• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 190 m2 do 290000 eura - GoHome
  • kuće dobrinj barem 190 m2 do 290000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 190 m2 do 290000 eura

  • Za upit "kuće dobrinj barem 190 m2 do 290000 eura" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 977 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 220.000 €, 350,00 m2 cca 630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj - Žestilac, započeta gradnja suteren + prizemlje + kat + visoko potkrovlje, izgrađen suteren i prizemlje, mirna i tiha lokacija. Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. https://royal-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-za-obavljanje-posredovanja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 206.000 €, 200,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. https://royal-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-za-obavljanje-posredovanja Ako je za ovu nekretninu na nekoj drugoj web stranici objavljena niža cijena ista vrijedi i kod nas. ID CODE:....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 239.000 €, 696,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, TRIBULJE - građevinsko zemljište s projektom za obiteljsku kuću s bazenom. Prodaje se građevinsko zemljište površine 696,03m2. Projekt za izgradnju samostojeće kuće D s bazenom i okućnicom koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju kuće nalazimo open space dnevni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj barem 190 m2 do 290000 eura'
200.000 €
200.000 €
280.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 220,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Šilo, okolica, u prodaji dvojna kamena kuća za odmor na mirnoj lokaciji. Sastoji se od četri zasebne smještajne jedinice, povezane vanjskom komunikacijom, te je idealna za investiciju. Kuća ima nekoliko terasa na okućnici i katu. U suterenu su kuhinja i kupaonica, prizemlje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 280.000 €, 180,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo kuću s tri apartmana i građevinsku parcelu. Kuća ima površinu od 180 m2 i smjestila se na parceli od 404 m2,uz kuću je druga parcela koja je građevinska i ima površinu od 418 m2 i može se izgraditi još jedna kuća. Kuća se sastoji od tri etaže i na svakoj je zasebni apartman.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 299.000 €, 190,00 m2 cca 1570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvojna kuća mjesto Čižići, stambene površine 188,44 m2 na mirnoj lokaciji , 200 m2 okućnice te 400 m od mora. Kuća se sastoji od 3 stambene jedinice. U suterenu se nalazi apartman površine 40 m2 se jednom spavaćom sobom, dnevni boravkom sa kuhinjom i blagovaonicom i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 299.000 €, 227,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća u mjestu Dobrinj sa lijepim pogledom, mirna lokacija? Kuća ima 227 m2 stambene površine podijeljena na tri sprata..veliki balkon od 25 m2 sa kojeg se pruža pogled na prirodu i okolna mjesta.. četiri spavaće sobe, blagavaona, konoba od 30 m2 , ostava za alat , i okućnica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 199.000 €, 561,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, TRIBULJE - građevinsko zemljište s projektom za obiteljsku kuću Prodaje se građevinsko zemljište površine 561,47m2. Projekt za izgradnju samostojeće kuće A s bazenom dvorištem koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju kuće nalazimo open space dnevni dio s kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 180.000 €, 517,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Građevinsko zemljište s otvorenim pogledom na more ? idealno za vilu ili stambeni objekt s tri jedinice Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište smješteno na iznimno mirnoj lokaciji s prekrasnim, otvorenim pogledom na more. Teren je pogodan za gradnju obiteljske vile s bazenom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 167.000 €, 350,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća u roh-bau fazi smještena na veoma mirnom i zanimljivom mjestu u okolici Dobrinja na otoku Krku. Po projektu ova nekretnina ukupne je stambene površine od 350 m2 te obuhvaća četiri etaže suteren, prizemlje, prvi kat i visoko potkrovlje. Nekretninu okružuje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 166.000 €, 178,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Šilo, otok Krk, mirna lokacija uz šumu! Započeta gradnja obiteljske kuće. U malom naselju nadomak Šila, na prodaji je građevinski teren od 416 m2 sa građevinskom dozvolom i plaćenim komunalnim doprinosima te započetom gradnjom. Građevinska dozvola podrazumjeva gradnju obiteljske kuće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 160.000 €, 550,00 m2 cca 290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Dobrinj, šira okolica, prodaja atraktivnog građevinskog zemljišta s idejnim projektom za gradnju dvoojne obiteljske kuće s bazenom. Građevinsko zemljište površine 530 m2. Kuća stambene površine 145 m2 sastoji se od stepeništa, kuhinje, dnevnog boravka, blagavaone i WC u....