• GoHome Professional
kuće dobrinj bazen što manje parking 140 m2 - GoHome
  • kuće dobrinj bazen što manje parking 140 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj bazen što manje parking 140 m2

  • Za upit "kuće dobrinj bazen što manje parking 140 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 4.073 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Dobrinj, Na prodaju je samostojeća kuća u centru manjeg mjesta u okolici Dobrinja, 2200m od mora. Sastoji se od prizemlja i kata ukupne površine 130 m2. Prizemlje sadrži dvije velike prostorije u funkciji kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka, s izlazom na natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 370.000 €, 130,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, nova moderna dvojna kuća na mirnoj lokaciji. Kuća zauzima 143 m2 stambene površine koji su raspoređeni na prizemlje i kat. U prizemlju su smješteni spremište, kupaona, kuhinja s blagovaonom i veliki dnevni boravak i dvije spavaće sobe. Na katu s unutarnjim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 580.000 €, 134,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, ova potpuno renovirana dvojna kamena kuća predstavlja rijetku priliku da doživite savršeni spoj rustikalnog šarma i moderne udobnosti, nudeći miran bijeg od užurbanog gradskog života. Smještena samo 3,5 km od grada Malinske, ova se nekretnina može pohvaliti zavidnom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj bazen što manje parking 140 m2'
955.000 €
955.000 €
955.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 408.000 €, 135,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

OTOK KRK ? KUĆA S BAZENOM, JACUZZIJEM I MEDITERANSKIM VRTOM Prodaje se kuća na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na otoku Krku, s bazenom, jacuzzijem, velikim terasama, prostranom uređenom okućnicom i vanjskim roštiljem. Nalazi se u blizini svih sadržaja, plaža i glavne prometnice, a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 500.000 €, 140,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

MODERNA KUĆA S BAZENOM U MIRNOM OKRUŽENJU - OTOK KRK (OKOLICA ČIŽIĆA) Prodaje se atraktivna novogradnja, dio dvojne kuće, ukupne površine 140 m2, smještena na mirnoj lokaciji s brzim pristupom moru. Kuća se proteže na dvije etaže (Prizemlje + 1. kat) ,osmišljene kao prostrana i funkcionalna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 150,00 m2 cca 6370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasna kamena rustikalna vila s okućnicom i bazenom! Vila se sastoji od tri spavaće sobe, tri kupaonice, od čega su dvije kupaonice u spavaćim sobama, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice s izlazom na natkrivenu terasu s okućnicom i bazenom, a na parceli se nalazi dodatni objekt....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 150,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja - kuća s okućnicom, bazenom i pogledom, 200 m od mora! Prodaje se nova dvojna kuća kvalitetne gradnje. Kuća se prostire na dvije etaže, prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi hodnik, toalet, spavaća soba s vlastitom kupaonom te veliki open space sa kuhinjom, blagovaonom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 600.000 €, 150,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Kras, nova kamena kuća sa bazenom. Stambene povrsine 150 m2 s lijepom okućnicom od 600 m2. Kuća je rađena u dvije etaže . U prizemlju se nalazi dboravak s kaminom, kuhinjom i blagovaonicom , kupaonicom i Wc na katu se nalazi dvije spavaće sobe s vlastitim kupaonicama.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kompletno adaptirana i moderno uređena kamena kuća s dva odvojena stana, bazenom i prostranom uređenom okućnicom U ponudi je šarmantna kamena kuća koja spaja tradicionalnu arhitekturu i suvremeni komfor. Nekretnina je u potpunosti renovirana i prilagođena današnjim standardima stanovanja,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću sa dva aprtmana u Gabonjinu na otoku Krku. Svaki apartman se sastoji od dvije sobe, kupaone, kuhinje i dnevnog boravka. Površina svakog apartmana iznosi 75 m2, ukupno 150 m2. U slučaju kupnje, preuzima se i ugovor o najamnini te pravo na iznajmljivanje, za više informacija....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 850.000 €, 150,00 m2 cca 5670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

SAMO KOD NAS U PONUDI! Nova, moderna i opremljena samostojeća vila s bazenom i okućnicom u mjestu Kras. Vila je podijeljena na prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi toalet, spavaća soba s vlastitom kupaonicom te veliki open space living dio koji se sastoji od kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr