• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 170 m2 novogradnja što veće - GoHome
  • kuće dobrinj barem 170 m2 novogradnja što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 170 m2 novogradnja što veće

  • Za upit "kuće dobrinj barem 170 m2 novogradnja što veće" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 4.405 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Angelus Nekretnine d.o.o. nude vam na prodaju ovu luksuzno opremljenu Mediteransku Vilu sa grijanim bazenom, smještenu na mirnoj lokaciji u unutrašnjosti otoka Krka, orijentiranu prema suncu i zelenilu kroz cijelu godinu. LOKACIJA: Otok Krk pripada Kvarnerskoj skupini otoka smještenoj....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 323,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, Dobrinj , kuća mediteranskog stila s bazenom, novogradnja! U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka prodaje se novogradnja iznimne kvalitete. Vila se proteže kroz tri etaže, podrum, prizemlje i prvi kat. Četiri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama i radna soba nalaze se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 323,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, šira okolica, novoizgrađena kuća mediteranskog stila s bazenom. U unutrašnjosti otoka Krka prodaje se novogradnja iznimne kvalitete. Nekretnina se proteže kroz tri etaže, podrum, prizemlje i prvi kat. Sastroji se od četiri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj barem 170 m2 novogradnja što veće'
675.000 €
1.180.000 €
950.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 320,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Alarm, Asfaltiran prilaz, Bazen, Etažirano, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Kvalitetna gradnja, Luksuzno, Novogradnja, PDV u cijeni, Podno grijanje, Protuprovalna vrata, PVC stolarija, Roštilj na okućnici, Samostojeći objekt, Septička jama, Spremište, U mirnom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 300,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Angelus Nekretnine d.o.o. nude vam na prodaju ovu luksuzno opremljenu Mediteransku Vilu sa velikim vrtom i grijanim bazenom, smještenu na mirnoj lokaciji u unutrašnjosti otoka Krka, okružena mirom i zelenilom kroz cijelu godinu, što je čini idealnom za bijeg od svakodnevne gužve.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 740.000 €, 257,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

OTOK KRK - NOVOGRADNJA Na prodaju je dvojna kuća sa bazenom i pogledom na more. Svaka kuća se sastoji od stubišta, kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice i wc-a u prizemlju te tri spavaće sobe svaka sa svojom kupaonicom na katu. KARAKTERISTIKE: Protuprovalna ulazna vrata PVC stolarija....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 900.000 €, 240,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je samostojeća kuća - novogradnja na otoku Krku, smještena na parceli od 660m2. Planirani završetak radova je ljeto 2025. godine. Nalazi se u mirnom dijelu otoka, okružena kućama i blizu svih potrebnih sadržaja poput trgovina, restorana i plaža. Kuća je koncpirana kao dvoetažni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.490.000 €, 226,78 m2 cca 6570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Šilo - na prodaju moderna kuća za odmor u novogradnji s pogledom na more. Vila površine 226.78 m² nalazi se na parceli površine 812 m², i sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze hodnik, strojarnica, WC, kuhinja, smočnica, blagovaona s dnevnim boravkom i natkrivena terasa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 986.000 €, 216,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na otoku Krku, u okolici Dobrinja prodajemo prekrasnu kamenu kuću katnosti P+1, ukupne površine 216 m2. Riječ je o kvalitetnoj novogradnji koja osvaja na prvi pogled! Nekretnina se ističe vrhunskom izvedbom, pažljivo biranim materijalima te elegantnim rustikalnim stilom koji dodatno....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 210,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 1.180.000 €
25.04.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji luksuzne ville u novogradnji, smještene u mirnom i idiličnom okruženju u okolici Dobrinja, 1800m od mora. Smješten na čestici površine 665m2, objekt ukupne stambene površine 210m2 razveden je na dvije etaže. U prizemlju se nalazi ulazni prostor,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 200,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

OTOK KRK ? RASOPASNO Moderna obiteljska kuća novije gradnje, u mirnom okruženju nedaleko od mora Predstavljamo vam atraktivnu obiteljsku kuću smještenu u mirnom mjestu Rasopasno, u neposrednoj blizini Malinske, svega nekoliko minuta vožnje od mora. Kuća je novogradnja, izgrađena 2024.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 198,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RASOPASNO, DOBRINJ, u ponudi je samostojeća kuća s prostranom okućnicom, novogradnja. Samostojeća kuća nalazi se na parceli površine 657 m2. Sastoji se od prizemlja, kata i visokog potkrovlja međusobno povezanih unutarnjim stubištem, stambene površine 198m2, te prostrane okućnice....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 194,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Malinska šire područje, samostojeća kuća, novogradnja s pogledom na more. Kuća je na iznimno dobroj lokaciji, udaljena svega 5 minuta vožnje do mora te od svih važnijih središta otoka. Ova novogradnja stambene površine 194 m2 podijeljena je u tri etaže. U prizemlju se nalaze....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 194,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser immobilien nudi samostojeću kuću sa pogledom na more u okolici Malinske, na iznimno dobro povezanoj lokaciji. Ova novogradnja stambene površine 194m2 podijeljena je u dvije etaže. U prizemlju se nalaze dnevni boravak i kuhinja, kupaonica, wc, spremište, kotlovnica te natkrivena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 184,76 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća u novogradnji u okolici Dobrinja na otoku Krku. Kuća stambene površine 137,70 m² proteže se na dvije etaže. U prizemlju je ulazni hodnik, WC, strojarnica, spavaća soba s kupaonicom i kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na natkrivenu terasu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, Dobrinj , kuća mediteranskog stila s bazenom, novogradnja! U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka prodaje se novogradnja iznimne kvalitete. Vila se proteže kroz dvije etaže, prizemlje i prvi kat. Tri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama i izlazom na terasu nalaze se na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 180,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja Soline: Dvojna kuća s bazenom na prodaju! Na prodaju je moderna dvojna kuća, smještena u predivnoj uvali Soline, svega 200 m udaljena od mora i u blizini svih potrebnih sadržaja. Kuća se proteže na 180 m2, raspoređenih na dvije etaže. Prizemlje nudi ulazni prostor, WC,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 959.000 €, 180,00 m2 cca 5330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je novogradnja ? samostojeća kuća od 180m2 s bazenom i pogledom na more. Ova kuća je trenutno u fazi izgradnje, s planiranim završetkom radova krajem 2024./ početkom 2025. godine. Prodaje se po sistemu ?ključ u ruke?. U prizemlju kuće će biti prostrani dnevni boravak s ugodnim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 178,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je novogradnja - moderna vila s bazenom u okolici Dobrinja. Vila je koncipirana kao dvoetažni stan (prizemlje i kat), površine 178 m2. U prizemlju se nalazi prostrani dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom te kupaonica. Na katu su tri spavaće sobe, svaka s vlastitom kupaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 176,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Klimno, prodaje se dvojna kuća u izgradnji. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju će biti dnevni prostor od 48 m2 koji uključuje dnevni boravak, kuhinju i iblagavaonicu. Iz istog se izlazi na terasu površine 28 m2. U prizemlju se nalazi i jedna spavaća soba sa kupaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 156,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s bazenom - novogradnja - prodaja! Nekretnine otok Krk, općina Dobrinj - u malom mirnom mjestu općine Dobrinj, na krasnoj poziciji okruženoj zelenilom, prodaje se nova samostojeća kuća modernih linija s prostranom okućnicom i bazenom. Kuća zauzima površinu od 156....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Rijeka, donja Drenova zelena zona

na savršenoj lokaciji na donjoj Drenovi! Stan se nalazi na 1. katu manje stambene zgrade s fasadom i krovom iz 2011. godine.

www.dux-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom