• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 160 m2 samostojeća renoviran do - GoHome
  • kuće dobrinj barem 160 m2 samostojeća renoviran do - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 160 m2 samostojeća renoviran do 2400 eura/m2 što manje

  • Za upit "kuće dobrinj barem 160 m2 samostojeća renoviran do 2400 eura/m2 što manje" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 1.676 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 140000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 172,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju su dvije predivne, renovirane kamene kuće na otoku Krku, smještene na mirnoj lokaciji u okolici Šila. Ove nekretnine mediteranskog šarma, odražavaju duh tradicionalne otočke arhitekture. Ukupna površina od 172 m2 obuhvaća prvu kuću koja se sastoji od tri spavaće sobe, dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 150,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se autohtona kuća u Dobrinju,srednjovjekovnom kaštelu.Kuća se nalazi u centru mjesta,na mirnoj lokaciji, ima pogled na more i ukupnu stambenu površinu od 150 m2. U prizemlju kuće nalazi se uređena konoba i koja je predviđena za jednosobni stan. Prvi kat kuće sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, ŠILO (OKOLICA) - Dvije renovirane kamene kuće sa bazenom Nekretnina se u naravi sastoji od tri apartmana sa odvojenim ulazima. U glavnoj kući se nalaze dva apartmana. Apartman u prizemlju se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj barem 160 m2 samostojeća renoviran do 2400 eura/m2 što manje'
390.000 €
390.000 €
320.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja na otoku Krku, u mirnom mjestu Polje, svega 1,5 km od centra Šila, prodaju se dvije potpuno renovirane kamene kuće s bazenom. Ove nekretnine čine jedinstvenu cjelinu podijeljenu na tri lijepo uređena apartmana, idealna za odmor, život ili investiciju u....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 223,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Renovirana stara kamena kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj lokaciji u mjestu Polje. Nekretnina je potpuno renovirana i uređena za turistički najam. Kuća ima 4 apartmana sa odvojenim ulazima. U prizemlju se nalazi jedan jednosobni apartman sa jednom spavaćom sobom, dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 900.000 €, 350,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

Otork Krk, okolica Dobrinja - Renovirana kamena kuća u mediteranskom stilu sa velikom okućnicom U mirnom mjestu u središtu Otoka Krka nalazi se samostojeća renovirana starina sa iznimno velikom okućnicom i osiguranom privatnošću. Kod renovacije se pazilo na svaki detalj kako bi kuća....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 520.000 €, 500,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ (OKOLICA) - Kuća sa 7 stambenih jedinica Dvojna kuća u malom i mirnom mjestu u okolici Dobrinja ima ukupno 500 m2 stambene površine i 1000 m2 okućnice. Stara kamena kuća kompletno je renovirana 2004. godine kada su postavljene nove instalacije struje i vode, nova....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 798.000 €, 700,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, šira okolica, U prodaju uvodimo savršenu priliku za investiciju bez dodatnih ulaganja. Na pažljivo uređenoj parceli od 867 m2 nalazi se renovirana kamena kuća od 187 m2, kao i pomoćni objekt od 50 m2 koji trenutačno ima stambenu funkciju. Renovacijom su sprovedene nove instalacije....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan