• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 180 m2 samostojeća samostojeća - GoHome
  • kuće dobrinj barem 180 m2 samostojeća samostojeća - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 180 m2 samostojeća samostojeća okućnica Najnovije

  • Za upit "kuće dobrinj barem 180 m2 samostojeća samostojeća okućnica najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 636.000 €, 180,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Šilo, okolica, dvojna adaptirana kamena kuća, udaljena svega 2000m od mora i plaža. Kamena kuća se sastoji od ukupne 3 etaže, stambene površine 180m2. U suterenu se nalazi kuhinja, kupaonica i tehnička soba, te originalna kamena preša (toš) za proizvodnju maslinovog ulja. Unutarnjim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 320.000 €, 180,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

SAMO U NAŠOJ PONUDI!! Otok Krk, Šilo, okolica, samostojeća kuća površine 180 m2 s lijepo okućnicom. Kuća katnosti suteren, prizemlje + kat. U prizemlju kuće nalaze se hodnik, kupanica, dnevni boravak, kuhinje, spavaća soba i velika terasa. Na katu se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, TRIBULJE - projekt samostojeća kuća s bazenom. Prodaje se projekt samostojeće kuće D s bazenom i okućnicom koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju kuće nalazimo open space dnevni dio s kuhinjom i blagovaonicom s izlazom na natkrivenu terasu, okućnicu i bazen te....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 180,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo, samostojeća kuća blizu mora. Kuća na prodaju površine cca 180 m2 s 450 m2 pripadajuće okućnice. Kuća je samostojeća i sastoji se od dvije etaže - prizemlja i kata. Na svakoj etaži je po jedan stan s dvije spavaće sobe, dnevnim boravkom, kuhinjom i blagovaonom, kupaonom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 232,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Dobrinj okolica - prodaje se samostojeća kuća površine 232 m2 s tri stambene jedinice. Sastoji se od prizemlja i kata, a svaka jedinica je koncipirana kao dvoetažni stan . U prizemlju svake jedinice je dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom, ostava, wc i terasa, a na katu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 180,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rustikalna kamena kuća s okućnicom i bazenom. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju je originalan tuš za preradu maslinovog ulja te tehnička soba za centralno grijanje koja se može urediti kao konoba za druženje i kupaonica. Vanjskim stepeništem dolazi se do stambenog dijela....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 620.000 €, 180,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna samostojeca kuca novoizgradena, sastoji se od prizemlja i kata, povrsine 167m2, na parceli od 650m2!! Prizemlje se sastoji od jedne spavace sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa blagavaonom, kupaonice, ostave, terase i prostrane okucnice na kojoj se nalazi bazen!! Unutarnjim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,02 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. S ukupnom površinom od 185 m² i prostranom parcelom od 630 m², ova nekretnina pruža privatnost i savršen spoj udobnosti i elegancije. Okućnica je lijepo uređena te obogaćena sunčalištem....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 590.000 €, 185,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja samostojeće kuće s bazenom koja je izgrađena na velikoj parceli površine preko 1100m2. Kuća ima stambeni prostor površine 185 m2, a proteže se na dvije etaže i sastoji se od četiri spavaće sobe, tri kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 674.400 €, 190,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzna kuća s panoramskim pogledom na more ? idealna za dom ili turistički projekt na Krku Na prodaju je prostrana kuća smještena na početku otoka Krka, na iznimno povezanoj lokaciji koja omogućuje brz i jednostavan pristup Rijeci, Malinskoj i svim ključnim dijelovima otoka. Okružena....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj barem 180 m2 samostojeća samostojeća okućnica (197)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr