• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 160 m2 samostojeća do 3000 eura - GoHome
  • kuće dobrinj barem 160 m2 samostojeća do 3000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 160 m2 samostojeća do 3000 eura/m2 vrt

  • Za upit "kuće dobrinj barem 160 m2 samostojeća do 3000 eura/m2 vrt" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 2.248 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 230000 eura
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je potpuno adaptirana kuća za odmor na otoku Krku. Vlasnici su originalnu kamenu kuću preuredili do detalja, u interijeru i vanjskom prostoru a sve kako bi dobili prostor namijenjen ugodnom boravku. Zadržani su svi stari detalji poput kamenih zidova i starih greda. Prostrana....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 155,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna kuća u mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja ? 155m2, 421.000 € Prodaje se šarmantna kuća u mirnom mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja, idealna za ugodan obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Smještena je na odličnoj lokaciji, samo 900 metara od predivne....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 169,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s dva apartmana i bazenom na prodaju! Mirna lokacija Na prodaju je namještena apartmanska kuća na mirnoj lokaciji na otoku Krku. Ova kuća ima dvije etaže i ukupnu površinu od 125 m2. U prizemlju se nalazi prvi apartman koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj barem 160 m2 samostojeća do 3000 eura/m2 vrt'
680.000 €
1.300.000 €
390.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 599.000 €, 200,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2024.,

www.indomio.hr

Ova moderna i novoizgrađena rustikalna kuća smještena u mjestu Gostinjac na otoku Krku predstavlja pravi luksuzni dom s brojnim sadržajima. Kuća se prostire na ukupnoj površini od 200 četvornih metara, smještena na prostranom zemljištu površine 700 četvornih metara. Ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 150,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Red Nekretnine posreduju u prodaji predivne samostojeće kuće na otoku Krku u okolici Dobrinja. Kuća se sastoji od prizemlja i suterena, svaka etaža s vlastitim ulazom, pružajući privatnost i fleksibilnost. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupaonica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, okolica Šila - Apartmanska kuća s velikom potencijalom Prodaje se samostojeća kuća 200 m2, s 4 apartmana, 2 dvosobna i 2 jednosobna, od koji je jedan nedavno renoviran, na prostranoj okućnici. Kuća je na dvije etaže, ima vanjsko stepenište i prostranu terasu na 1. katu.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se starija kuća na dvije etaže s četiri potpuno zasebna stana, smještena u mjestu Šilo na otoku Krku. Nekretnina se nalazi na izuzetno mirnoj lokaciji, uz sami rub šume, što pruža savršenu privatnost i opuštajuću atmosferu tijekom cijele godine. Kuća raspolaže velikom i uredivom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 399.000 €, 283,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna kamena kuća u Gostinjcu, smještena na izuzetno mirnoj i privatnoj lokaciji, idealnoj za one koji traže autentičan mediteranski ugođaj. Ukupne površine od 283 m², ova nekretnina prostire se na tri etaže ? suteren, prizemlje i kat ? te nudi brojne mogućnosti....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Prodaje se samostojeća kuća u okolici Dobrinja, 2.5km od mora. Stambena površina od 95 m2 podijeljena je na dvije etaže. Etaža u suterenu sadrži studio apartman s odvojenim sanitarnim čvorom, povezani natkrivenom terasom. Tu se nalazi i velika konoba od tri prostorije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 580,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mirnom naselju Hlapa, Dobrinj, površine 151 m2 smještena na parceli od 580 m2.. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Na katu se nalazi dvosoban stan sa dnevnim boravkom i velikom terasom,dok je u prizemlju veliki jednosobni stan površine 87m2,sa 2 velike....