• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 180 m2 najnovije balkon što već - GoHome
  • kuće dobrinj barem 180 m2 najnovije balkon što već - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 180 m2 najnovije balkon što veće

  • Za upit "kuće dobrinj barem 180 m2 najnovije balkon što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 1.230.000 €, 680,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Ekskluzivno u našoj ponudi! Na izvrsnoj poziciji, 2. red do mora smjestila se samostojeća kuća s dva stana, velikom garažom i okućnicom od 208m2. Kuća ima površinu od 680m2 (u naravi 908m2) i podijeljena je po vertikali na dvije zasebne stambene cjeline. Jedna polovica veličine 128m2....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 580,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mirnom naselju Hlapa, Dobrinj, površine 151 m2 smještena na parceli od 580 m2.. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Na katu se nalazi dvosoban stan sa dnevnim boravkom i velikom terasom,dok je u prizemlju veliki jednosobni stan površine 87m2,sa 2 velike....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.060.000 €, 480,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica šarmantna vila osebujnog stila starogrčkih bogova!! Prekrasna kamena vila rađena u tradicionalnom stilu, te su za uređenje i dizajn korišteni uglavnom kamen i drvo. Vila je izgrađena 2018 godine, ukupne površine od 480m2 podijeljena na dvije etaže, prizemlje i kat.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj okolica, mediteranska vila osebujnog stila. Mediteranska kamena vila izgrađena u tradicionalnom stilu. Ukupna površina nekretnine je 480m2 podijeljena na dvije etaže, prizemlje i kat. U prizemlju vile je opremljena kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom otvorenog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 400,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk ? Šilo, obiteljski pansion s dugogodišnjom tradicijom Na prodaju je turističko-ugostiteljski objekt na otoku Krku, u mjestu Šilo, udaljen svega 200 metara od plaže. Objekt je izgrađen 1971. godine, a potpuno renoviran 2014. godine. Sastoji se od 15 dvokrevetnih soba, svaka....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.400.000 €, 395,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Aparmanska kuća na prodaju sa 6 apartmana na mirnoj lokaciji. U netaknutoj prirodi u malom mjestu blizu Dobrinja smjestila se apartmanska kuća sa pogledom na more i zelenilo. Kuća ima 3 etaže; prizemlje, prvi i drugi kat, a sagrađena je na parceli od 746 m2. Ova rezidencijalna kuća....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.850.000 €, 360,00 m2 cca 5140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo predivnu vilu u Klimnu, smještenu na samo 250m od mora. Idealna kombinacija obiteljskog doma i investicije za turistički najam. ŠTO VILA NUDI: - 6. potpuno opremljenih apartmana dvosobnih s db, balkoni, pogled - svi spremni za iznajmljivanje - Svaki apartman ima izlaz na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 323,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, unutrašnjost otoka - Luksuzna samostojeća vila s bazenom Ova luksuzna vila smjestila se u malom mirnom mjestu u okolici Dobrinja na oko 5 km od mora. Ima tri etaže i oko 320 m2. U podrumu se nalazi igraonica, dok su se u prizemlju smjestili vešeraj, WC, soba s vlastitom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 300,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Kras, Dobrinj, luksuzna, samostojeća kuća s bazenom, na mirnoj lokaciji! Kuća je površine 300 m2, sastoji se od podruma, prizemlja i prvog kata. U podrumu se nalazi igraonica. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spavaća soba s kupaonicom, wc, vešeraj, garderoba, open space kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 895.000 €, 300,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Prlijepa kuća s bazenom i pogledom na more Na prodaju je luksuzno opremljena kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj lokaciji Dobrinjštine, udaljena svega 10 minuta hoda od prekrasne plaže i mora. Ova moderna i elegantna nekretnina nudi savršen spoj udobnosti,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj barem 180 m2 balkon što veće (249)
  • kuće dobrinj barem 180 m2 najnovije što veće (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.