• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 170 m2 što veće do 3700 eura/m2 - GoHome
  • kuće dobrinj barem 170 m2 što veće do 3700 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 170 m2 što veće do 3700 eura/m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "kuće dobrinj barem 170 m2 što veće do 3700 eura/m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.359 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 350000 eura
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 359,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Okolica Dobrinja, na prodaju obiteljska kuća s 3 stambene jedinice, s okućnicom, garažom i parkingom. Samostojeća kuća, površine 359 m2, građena 1990. godine, sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja koje u naravi čini spremište. Svaki stan ima svoj poseban ulaz i prekrasan pogled....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 325,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser immobilien nudi ekskluzivnu villu sa bazenom, u blizini pitoresknog mjesta Dobrinj. Villa je smještena u mirnom i idiličnom okruženju središnjeg dijela otoka Krka. Ova nekretnina prostire se na tri etaže ukupne stambene površine 325m2. U prizemlju imamo kuhinju, blagovaonicu,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 300,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kras, Dobrinj, luksuzna, samostojeća kuća s bazenom, na mirnoj lokaciji! Kuća je površine 300 m2, sastoji se od podruma, prizemlja i prvog kata. U podrumu se nalazi igraonica. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spavaća soba s kupaonicom, wc, vešeraj, garderoba, open space kuhinja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj barem 170 m2 što veće do 3700 eura/m2 zadnjih 7 dana'
650.000 €
650.000 €
950.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 619.000 €, 280,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - prodaje se samostojeća kuća površine 280 m2 sa dvije odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, četiri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama, od kojih dvije imaju izlaz na zajedničku natkrivenu terasu i okućnicu, dok preostale....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kras, Dobrinj, luksuzna, samostojeća kuća s bazenom, na mirnoj lokaciji! Kuća je površine 185 m2, sastoji se od prizemlja i prvog kata, međusobno povezanih unutarnjim stepeništem. Na katu se nalaze tri spavaće sobe, svaka sa svojom kupaonicom, praonica rublja i natkriveni balkon.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka, na rubu građevinske zone, smještena je elegantna vila površine 185 m², koja pruža savršen spoj luksuza, privatnosti i udobnosti. Prizemlje vile obuhvaća ulazni hodnik, wellness zonu s kupaonicom i saunom, tehničku prostoriju, vešeraj te prostranu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser immobilien nudi ekskluzivnu villu sa bazenom, u blizini pitoresknog mjesta Dobrinj. Villa je smještena u mirnom i idiličnom okruženju središnjeg dijela otoka Krka. Ova nekretnina prostire se na dvije etaže ukupne stambene površine 185m2. U prizemlju imamo prostrani dnevni prostor....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 160,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se autohtona kamena kuća na otoku Krku (mjesto Polje, blizina Šila), idealna za odmor, stanovanje ili nastavak već uhodanog turističkog najma. Osnovne informacije: - Stambena površina: 160 m2 - Okućnica: 950 m2 - Broj soba: 4 spavaće sobe + dnevni boravak - Kupaonice: 3 -....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

DOBRINJ, ZAVRŠENA SAMOSTOJEĆA KUĆA Prodaje se kuća od 160 m2 u Dobrinju. KONTAKT: 051332368 ID KOD AGENCIJE: 14408 Consensus nekretnine 005 Agent s licencom Tel: 051 332 368 E-mail: natasa@consensus-nekretnine.hr www.consensus-nekretnine.hr DOBRINJ, ZAVRŠENA SAMOSTOJEĆA KUĆA (prodaja).

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 440.000 €, 160,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

DOBRINJ ? KUĆA S BAZENOM I 2 ZASEBNA STANA, VELIKA OKUĆNICA ------------------------------------------------------------ Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena prostranom okućnicom koja pruža potpunu privatnost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 155,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna kuća u mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja ? 155m2, 421.000 € Prodaje se šarmantna kuća u mirnom mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja, idealna za ugodan obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Smještena je na odličnoj lokaciji, samo 900 metara od predivne....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com