• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 160 m2 samostojeća što skuplje - GoHome
  • kuće dobrinj barem 160 m2 samostojeća što skuplje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 160 m2 samostojeća što skuplje nenamješten samostojeća Najnovije

  • Za upit "kuće dobrinj barem 160 m2 samostojeća što skuplje nenamješten samostojeća najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 1.490.000 €, 367,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prostranoj parceli od 2.115 m², smještenoj na mirnom rubu slikovitog sela na otoku Krku, nalazi se ova iznimna kamena kuća iz 19. stoljeća koja pruža potpunu privatnost, udobnost i autentičan mediteranski ugođaj. Sklad tradicionalne gradnje, elegantno uređenog vanjskog prostora....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.400.000 €, 395,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Aparmanska kuća na prodaju sa 6 apartmana na mirnoj lokaciji. U netaknutoj prirodi u malom mjestu blizu Dobrinja smjestila se apartmanska kuća sa pogledom na more i zelenilo. Kuća ima 3 etaže; prizemlje, prvi i drugi kat, a sagrađena je na parceli od 746 m2. Ova rezidencijalna kuća....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 230,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Okolica Dobrinja, prodaja, samostojeća kuća s velikom okućnicom i bazenom, na rubu građevinske zone! Kuća, ukupne neto površine 230 m2, građena je na parceli od 1938 m2, 2014. godine. U naravi, kuća se sastoji od tri dvoetažna apartmana, svaki sa svojim ulazom, katnosti prizemlje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

KRAS, DOBRINJ, u ponudi su tri kuće u nizu sa zajedničkim bazenom, nalaze se na mirnoj i lijepoj lokaciji. Tri stambene jedinice na dvije etaže, jedna površine 95 m2, a dvije 80 m2. Svaka sa zasebnim ulazom. Prizemlje: kupaona, kuhinja s blagovaonom i dnevnim boravkom s kaminom i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderna samostojeća kuća, ukupne stambene površine 159 m2, nalazi se u okolici Dobrinja. Kuću sačinjavaju tri stambene jedinice u nizu, smještene na dvije etaže, od kojih dvije imaju 80 m2, a jedna 95 m2. U prizemlju svake jedinice nalazi se dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 220,00 m2 cca 5230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Kuća se sastoji od od jednog dvosobnog apartmana,jednog jednosobnog i jednog trosobnog dvoetažnog apartmana. Okućnica vrlo lijepo uređena,a na njoj se nalazi bazen sa sunčalištem i 4 parkitna mjesta. Kuća je potpuna namještena i spremna za turističku djelatnost. Odlična lokacija,a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 300,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Kras, Dobrinj, luksuzna, samostojeća kuća s bazenom, na mirnoj lokaciji! Kuća je površine 300 m2, sastoji se od podruma, prizemlja i prvog kata. U podrumu se nalazi igraonica. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spavaća soba s kupaonicom, wc, vešeraj, garderoba, open space kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 323,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Nova mediteranska kuća s grijanim bazenom i velikom okućnicom Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća smještena u mirnoj okolici Dobrinja na otoku Krku. Ova prostrana kuća prostire se na ukupnoj površini od 323 m2 i nalazi se na velikoj parceli površine 949 m2. Kuća se prostire na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 990.000 €, 250,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću na odličnoj lokaciji na samo 50m od mora. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i potkrovlja. U prizemlju se nalazi trosobni stan, vešeraj i spremište. Unutarnjim stepenicama ide se na kat gdje se nalaze dva jednosobna apartamana. U potkrovlju se također nalazi jednosobni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 230,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na lijepoj i mirnoj lokaciji samo 90 m od mora prodaje se samostojeća kuća s mediteranskim obilježjima. Kuća zauzima 230 m2 stambenog prostora koji obuhvaćaju prizemlje i kat. Prizemlje je rasoređeno na ulazni prostor, kupaonu, dvije spavaće sobe,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj barem 160 m2 samostojeća što skuplje nenamješten samostojeća (95)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.