• GoHome Professional
kuće dobrinj bazen što skuplje moderan 220 m2 - GoHome
  • kuće dobrinj bazen što skuplje moderan 220 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj bazen što skuplje moderan 220 m2

  • Za upit "kuće dobrinj bazen što skuplje moderan 220 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.989 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 430000 eura (prosječna cijena)
    • do 520000 eura
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 599.000 €, 226,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderno renovirana samostojeća kamena kuća s bazenom i pogledom na zelenilo na prodaju! Nekretnine Krk Ova samostojeća kuća nalazi se na mirnoj lokaciji na rubu zelene zone blizu gradića Dobrinja na otoku Krku. Nekretnina se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata te zauzima stambenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 230,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi su tri atraktivne kuće u nizu smještene na mirnoj i lijepoj lokaciji, idealne za odmor, stanovanje ili turističko iznajmljivanje. Kuće dijele zajednički bazen i nalaze se unutar prostrane, ograđene okućnice koja pruža potpunu privatnost i brojne sadržaje za opuštanje i zabavu.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.040.000 €, 220,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na iznimnoj lokaciji u uvali Soline na otoku Krku, samo 100 metara od mora, smještena je ova moderna samostojeća kuća s bazenom, idealna za veću obitelj, turizam ili investiciju. Kuća se sastoji od dvije stambene jedinice ? identične po rasporedu ? a prodaje se kao cjelina. Obje jedinice....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj bazen što skuplje moderan 220 m2'
599.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 220,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U srcu netaknute prirode otoka Krka, na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, smjestila se šarmantna kamena vila s grijanim bazenom i uređenom okućnicom. Ova tradicionalna kuća, građena od prirodnih materijala i oplemenjena detaljima u masivnom hrastu, pruža savršenu ravnotežu autentičnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 200,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Iznad Vrbnika, s pogledom na poznate vrbničke vinograde, smjestila se ova moderna kuća koja spaja suvremeni dizajn i udobnost. Riječ je o samostojećoj kući nove gradnje, površine 200m², koja se prostire na ograđenoj i potpuno uređenoj okućnici. Ulazak u kuću vodi nas u prostrano prizemlje,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr