• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 160 m2 najnovije balkon - GoHome
  • kuće dobrinj barem 160 m2 najnovije balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 160 m2 najnovije balkon

  • Za upit "kuće dobrinj barem 160 m2 najnovije balkon" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 445.000 €, 160,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena velikom okućnicom koja pruža potpunu privatnost i brojne mogućnosti za uživanje na otvorenom. U sklopu okućnice smješten je bazen koji upotpunjuje dojam udobnosti i luksuza,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 989.000 €, 165,00 m2 cca 5990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se nova samostojeća kamena vila izgrađena u mediteranskom stilu u okolici Dobrinja na otoku Krku. Villa ima stambenu površinu 165 m2 a izgrađena je na čestici od 733 m2. Katnosti je prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom koja su povezane s dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 165,00 m2 cca 5330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novosagrađena, moderna samostojeća mediteranska kamena villa sa grijanim bazenom i predivno uređenom okućnicom. Kuća se nalazi u mirnom, središnjem dijelu otoka Krka, udaljena svega 3k m od mora te pješčanih i šljunčanih plaža. Ova je nekretnina vrijedna i mudra investicija,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na parceli od 630 m2 smjestila se nova luksuzna villa površine 184 m2 na dvije etaže. U prizemlju ville nalazi se spavaća soba s vlastitom kupaonicom,garderoba,toalet,prostrani dnevni boravak,blagovaonica i kuhinja. Iz kuhinje i dnevnog boravka je izlaz na terasu i dvorište. Na katu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 440.000 €, 160,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

DOBRINJ ? KUĆA S BAZENOM I 2 ZASEBNA STANA, VELIKA OKUĆNICA ------------------------------------------------------------ Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena prostranom okućnicom koja pruža potpunu privatnost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 160,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj okolica - prodaje se kamena samostojeća villa površine 160 m2 raspoređenih na prizemlje i kat. Prizemlje obuhvaća ulazni hodnik, toalet, spavaću sobu sa vlastitom kupaonicom, kuhinju sa blagovaonom i prostrani dnevni boravak sa izlazom na natkrivenu terasu.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 670.000 €, 175,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s tri apartmana i bazenom! Nekretnine otok Krk Na prodaju je prekrasna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji uz zelenu zonu na otoku Krku u Šilu. Ova kuća se nalazi na parceli površine 706 m2 te se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje obuhvaća prostrani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 177,00 m2 cca 5650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Asfaltiran prilaz, Bazen, Etažirano, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Namješteno, Novouređeno, Parkirno mjesto, Pogled na more, Roštilj na okućnici, Sagrađeno prije 1968, Samostojeći objekt, Septička jama, Uporabna dozvola, Uređena okućnica, Velika terasa, Vlasnički....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 177,00 m2 cca 5650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Novouređena kuća, ukupne stambene površine 177 m2, nalazi se u okolici Šila. Sastoji se od tri apartmana s posebnim ulazom, u prizemlju i na prvom katu. U prizemlju se nalazi jedan studio apartman s kupaonicom i natrivenom terasom. Drugi apartman se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj barem 160 m2 balkon (265)
  • kuće dobrinj barem 160 m2 najnovije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more