• GoHome Professional
kuće dobrinj bazen što skuplje samostojeća 140 m2 - GoHome
  • kuće dobrinj bazen što skuplje samostojeća 140 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj bazen što skuplje samostojeća 140 m2 do 3700 eura/m2

  • Za upit "kuće dobrinj bazen što skuplje samostojeća 140 m2 do 3700 eura/m2" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.273 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 310000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja lijepu renoviranu kamenu kuću s bazenom u okolici Dobrinja. Kuća je smještena na čestici površine 343 m2, ima stambenu površinu 150 m2 i sastoji se od prizemlja i kata. Na svakom katu se nalazi jedan stan. U prizemlju se nalazi natkrivena terasa, atrij, dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 530.000 €, 140,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Agencija za nekretnine Kaiser Immobilien predstavlja adaptiranu starinu u okolici Dobrinja s djelomičnim pogledom na more. Nekretnina ukupne stambene površine 140m2 ima prostrani dnevni boravak, kuhinju, tri spavaće sobe i četiri kupaonice. Jedne od posebnosti ove nekretnine je i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 530.000 €, 134,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasna dvojna kamena kuća s bazenom u okolici Dobrinja! Nekretnina je u procesu adaptacije. Stambene je površine 134m2 i sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi open space dnevni boravak, kuhinja i blagavaonica, kupaonica te konoba. Unutarnje stepenice....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj bazen što skuplje samostojeća 140 m2 do 3700 eura/m2'
450.000 €
450.000 €
495.000 €
 
-12%

Promjena cijene sa 580.000 € na 508.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 508.000 €, 134,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 580.000 €
17.05.2026 - 508.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U okolici Dobrinja na otoku Krku nalazi se ova atraktivna dvojna kamena kuća koja spaja tradiciju i suvremeni komfor. Smještena je nekoliko kilometara od mora, s dobrim pristupom glavnim prometnicama i sadržajima. Prizemlje nudi otvoreni dnevni prostor koji obuhvaća kuhinju, blagovaonicu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 500.000 €, 140,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

MODERNA KUĆA S BAZENOM U MIRNOM OKRUŽENJU - OTOK KRK (OKOLICA ČIŽIĆA) Prodaje se atraktivna novogradnja, dio dvojne kuće, ukupne površine 140 m2, smještena na mirnoj lokaciji s brzim pristupom moru. Kuća se proteže na dvije etaže (Prizemlje + 1. kat) ,osmišljene kao prostrana i funkcionalna....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 409.992 € na 495.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 150,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.11.2025 - 409.992 €
18.04.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Kuća, Dobrinj, Hlapa, Samostojeća, 150m2 PRODAJA, VILA NOVOGRADNJA , NKP 150 m2, Dobrinj Prodaje se vila u novogradnji u mjestu Hlapa kod Dobrinja,u blizini prekrasnog zaljeva Soline, koja će se prostirati na parceli površine 640 m2 i bit će NKP 150 m2. Sastojat će se od....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 450.000 € na 485.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 485.000 €, 130,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.10.2025 - 450.000 €
01.04.2026 - 485.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, uvala Soline, novogradnja, dvojna kuća sa bazenom, nalazi se u atraktivnoj zoni okolice uvale Soline, i nudi iznimnu priliku za investiciju ili turizam. Novogradnja. Nova dvojna kuća-katnica 130 m2 sa tri spavaće sobe, tri kupaonice,tri balkona na katu a u prizemlju kuhinje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 465.000 €, 150,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica! Kompletno obnovljena kamena kuća sa bazenom i autohtonom šternom u vrlo mirnom mjestu. U prizemlju kuće od ukupno 150m2 su dvije spavaće sobe, velika kupaonica, kuhinja sa blagovaonom, dnevni boravak te dvije terase.Na kat kuće do natkrivene terase sa djelomičnim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 465.000 €, 150,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo autohtonu kamenu kuću s dvije stambene jedinice,svaka površine 75 m2. Prizemlje kuće sastoji se od terase koja je pred ulazom,ulaznog hodnika,kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom,dvije spavaće sobe,kupaonice s toaletom i spremišta. Vanjskim kamenim stepenicama....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine Dobrinj, okolica - u malom mjestu općine Dobrinj prodaje se dvojna kamena kuća površine 150 m2, sa dvoje odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi dvosoban stan koji se sastoji od ulaznog prostora, kuhinja, blagovaone i boravka, jedne kupaone te dvije spavaće sobe.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću sa dva aprtmana u Gabonjinu na otoku Krku. Svaki apartman se sastoji od dvije sobe, kupaone, kuhinje i dnevnog boravka. Površina svakog apartmana iznosi 75 m2, ukupno 150 m2. U slučaju kupnje, preuzima se i ugovor o najamnini te pravo na iznajmljivanje, za više informacija....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi naše agencije prodaje se potpuno uređena turistička kuća koja pruža savršen ugođaj provođenja godišnjih i vikend odmora. Kamena dvojna kuća u okolici Dobrinja ukupne površine od 150 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i kata te se na svakoj od etaža nalazi po jedan stan. Stanovi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja prekrasnu kamenu kuću s bazenom i dva apartmana u Gabonjinu na otoku Krku. Ova autentična rustikalna kuća izgrađena 1850. godine, u potpunosti je obnovljena 2019., pri čemu je zadržala svoj izvorni, autohtoni izgled s masivnim kamenom i detaljima poput....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 415.000 €, 135,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća na mirnoj lokaciji na otoku Krku sa bazenom, jacuzzijem, velikom terasom, prostranom uređenom okućnicom i vanjskim roštiljem. Kuća se sastoji od tri etaže - suterena, prizemlja i kata. Prostor je funkcionalno raspoređen i potpuno opremljen za ugodan boravak ili nastavak....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 414.000 €, 130,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - u malom ruralnom mjestu na rubu zelene zone u okolici mjesta Soline, prodaje se novija djelomično kamena mediteranska dvojna kuća okružena lijepim vrtom i prirodom. Kuća zauzima 130 m2 stambene površine i sastoji se suterena, prizemlja i visokog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 412.000 €, 135,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s bazenom i jacuzzijem na otoku Krku! Prodaje se kuća na odličnoj i mirnoj lokaciji na otoku Krku idealna za odmor i uživanje, ali i kao izvrsna investicija za turistički najam! Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata (S+P+1): Suteren: velika prostorija za druženje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 408.000 €, 135,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK ? KUĆA S BAZENOM, JACUZZIJEM I MEDITERANSKIM VRTOM Prodaje se kuća na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na otoku Krku, s bazenom, jacuzzijem, velikim terasama, prostranom uređenom okućnicom i vanjskim roštiljem. Nalazi se u blizini svih sadržaja, plaža i glavne prometnice, a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 370.000 €, 130,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, nova moderna dvojna kuća na mirnoj lokaciji. Kuća zauzima 143 m2 stambene površine koji su raspoređeni na prizemlje i kat. U prizemlju su smješteni spremište, kupaona, kuhinja s blagovaonom i veliki dnevni boravak i dvije spavaće sobe. Na katu s unutarnjim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Dobrinj, Na prodaju je samostojeća kuća u centru manjeg mjesta u okolici Dobrinja, 2200m od mora. Sastoji se od prizemlja i kata ukupne površine 130 m2. Prizemlje sadrži dvije velike prostorije u funkciji kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka, s izlazom na natkrivenu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr