• GoHome Professional
kuće dobrinj bazen što skuplje novogradnja - GoHome
  • kuće dobrinj bazen što skuplje novogradnja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj bazen što skuplje novogradnja

  • Za upit "kuće dobrinj bazen što skuplje novogradnja" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 4.362 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 300,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Angelus Nekretnine d.o.o. nude vam na prodaju ovu luksuzno opremljenu Mediteransku Vilu sa velikim vrtom i grijanim bazenom, smještenu na mirnoj lokaciji u unutrašnjosti otoka Krka, okružena mirom i zelenilom kroz cijelu godinu, što je čini idealnom za bijeg od svakodnevne gužve.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.490.000 €, 226,78 m2 cca 6570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Šilo - na prodaju moderna kuća za odmor u novogradnji s pogledom na more. Vila površine 226.78 m² nalazi se na parceli površine 706 m², i sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze hodnik, strojarnica, WC, kuhinja, smočnica, blagovaona s dnevnim boravkom i natkrivena terasa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.180.000 €, 251,00 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Mediteranska kuća u novogradnji s privatnim bazenom i pogledom na more, na rubu zelene zone U mirnom okruženju obiteljskih kuća i prirode, u okolici Dobrinja na otoku Krku, nalazi se nova samostojeća kuća koja čeka svoje nove vlasnike. Ova nekretnina nudi savršeni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj bazen što skuplje novogradnja'
740.000 €
1.150.000 €
986.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 323,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, Dobrinj , kuća mediteranskog stila s bazenom, novogradnja! U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka prodaje se novogradnja iznimne kvalitete. Vila se proteže kroz tri etaže, podrum, prizemlje i prvi kat. Četiri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama i radna soba nalaze se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 320,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Alarm, Asfaltiran prilaz, Bazen, Etažirano, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Kvalitetna gradnja, Luksuzno, Novogradnja, PDV u cijeni, Podno grijanje, Protuprovalna vrata, PVC stolarija, Roštilj na okućnici, Samostojeći objekt, Septička jama, Spremište, U mirnom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 959.000 €, 180,00 m2 cca 5330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je novogradnja ? samostojeća kuća od 180m2 s bazenom i pogledom na more. Ova kuća je trenutno u fazi izgradnje, s planiranim završetkom radova krajem 2024./ početkom 2025. godine. Prodaje se po sistemu ?ključ u ruke?. U prizemlju kuće će biti prostrani dnevni boravak s ugodnim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 149,00 m2 cca 6410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna novogradnja na otoku Krku! Ova luksuzna samostojeća kuća površine 149.76m2 smještena na parceli od 565m2, s prostranom okućnicom od 415m2, udaljena 1.5 km od prekrasnih plaža. Prizemlje se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kupaonice, ostave i....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 210,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 1.180.000 €
17.05.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji luksuzne ville u novogradnji, smještene u mirnom i idiličnom okruženju u okolici Dobrinja, 1800m od mora. Smješten na čestici površine 665m2, objekt ukupne stambene površine 210m2 razveden je na dvije etaže. U prizemlju se nalazi ulazni prostor,....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 1.180.000 €
06.05.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja u okolici Dobrinja: Samostojeća kuća s bazenom na prodaju! Na prodaju je predivna mediteranska samostojeća villa smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku. Vila se prostire na dvije etaže s ukupnom stambenom površinom od 251 m2, a nalazi se na parceli....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 900.000 €, 240,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je samostojeća kuća - novogradnja na otoku Krku, smještena na parceli od 660m2. Planirani završetak radova je ljeto 2025. godine. Nalazi se u mirnom dijelu otoka, okružena kućama i blizu svih potrebnih sadržaja poput trgovina, restorana i plaža. Kuća je koncpirana kao dvoetažni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, Dobrinj , kuća mediteranskog stila s bazenom, novogradnja! U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka prodaje se novogradnja iznimne kvalitete. Vila se proteže kroz dvije etaže, prizemlje i prvi kat. Tri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama i izlazom na terasu nalaze se na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus Nekretnine d.o.o. nude vam na prodaju ovu luksuzno opremljenu Mediteransku Vilu sa grijanim bazenom, smještenu na mirnoj lokaciji u unutrašnjosti otoka Krka, orijentiranu prema suncu i zelenilu kroz cijelu godinu. LOKACIJA: Otok Krk pripada Kvarnerskoj skupini otoka smještenoj....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 150,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja - kuća s okućnicom, bazenom i pogledom, 200 m od mora! Prodaje se nova dvojna kuća kvalitetne gradnje. Kuća se prostire na dvije etaže, prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi hodnik, toalet, spavaća soba s vlastitom kupaonom te veliki open space sa kuhinjom, blagovaonom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 180,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja Soline: Dvojna kuća s bazenom na prodaju! Na prodaju je moderna dvojna kuća, smještena u predivnoj uvali Soline, svega 200 m udaljena od mora i u blizini svih potrebnih sadržaja. Kuća se proteže na 180 m2, raspoređenih na dvije etaže. Prizemlje nudi ulazni prostor, WC,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 176,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Klimno, prodaje se dvojna kuća u izgradnji. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju će biti dnevni prostor od 48 m2 koji uključuje dnevni boravak, kuhinju i iblagavaonicu. Iz istog se izlazi na terasu površine 28 m2. U prizemlju se nalazi i jedna spavaća soba sa kupaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 184,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, RASOPASNO - Obiteljska kuća, novogradnja u blizini mora! Posredujemo u prodaji predivne obiteljske kuće u Rasopasnu u blizini Malinske. Kuća je izgrađena 2024. godine i nalazi se u blizini mora, a opet na mirnoj lokaciji! Izgrađena na lijepoj, prostranoj parceli ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 184,76 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća u novogradnji u okolici Dobrinja na otoku Krku. Kuća stambene površine 137,70 m² proteže se na dvije etaže. U prizemlju je ulazni hodnik, WC, strojarnica, spavaća soba s kupaonicom i kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na natkrivenu terasu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 178,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je novogradnja - moderna vila s bazenom u okolici Dobrinja. Vila je koncipirana kao dvoetažni stan (prizemlje i kat), površine 178 m2. U prizemlju se nalazi prostrani dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom te kupaonica. Na katu su tri spavaće sobe, svaka s vlastitom kupaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 156,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s bazenom - novogradnja - prodaja! Nekretnine otok Krk, općina Dobrinj - u malom mirnom mjestu općine Dobrinj, na krasnoj poziciji okruženoj zelenilom, prodaje se nova samostojeća kuća modernih linija s prostranom okućnicom i bazenom. Kuća zauzima površinu od 156....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 500.000 €, 140,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

MODERNA KUĆA S BAZENOM U MIRNOM OKRUŽENJU - OTOK KRK (OKOLICA ČIŽIĆA) Prodaje se atraktivna novogradnja, dio dvojne kuće, ukupne površine 140 m2, smještena na mirnoj lokaciji s brzim pristupom moru. Kuća se proteže na dvije etaže (Prizemlje + 1. kat) ,osmišljene kao prostrana i funkcionalna....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 409.992 € na 495.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 150,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.11.2025 - 409.992 €
18.04.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Kuća, Dobrinj, Hlapa, Samostojeća, 150m2 PRODAJA, VILA NOVOGRADNJA , NKP 150 m2, Dobrinj Prodaje se vila u novogradnji u mjestu Hlapa kod Dobrinja,u blizini prekrasnog zaljeva Soline, koja će se prostirati na parceli površine 640 m2 i bit će NKP 150 m2. Sastojat će se od....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 450.000 € na 485.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 485.000 €, 130,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.10.2025 - 450.000 €
01.04.2026 - 485.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, uvala Soline, novogradnja, dvojna kuća sa bazenom, nalazi se u atraktivnoj zoni okolice uvale Soline, i nudi iznimnu priliku za investiciju ili turizam. Novogradnja. Nova dvojna kuća-katnica 130 m2 sa tri spavaće sobe, tri kupaonice,tri balkona na katu a u prizemlju kuhinje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 370.000 €, 130,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, nova moderna dvojna kuća na mirnoj lokaciji. Kuća zauzima 143 m2 stambene površine koji su raspoređeni na prizemlje i kat. U prizemlju su smješteni spremište, kupaona, kuhinja s blagovaonom i veliki dnevni boravak i dvije spavaće sobe. Na katu s unutarnjim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 24)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more