• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 200 m2 vrt - GoHome
  • kuće dobrinj barem 200 m2 vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 200 m2 vrt

  • Za upit "kuće dobrinj barem 200 m2 vrt" pronađeno 40 nekretnina - prosječna cijena 3.938 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se starija kuća na dvije etaže s četiri potpuno zasebna stana, smještena u mjestu Šilo na otoku Krku. Nekretnina se nalazi na izuzetno mirnoj lokaciji, uz sami rub šume, što pruža savršenu privatnost i opuštajuću atmosferu tijekom cijele godine. Kuća raspolaže velikom i uredivom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 210,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo prekrasnu vilu s bazenom na otoku Krku, samo 50 metara udaljenosti od mora! Ova predivna vila površine 210m2 smještena je na parceli od 489m2. Prekrasno je uređena s puno lijepih detalja koji stvaraju ugodan i opuštajući ambijent. Vila može primiti do 8 gostiju u 4 spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.490.000 €, 226,78 m2 cca 6570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Šilo - na prodaju moderna kuća za odmor u novogradnji s pogledom na more. Vila površine 226.78 m² nalazi se na parceli površine 706 m², i sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze hodnik, strojarnica, WC, kuhinja, smočnica, blagovaona s dnevnim boravkom i natkrivena terasa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj barem 200 m2 vrt'
955.000 €
955.000 €
390.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 1.500.000 €, 220,00 m2 cca 6820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - prodaje se moderna luksuzna villa s grijanim bazenom, whirlpoolom, saunom i krasnim pogledom na more u lijepom mirnom okruženju svega 250 m od plaže. Zauzima 220 m2 stambenog prostora raspoređenih na dvije etaže. U prizemlju se nalazi prostrani,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 599.000 €, 200,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2024.,

www.indomio.hr

Ova moderna i novoizgrađena rustikalna kuća smještena u mjestu Gostinjac na otoku Krku predstavlja pravi luksuzni dom s brojnim sadržajima. Kuća se prostire na ukupnoj površini od 200 četvornih metara, smještena na prostranom zemljištu površine 700 četvornih metara. Ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je potpuno adaptirana kuća za odmor na otoku Krku. Vlasnici su originalnu kamenu kuću preuredili do detalja, u interijeru i vanjskom prostoru a sve kako bi dobili prostor namijenjen ugodnom boravku. Zadržani su svi stari detalji poput kamenih zidova i starih greda. Prostrana....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom okruženju u blizini Šila, na jugoistočnom dijelu otoka Krka, smjestila se ova samostojeća apartmanska kuća ukupne površine 200 m². Raspoređena na dvije etaže s vanjskim stepeništem, kuća nudi četiri odvojena apartmana ? dva dvosobna i dva jednosobna, od kojih je jedan nedavno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 220,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Samo u našoj ponudi! Prodaje se samostojeća primorska kuća s djelomičnim pogledom na more u uvali Soline na otoku Krku. Kuća površine 220 m2 proteže se na prizemlje i kat, a sagrađena je na parceli površine 908 m2. U prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 223,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Renovirana stara kamena kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj lokaciji u mjestu Polje. Nekretnina je potpuno renovirana i uređena za turistički najam. Kuća ima 4 apartmana sa odvojenim ulazima. U prizemlju se nalazi jedan jednosobni apartman sa jednom spavaćom sobom, dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 226,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, šira okolica, autohtona kamena kuća od 226m2, na parceli od 946m2. U potpunosti opremljena i prilagođena za samodostatni ugodni boravak u okruženju mira i zelenila. Ova lijepa vila je koncipirana kao prostrani obiteljski objekt, sa vrlo ugodnim prostorom za relaksaciju,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 800.000 €, 230,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderna polovica dvojne kuće ? luksuzan višeetažni stan ukupne površine 230m2 s bazenom, garažom i okućnicom od cca 200m2. Ova nekretnina novije gradnje prostire se na tri etaže (prizemlje + 2 kata) i nudi sve pogodnosti suvremenog stanovanja, idealna za one koji traže....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.190.000 €, 250,00 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo prostranu atraktivnu novoizgrađenu kuću na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Kuća stambene površine 250m2 izgrađena je na čestici od 610m2. Prostire se na prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi kuhinja i blagovaonica, dnevni boravak s izlazom na dvije natkrivene terase....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 850.000 €, 250,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otkrijte čar života u novoj samostojećoj kući smještenoj u mirnom okruženju Uvale Soline. Ova prostrana nekretnina, izgrađena 2024. godine, nudi udobnost i luksuz na 250 m2 korisne površine, smještena na parceli od 400 m2. Kuća se može pohvaliti sa velikim open space prostorom, četiri....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 270,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prostrana moderna vila s bazenom otok Krk, mir i udobnost na 931 m zemljišta Na otoku Krku, u mirnom i zelenilom okruženom dijelu otoka, smjestila se impresivna vila koja nudi savršenu kombinaciju prostranosti, luksuza i privatnosti. S ukupnom tlocrtom površinom od 320 m i na parceli....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 188,08 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Samostojeća kuća u mirnom dijelu otoka s bazenom i pogledom na more! Kuća se gradi u prekrasnom okruženju u blizini Dobrinja na otoku Krku. S ovom nekretninom, pružamo vam priliku da uživate u miru i ljepoti prirode, udaljeni od gradske vreve, dok istovremeno imate blizinu mora i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 399.000 €, 283,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna kamena kuća u Gostinjcu, smještena na izuzetno mirnoj i privatnoj lokaciji, idealnoj za one koji traže autentičan mediteranski ugođaj. Ukupne površine od 283 m², ova nekretnina prostire se na tri etaže ? suteren, prizemlje i kat ? te nudi brojne mogućnosti....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 895.000 €, 283,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Vila koja nadmašuje sva očekivanja: Oaza s bazenom, ljetnom kuhinjom i apartmanom Na otoku Krku, jednom od najljepših hrvatskih otoka, poznatom po svojoj prirodnoj ljepoti i bogatoj povijesti, smjestila se luksuzna vila koja predstavlja savršen spoj moderne arhitekture i vrhunske....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 280,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk,Dobrinj,prekrasna kuća s bazenom i lijepom okućnicom.Prostrana kuća sa četiri spavaće sobe i pet kupaonica,dnevnim boravkom i kuhinjom kao open space prostorom,te velikom terasom i bazenom.Uređeni vrt s roštiljem i natkrivenom terasom,sauna i fitness za potpuni odmor.,Kuća....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 685.000 €, 185,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien agencija stavlja u svoju ponudu prekrasnu vilu na otoku Krku, u malom mirnom mjestu Kras, površine 185 m2. Ako tražite mirno utočište, prekrasnu prirodu, buđenja uz cvrkt ptica i lagani povjetarac, Kras je idealno mjesto za to. A ako poželite do prekrasnih Krčkih....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte mediteranski način života u novoizgrađenoj kući tradicionalnog dizajna smještenoj u malom mjestu na otoku Krku. Nalazi se u mirnom susjedstvu na zemljištu površine 638 m2 te nudi bijeg od užurbanosti gradskog života, kao i savršenu kombinaciju prirodne ljepote i modernih....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzna, samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji na otoku Krku, u okolici Dobrinja. Kuća ima ukupnu površinu od 185 m2 i smještena je na prostranoj parceli od 630 m2. S obzirom na samostojeći položaj, kuća nudi privatnost i mirno okruženje. Okućnica je uređena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.400.000 €, 290,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