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 481,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je građevinski teren od 481 m² sa projektom za modernu vilu sa bazenom. Uz teren nalazi se cca 200 m² općinskog zemljišta koje je uz županijsku cestu, a služiti će kao zeleni pojas.. Teren je ravan, struja i voda na 30 metara. Teren je 70% škarpiran. ZA INFORMACIJE NAZOVITE....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 481,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je građevinski teren od 481 m sa projektom za modernu vilu sa bazenom. Uz teren nalazi se cca 200 m općinskog zemljišta koje je uz županijsku cestu, a služiti će kao zeleni pojas.. Teren je ravan, struja i voda na 30 metara. Teren je 70% škarpiran. ZA INFORMACIJE NAZOVITE....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 172,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se započeta gradnja samostojeće kuće na mirnoj i ugodnoj lokaciji. Nekretnina se nalazi na parceli površine 416 m², a projektirana je kao katnica ukupne stambene površine 172 m², s ukupno pet soba, prema važećoj građevinskoj dozvoli izdanoj 2006. godine. Komunalni doprinosi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 172,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, (ŠILO) okolica - prodaja samostojeće kuće u izgradnji Snižena cijena za vašu novu kuću! Tražite idealnu investiciju ili bazu za obiteljski odmor? Ova nekretnina u srcu otoka Krka upravo je postala još dostupnija! Iskoristite značajno sniženu cijenu i preuzmite projekt koji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 153.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 451 m2, smješteno svega 2,5 km od mora i centra Solina. Zemljište dolazi s već ishođenom građevinskom dozvolom za izgradnju moderne obiteljske kuće s pomoćnom građevinom i bazenom u okućnici. Prema projektu, kuća se prostire....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 240,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.11.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, Dobrinj , samostojeća kuća za renoviranje, pogled na more! Kuća u Dobrinju s velikim potencijalom. Kuća ima površinu cca 240 m2 i nalazi se na parceli površine 434 m2. Sastoji se od suterena, prizemlja, kata i potkrovlja. Useljiva, ali potrebno adaptirati po današnjim standardima.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 239,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj,centar, samostojeća kuća sa panoramskim pogledom, na dobroj lokaciji. Samostojeća kuća od 239 m2 se sastoji od suterena, prizemlja, kata i potkrovlja. U suterenu se nalazi velika konoba za druženja, toalet, šterna, ljetna kuhinja,manji prostor te radiona s posebnim ulazom.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 239,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Samostojeća kuća s velikim potencijalom U suterenu kuće nalazi se konoba, WC, stojarnica, šterna, ljetna kuhinja i radionica s posebnim ulazom. Suteren je prizemljem povezan unutarnjim i vanjskim stepeništem. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, spavaća soba,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 239,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaja samostojeće kamene kuće površine 239,20 m2, s panoramskim pogledom na more i okućnicom površine 330 m2, na mirnoj lokaciji. Kuća se sastoji od suterena s konobom, ljetnom kuhinjom, radnom sobom, spremištem i toaletom, prizemlja s dnevnom sobom, kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 105.000 €, 501,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

Gostinjac građevinski teren na mirnoj lokaciji Teren pravilnog oblika sa prilaznim putem, u mirnom okruženju obiteljskih kuća. Ishodovana je građevinska dozvola i plaćene su komunalije. Za više informacija i dogovor za razgledavanje, slobodno nas kontaktirajte. LANA BLAŽEVIĆ Agent....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me