom + okoliš 110m2- S1. STAN ''1'' u prizemlju, površine 60,31m2, koji se sastoji od: hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 2 sobe, kupaone, izbe, WC-a i terase. Stanu pripada....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 61,00 m2 cca 5570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, KLIMNO- apartman u villi 61m2, DB+2S, prizemlje, s prekrasnim pogledom na more i bazenom + okoliš 91m2- S2 STAN ''2' u prizemlju, površine 60,31m2, koji se sastoji od: hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 2 sobe, kupaone, izbe, WC-a i terase. Stanu pripada....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 169-188 (od ukupno 193)

<< <1 2 3 4 5> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!