SAMO U NAŠOJ PONUDI! Ukoliko tražite mir koji se ne može riječima opisati, jutarnji cvrkut ptica, ljetne večeri boje naranče, pjesmu cvrčaka i opojni miris zelenila u srcu mediteranskog otoka, ova nekretnina je savršen izbor za vas. Kaiser immobilien isključivo posreduje u prodaji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 184,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, RASOPASNO - Obiteljska kuća, novogradnja u blizini mora! Posredujemo u prodaji predivne obiteljske kuće u Rasopasnu u blizini Malinske. Kuća je izgrađena 2024. godine i nalazi se u blizini mora, a opet na mirnoj lokaciji! Izgrađena na lijepoj, prostranoj parceli ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 300,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Angelus Nekretnine d.o.o. nude vam na prodaju ovu luksuzno opremljenu Mediteransku Vilu sa velikim vrtom i grijanim bazenom, smještenu na mirnoj lokaciji u unutrašnjosti otoka Krka, okružena mirom i zelenilom kroz cijelu godinu, što je čini idealnom za bijeg od svakodnevne gužve.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Prodaje se samostojeća kuća u okolici Dobrinja, 2.5km od mora. Stambena površina od 95 m2 podijeljena je na dvije etaže. Etaža u suterenu sadrži studio apartman s odvojenim sanitarnim čvorom, povezani natkrivenom terasom. Tu se nalazi i velika konoba od tri prostorije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 181,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je prelijepa samostojeća kamena kuća, površine 180m2, sa uređenom okućnicom od 300m2 na mirnoj lokaciji okruzenoj zelenilom!! Sastoji se od dvije etaze, u prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica i ostava. Unutarnje stepenice vode na 1 kat gdje je smještena kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.190.000 €, 180,40 m2 cca 6600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK - Vila s bazenom na mirnoj lokaciji s pogledom na more Prodaje se vila s bazenom u izgradnji na lijepoj i mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. Odlikuje ju okućnica s predivnim vrtom i natkrivenim terasama. Iz dvorišta ulazimo u prizemlje gdje se nalazi ulazni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 320,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novoizgrađena kuća tradicionalnog dizajna smještena je u pitoresknom mjestu na otoku Krku. Nalazi se u mirnom susjedstvu na zemljištu površine 930 m2 te nudi bijeg od užurbanosti gradskog života, kao i savršenu kombinaciju prirodne ljepote i modernih sadržaja. Kuća je kompletno uređena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 320,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i slikovitom dijelu otoka Krka, u okolici Dobrinja, smještena je ova šarmantna vila tradicionalnog dizajna koja nudi savršen spoj autohtone arhitekture, prirodnog ambijenta i suvremene udobnosti. Nekretnina se nalazi na prostranom zemljištu površine 930 m2 i pruža istinski....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 323,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Nova mediteranska kuća s grijanim bazenom i velikom okućnicom Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća smještena u mirnoj okolici Dobrinja na otoku Krku. Ova prostrana kuća prostire se na ukupnoj površini od 323 m2 i nalazi se na velikoj parceli površine 949 m2. Kuća se prostire na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 900.000 €, 350,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA VILA OTOK KRK!! SAMOSTOJEĆA RUSTIKALNA VILA U KRASU!! Samostojeća potpuno renovirana rustikalna vila u Krasu sa velikom okućnicom. Nalazi se na odličnoj lokaciji okružena mirom i zelenilom. Vila je namještena kvalitetnim namještajem po mjeri, ima podno grijanje u svim prostorijama,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.490.000 €, 367,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prostranoj parceli od 2.115 m², smještenoj na mirnom rubu slikovitog sela na otoku Krku, nalazi se ova iznimna kamena kuća iz 19. stoljeća koja pruža potpunu privatnost, udobnost i autentičan mediteranski ugođaj. Sklad tradicionalne gradnje, elegantno uređenog vanjskog prostora....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 400,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk ? Šilo, obiteljski pansion s dugogodišnjom tradicijom Na prodaju je turističko-ugostiteljski objekt na otoku Krku, u mjestu Šilo, udaljen svega 200 metara od plaže. Objekt je izgrađen 1971. godine, a potpuno renoviran 2014. godine. Sastoji se od 15 dvokrevetnih soba, svaka....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Jedinstvena nekretnina unikatnog stila, stvorena za ugodne privatne odmore, smještena na izvrsnoj lokaciji na predivnom otoku Krku, u mirnom susjedstvu te istovremeno kraćom vožnom udaljena od mora, plaža i raznih sadržaja. Kuća se sastoji od dvije etaže, prizemlja i kata, ukupne....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 480,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE PREKRASNA VILLA NA OTOKU KRKU, KUĆA SE SASTOJI OD CETIRI SPAVAĆE SOBE I DNEVNOG BORAVKASA IZLAZOM NA PREKRASNU TERASU OKRUZENU SA MEDITERANSKIM VRTOM, BAZENOM, WELLNESSOM. Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk ? Bajkovita nekretnina dostojna mitskih fantazija! Na predivnom otoku Krku, okružena mirom i zelenilom, s prekrasnim pogledom na more, našu je ponudu obogatila vrlo posebna i u svakom smislu jedinstvena vila. Sastoji se od dvije etaže, prizemlja i kata, ukupne površine od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.300.000 €, 550,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2023.,

www.indomio.hr

Na otoku Krku, u predivnom mjestu Tribulje, nalazi se ova očaravajuća umjetničko rustikalna kuća. Ova nekretnina nudi brojne luksuzne sadržaje i udobnost te je idealna za one koji traže bijeg u prirodu uz istovremeno uživanje u stilu i udobnosti. Evo nekoliko ključnih značajki ove....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 580,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mirnom naselju Hlapa, Dobrinj, površine 151 m2 smještena na parceli od 580 m2.. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Na katu se nalazi dvosoban stan sa dnevnim boravkom i velikom terasom,dok je u prizemlju veliki jednosobni stan površine 87m2,sa 2 velike....