• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 170 m2 pogled na more nenamješt - GoHome
  • kuće dobrinj barem 170 m2 pogled na more nenamješt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 170 m2 pogled na more nenamješten

  • Za upit "kuće dobrinj barem 170 m2 pogled na more nenamješten" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 4.817 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 1 nekretnina za upit kuće dobrinj barem 170 m2 pogled na more nenamješten Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 370000 eura
    • do 470000 eura (prosječna cijena)
    • do 560000 eura
    • do 4700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 350.000 €, 198,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća sa tri zasebna apartmana,na dobroj lokaciji sa panoramskim pogledom na more. Sastoji se od dva jednosobna stana u prizemlju te velikog dvosobnog sa dnevnim boravkom na katu.Okućnica potpuno popločana unutar koje je i smješten bazen te parkiralište za više automobila.Velika....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.500.000 €, 220,00 m2 cca 6820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - prodaje se moderna luksuzna villa s grijanim bazenom, whirlpoolom, saunom i krasnim pogledom na more u lijepom mirnom okruženju svega 250 m od plaže. Zauzima 220 m2 stambenog prostora raspoređenih na dvije etaže. U prizemlju se nalazi prostrani,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.490.000 €, 226,78 m2 cca 6570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Šilo - na prodaju moderna kuća za odmor u novogradnji s pogledom na more. Vila površine 226.78 m² nalazi se na parceli površine 706 m², i sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze hodnik, strojarnica, WC, kuhinja, smočnica, blagovaona s dnevnim boravkom i natkrivena terasa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj barem 170 m2 pogled na more nenamješten'
1.490.000 €
1.490.000 €
1.040.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 170,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća smještena nedaleko od Dobrinja na otoku Krku. Kuća se nalazi na parceli od 580 m², a ukupna stambena površina iznosi 180 m², raspoređena na prizemlje i kat ? dvije potpuno odvojene stambene jedinice, svaka s vlastitim ulazom. Raspored prostorija: Gornji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 180,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, Šilo , samostojeća kuća blizu mora. Kuća na prodaju površine cca 180 m2 s 450 m2 pripadajuće okućnice. Kuća je samostojeća i sastoji se od dvije etaže - prizemlja i kata. Na svakoj etaži je po jedan stan s dvije spavaće sobe, dnevnim boravkom, kuhinjom i blagovaonom, kupaonom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 180,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

KRK, DOBRINJ, u ponudi je slobodnostojeća kuća za odmor s bazenom, udaljena manje od 10 km od centra Malinske. Kvalitetno sagrađena katnica pruža visoku razinu komfora, s ukupno četiri spavaće sobe i tri kupaonice. Na prvom katu smještene su tri sobe iz kojih se pruža djelomičan pogled....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 299.000 €, 190,00 m2 cca 1570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvojna kuća mjesto Čižići, stambene površine 188,44 m2 na mirnoj lokaciji , 200 m2 okućnice te 400 m od mora. Kuća se sastoji od 3 stambene jedinice. U suterenu se nalazi apartman površine 40 m2 se jednom spavaćom sobom, dnevni boravkom sa kuhinjom i blagovaonicom i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 230,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderna villa s bazenom i prekrasnim pogledom na more! Nekretnine Dobrinj Na prodaju je prekrasna samostojeća kuća koja se nalazi na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Ukupna stambena površina kuće iznosi 250 m2, a kuća se prostire na suteren, prizemlje i prvi kat. U suterenu se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.450.000 €, 232,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Šilo - moderna vila s grijanim bazenom i pogledom! Samo 150 m od mora. Projektirana prema najvišim standardima, vila površine 232 m² podijeljena je na prizemlje i kat te se nalazi na parceli površine 820 m² s otvorenim pogledom na more. Prizemlje vile čini prostrani open space prostor....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.499.000 €, 232,00 m2 cca 6460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzna vila s grijanim bazenom nalazi se u mirnijem dijelu Šila na otoku Krku, svega 200 metara od mora, na rubu manje rezidencijalne zone bez većeg prometa i turističke gužve. Lokacija omogućuje privatnost i otvoren pogled na more koji se vidi već iz prizemlja, što je kod novijih....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.450.000 €, 232,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Šilo - nova suvremena luksuzna vila s grijanim bazenom, 150 m od mora! Projektirana prema najvišim standardima, vila površine 232 m² podijeljena je na prizemlje i kat te se nalazi na parceli površine 706 m² s otvorenim pogledom na more. Prizemlje vile čini prostrani open space prostor....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 790.000 €, 242,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća s ukupno šest potpuno uređenih apartmana, smještena na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Šilu. Nekretnina se sastoji od prizemlja, prvog kata i drugog kata, pri čemu se na svakoj etaži nalaze po dva apartmana. Na svakoj etaži jedan je apartman garsonijera, dok je drugi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.400.000 €, 290,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

SAMO U NAŠOJ PONUDI! Ukoliko tražite mir koji se ne može riječima opisati, jutarnji cvrkut ptica, ljetne večeri boje naranče, pjesmu cvrčaka i opojni miris zelenila u srcu mediteranskog otoka, ova nekretnina je savršen izbor za vas. Kaiser immobilien isključivo posreduje u prodaji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 359,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

KUĆA NA SAMO 100 METARA OD MORA - OTOK KRK Prodaje se samostojeća kuća izgrađena 1990. godine, površine 359 m. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog kata i potkrovlja koje služi kao spremište. Nalazi se na prostranoj okućnici od 1200 m, na kojoj je moguće izgraditi bazen. Svaka stambena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 359,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

KUĆA NA SAMO 100 METARA OD MORA - OTOK KRK Prodaje se samostojeća kuća izgrađena 1990. godine, površine 359 m². Kuća se sastoji od prizemlja, prvog kata i potkrovlja koje služi kao spremište. Nalazi se na prostranoj okućnici od 1200 m², na kojoj je moguće izgraditi bazen. Svaka stambena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.400.000 €, 395,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Aparmanska kuća na prodaju sa 6 apartmana na mirnoj lokaciji. U netaknutoj prirodi u malom mjestu blizu Dobrinja smjestila se apartmanska kuća sa pogledom na more i zelenilo. Kuća ima 3 etaže; prizemlje, prvi i drugi kat, a sagrađena je na parceli od 746 m2. Ova rezidencijalna kuća....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.850.000 €, 400,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, KLIMNO - villa 400m2 s 6 apartmana, prekrasnim pogledom na more i bazenom + okoliš 700m2 Villa je orijentirana prema moru s prekrasnim pogledom koji je doslovno panoramski na cijeli Kvarnerski zaljev. Villa se sastoji od PRIZEMLJE + 1.KAT + 2.KAT povezano unutrašnjim stubištem:....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 598.000 €, 400,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Šilo, u ponudi je aprtmansku kuću sa potencijalom za pansion. Kuća je površine 400m2+229m2 terasa. U prizemlju se nalazi kuhinja sa blagavonom i dnevnim boravkom,spavaća soba i kupaonica,poseban studio apartman sa posebnim ulazom. Na katu se nalaze tri spavaće sobe sa kupaonicama....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.euro-immobilien.hr

Jedinstvena nekretnina unikatnog stila, stvorena za ugodne privatne odmore, smještena na izvrsnoj lokaciji na predivnom otoku Krku, u mirnom susjedstvu te istovremeno kraćom vožnom udaljena od mora, plaža i raznih sadržaja. Kuća se sastoji od dvije etaže, prizemlja i kata, ukupne....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk ? Bajkovita nekretnina dostojna mitskih fantazija! Na predivnom otoku Krku, okružena mirom i zelenilom, s prekrasnim pogledom na more, našu je ponudu obogatila vrlo posebna i u svakom smislu jedinstvena vila. Sastoji se od dvije etaže, prizemlja i kata, ukupne površine od....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda