• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 170 m2 parking što manje balkon - GoHome
  • kuće dobrinj barem 170 m2 parking što manje balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 170 m2 parking što manje balkon

  • Za upit "kuće dobrinj barem 170 m2 parking što manje balkon" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.818 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 165,00 m2 cca 5330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se novosagrađena, moderna samostojeća mediteranska kamena villa sa grijanim bazenom i predivno uređenom okućnicom. Kuća se nalazi u mirnom, središnjem dijelu otoka Krka, udaljena svega 3k m od mora te pješčanih i šljunčanih plaža. Ova je nekretnina vrijedna i mudra investicija,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 989.000 €, 165,00 m2 cca 5990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se nova samostojeća kamena vila izgrađena u mediteranskom stilu u okolici Dobrinja na otoku Krku. Villa ima stambenu površinu 165 m2 a izgrađena je na čestici od 733 m2. Katnosti je prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom koja su povezane s dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj barem 170 m2 parking što manje balkon'
390.000 €
750.000 €
675.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na parceli od 630 m2 smjestila se nova luksuzna villa površine 184 m2 na dvije etaže. U prizemlju ville nalazi se spavaća soba s vlastitom kupaonicom,garderoba,toalet,prostrani dnevni boravak,blagovaonica i kuhinja. Iz kuhinje i dnevnog boravka je izlaz na terasu i dvorište. Na katu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kras je malo mjesto u općini Dobrinj, smješteno u samom geografskom središtu otoka Krka, na 266 metara nadmorske visine. Od mora je udaljeno 7 km. Novosagrađena Vila površine 185 m2 koja se sastoji od kuhinje ,blagovaonice, ogromnog dnevnog boravka ,sanitarnog čvora i velike terase....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 575.000 €, 230,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

KUĆA S BAZENOM U MIRNOM DJELU Prodajemo kuću s bazenom na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Kuća veličine 230m2 se prostire na okućnici od 1200m2 gdje se smjestio bazen veličine 3,5m x 8,4m te parking za više automobila. Prizemlje se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 231,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je prekrasna luksuzna kuća s bazenom u okolici Dobrinja! Sastoji se od prizemlja i prvog kate te ima tri stambene jedinice u nizu, što znači da je svaki stan dvoetažan. Svaki stan ima zaseban ulaz te se svaki sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, izbe, kupaonice....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

ČIŽIĆI, kuća s bazenom i velikom uređenom okućnicom. Površina kuće je 260m2 a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, 4 kupaonice, terase i natkrivenog balkona na katu. Opremljena je s dimnjakom, klima uređajem marke Daikin i podnim grijanjem a ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 895.000 €, 283,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Vila koja nadmašuje sva očekivanja: Oaza s bazenom, ljetnom kuhinjom i apartmanom Na otoku Krku, jednom od najljepših hrvatskih otoka, poznatom po svojoj prirodnoj ljepoti i bogatoj povijesti, smjestila se luksuzna vila koja predstavlja savršen spoj moderne arhitekture i vrhunske....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.193.125 €, 300,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Casa Bella iz ponude ponosno izdvaja vilu na području Općine Dobrinj, na otoku Krku. Vila ima 300 četvornih metara korisne površine. U prizemlju je veliki dnevni prostor koji obuhvaća kuhinju, blagovanonicu sa stolom za 12 osoba i velik dnevni boravak, iz kojega se izlazi na terasu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 300,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2024.,

www.njuskalo.hr

Kras je malo mjesto u općini Dobrinj, smješteno u samom geografskom središtu otoka Krka, na 266 metara nadmorske visine. Od mora je udaljeno 7 km. Novosagrađena Vila površine 300 m2 koja se sastoji od kuhinje ,blagovaonice, ogromnog dnevnog boravka ,sanitarnog čvora i velike terase....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.060.000 €, 480,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica šarmantna vila osebujnog stila starogrčkih bogova!! Prekrasna kamena vila rađena u tradicionalnom stilu, te su za uređenje i dizajn korišteni uglavnom kamen i drvo. Vila je izgrađena 2018 godine, ukupne površine od 480m2 podijeljena na dvije etaže, prizemlje i kat.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj okolica, mediteranska vila osebujnog stila. Mediteranska kamena vila izgrađena u tradicionalnom stilu. Ukupna površina nekretnine je 480m2 podijeljena na dvije etaže, prizemlje i kat. U prizemlju vile je opremljena kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom otvorenog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan