• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 170 m2 samostojeća do 3000 eura - GoHome
  • kuće dobrinj barem 170 m2 samostojeća do 3000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 170 m2 samostojeća do 3000 eura/m2 nenamješten

  • Za upit "kuće dobrinj barem 170 m2 samostojeća do 3000 eura/m2 nenamješten" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 2.273 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 250000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Dobrinja, samostojeća kuća s dva apartmana i bazenom na mirnoj lokaciji. Kuća površine 160 m2, sagrađena na parceli površine 403 m2. Kuća se sastoji od dva dvosobna stana. Svaki stan ima dvije spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i blagovaonu, kupaonu. Na okućnici....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Mjesta Dobrinj, samostojeća kuća s dva apartmana i bazenom. Prodaje se kuća površine cca 160 m2, sagrađena na parceli površine 403 m2. Kuća se sastoji od dva dvosobna stana. Svaki stan ima dvije spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i blagovaonu, kupaonu. Na okućnici....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 160,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u slikovitoj okolici Dobrinja, smjestila se ova atraktivna samostojeća kuća, savršena za sve koji traže spoj privatnosti, prirode i udobnosti mediteranskog života. Kuća ukupne stambene površine 160 m2 prostire se na dvije etaže ? prizemlje i kat. Svaka etaža nudi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj barem 170 m2 samostojeća do 3000 eura/m2 nenamješten'
599.000 €
599.000 €
430.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 480.000 €, 162,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - na prodaju je samostojeća kuća s velikom okućnicom od 2900 m2 na mirnoj lokaciji udaljenoj 3000 m od od mora. Kuća je izgrađena 1980 godine i prodaje se namještena, ima centralno grijanje na drva i drvenu vanjsku stolariju. Prostire se na dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 490.000 €, 160,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.crozilla.com

Autohtona kamena kuća s bazenom Na prodaju je šarmantna kamena kuća za odmor na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, udaljena svega 2 km od mora. Kuća površine 170 m² smještena je na prostranoj, ograđenoj okućnici od 950 m², idealnoj za privatnost i uživanje u prirodi. Objekt se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 169,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s dva apartmana i bazenom na prodaju! Mirna lokacija Na prodaju je namještena apartmanska kuća na mirnoj lokaciji na otoku Krku. Ova kuća ima dvije etaže i ukupnu površinu od 125 m2. U prizemlju se nalazi prvi apartman koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 170,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj i osunčanoj lokaciji na otoku Krku smjestila se ova šarmantna dvojna kuća s bazenom, savršena za one koji traže spoj rustikalnog stila i modernih pogodnosti. Sastoji se od dvije etaže, od kojih svaka nudi zaseban apartman, pružajući privatnost i udobnost kako za vlasnike,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

ČIŽIĆI, kuća s bazenom i velikom uređenom okućnicom. Površina kuće je 260m2 a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, 4 kupaonice, terase i natkrivenog balkona na katu. Opremljena je s dimnjakom, klima uređajem marke Daikin i podnim grijanjem a ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, ŠILO (OKOLICA) - Dvije renovirane kamene kuće sa bazenom Nekretnina se u naravi sastoji od tri apartmana sa odvojenim ulazima. U glavnoj kući se nalaze dva apartmana. Apartman u prizemlju se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja na otoku Krku, u mirnom mjestu Polje, svega 1,5 km od centra Šila, prodaju se dvije potpuno renovirane kamene kuće s bazenom. Ove nekretnine čine jedinstvenu cjelinu podijeljenu na tri lijepo uređena apartmana, idealna za odmor, život ili investiciju u....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 180,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rustikalna kamena kuća s okućnicom i bazenom. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju je originalan tuš za preradu maslinovog ulja te tehnička soba za centralno grijanje koja se može urediti kao konoba za druženje i kupaonica. Vanjskim stepeništem dolazi se do stambenog dijela....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 619.000 €, 280,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - prodaje se samostojeća kuća površine 280 m2 sa dvije odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, četiri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama, od kojih dvije imaju izlaz na zajedničku natkrivenu terasu i okućnicu, dok preostale....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 619.000 €, 280,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom okruženju u okolici Dobrinja na udaljenosti od 3 km od mora, smještena je prostrana kuća idealna za veću obitelj ili kao investicija za turistički najam. Nekretnina se prostire na 280 m² stambene površine i sastoji se od dvije etaže. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, četiri....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 169,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasnu kamenu kuću smiještenu u Krasu na otoku Krku. Kuća je adaptirana i potpuno namještena te se kao takva prodaje i spremna je za useljenje. Nekretnina ima površinu 169 m2 koji se protežu na prizemlje i 1. kat. * Prizemlje: - prostarni dnevni boravak - funkcionalna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 170,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvojna kuća smještena u mirnom mjestu Kras na otoku Krku, idealna za one koji traže privatnost i udobnost, a ujedno žele biti nadomak Malinske. Od centra Dobrinja udaljena je 2,5 kilometra, dok je do prve plaže potrebno pet kilometara. Kuća ima ukupnu površinu od 170 m2....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 320.000 €, 180,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

SAMO U NAŠOJ PONUDI!! Otok Krk, Šilo, okolica, samostojeća kuća površine 180 m2 s lijepo okućnicom. Kuća katnosti suteren, prizemlje + kat. U prizemlju kuće nalaze se hodnik, kupanica, dnevni boravak, kuhinje, spavaća soba i velika terasa. Na katu se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 350.000 €, 198,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća sa tri zasebna apartmana,na dobroj lokaciji sa panoramskim pogledom na more. Sastoji se od dva jednosobna stana u prizemlju te velikog dvosobnog sa dnevnim boravkom na katu.Okućnica potpuno popločana unutar koje je i smješten bazen te parkiralište za više automobila.Velika....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 598.000 €, 400,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Šilo, u ponudi je aprtmansku kuću sa potencijalom za pansion. Kuća je površine 400m2+229m2 terasa. U prizemlju se nalazi kuhinja sa blagavonom i dnevnim boravkom,spavaća soba i kupaonica,poseban studio apartman sa posebnim ulazom. Na katu se nalaze tri spavaće sobe sa kupaonicama....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 597.000 €, 400,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk ? Šilo | Ekskluzivna apartmanska kuća s velikim turističkim potencijalom ? samo 300 m od mora! U srcu slikovitog mjesta Šilo, na istočnoj obali otoka Krka, smještena je ova impresivna apartmanska kuća ukupne stambene površine 400 m², s dodatnih 229 m² prostranih terasa koje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 280.000 €, 370,00 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Samostojeća kuća s velikom okućnicom Na mirnoj lokaciji na području općine Dobrinj, prodaje se samostojeća kuća s puno potencijala. Kuća se nalazi na prostranom zemljištu, proteže se na dvije etaže - prizemlje koje se sastoji od ulazne verande, kuhinje, dnevnog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more