• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 180 m2 samostojeća do 3200 eura - GoHome
  • kuće dobrinj barem 180 m2 samostojeća do 3200 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 180 m2 samostojeća do 3200 eura/m2 adaptiran što skuplje

  • Za upit "kuće dobrinj barem 180 m2 samostojeća do 3200 eura/m2 adaptiran što skuplje" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 2.239 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je potpuno adaptirana kuća za odmor na otoku Krku. Vlasnici su originalnu kamenu kuću preuredili do detalja, u interijeru i vanjskom prostoru a sve kako bi dobili prostor namijenjen ugodnom boravku. Zadržani su svi stari detalji poput kamenih zidova i starih greda. Prostrana....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 220,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Samo u našoj ponudi! Prodaje se samostojeća primorska kuća s djelomičnim pogledom na more u uvali Soline na otoku Krku. Kuća površine 220 m2 proteže se na prizemlje i kat, a sagrađena je na parceli površine 908 m2. U prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 570.000 €, 170,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Red Nekretnine posreduju u prodaji predivne adaptirane starine smještene u okolici Dobrinja na otoku Krku. Nekretnina se nalazi na zemljištu veličine 1090 m2. Nekretnina je raspoređena na prizemlje, kat i potkrovlje. U prizemlju se nalazi konoba s tošom i prešom koje su još uvijek....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj barem 180 m2 samostojeća do 3200 eura/m2 adaptiran što skuplje'
430.000 €
425.000 €
421.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 460.000 €, 250,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji ovog prekrasnog imanja u okolici mjesta Dobrinj na otoku Krku. U mirnom i idiličnom okruženju, na rubu zelenog pojasa imanje površine 1.500m2 pruža mir koji je teško opisati riječima. U naravi se radi o tri adaptirane kamene kuće u nizu svaka....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 415.000 €, 170,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien nudi adaptiranu kamenu kuću sa tri zasebna stana i prekrasnim pogledom na more u neposrednoj blizini mjesta Šilo. Kuća se u prizemlju sastoji od dva zasebna stana, podruma, ostave i strojarnice. Jedan stan je studio sa kupaonicom i kuhinjom, dok se drugi sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 350.000 €, 198,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća sa tri zasebna apartmana,na dobroj lokaciji sa panoramskim pogledom na more. Sastoji se od dva jednosobna stana u prizemlju te velikog dvosobnog sa dnevnim boravkom na katu.Okućnica potpuno popločana unutar koje je i smješten bazen te parkiralište za više automobila.Velika....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 169,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasnu kamenu kuću smiještenu u Krasu na otoku Krku. Kuća je adaptirana i potpuno namještena te se kao takva prodaje i spremna je za useljenje. Nekretnina ima površinu 169 m2 koji se protežu na prizemlje i 1. kat. * Prizemlje: - prostarni dnevni boravak - funkcionalna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 170,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Kras je skriveni dragulj unutrašnjosti otoka Krka, malo i mirno naselje u unutrašnjosti otoka, udaljeno svega desetak minuta vožnje od mora. Zadržalo je tradicijski istarski i primorski karakter, s kamenim kućama, suhozidima i bogatom vegetacijom. Idealno za one koji traže bijeg od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 170,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvojna kuća smještena u mirnom mjestu Kras na otoku Krku, idealna za one koji traže privatnost i udobnost, a ujedno žele biti nadomak Malinske. Od centra Dobrinja udaljena je 2,5 kilometra, dok je do prve plaže potrebno pet kilometara. Kuća ima ukupnu površinu od 170 m2....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan