01 6641 092
Za upit "kuće dobrinj barem 150 m2 pogled na more pala cijena do 3700 eura/m2" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 3.785 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 €
- 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 1.180.000 €
26.04.2026 - 950.000 €
21.11.2025.,
www.indomio.hr
Nekretnine otok Krk, Dobrinj okolica - u mirnom okruženju obiteljskih kuća i prirode, prodaje se nova samostojeća kuća s bazenom i okućnicom. Kuća je smještena na parceli površine 651 m2 i raspoređena je na dvije etaže koje obuhvaćaju ukupno 251 m2 stambenog prostora. U prizemlju....
Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 €
- 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 1.180.000 €
06.05.2026 - 950.000 €
25.01.2026.,
www.indomio.hr
Novogradnja u okolici Dobrinja: Samostojeća kuća s bazenom na prodaju! Na prodaju je predivna mediteranska samostojeća villa smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku. Vila se prostire na dvije etaže s ukupnom stambenom površinom od 251 m2, a nalazi se na parceli....
Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 €
- 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 1.180.000 €
25.04.2026 - 950.000 €
24.01.2026.,
www.crozilla.com
Soline, okolica, prodaja nove samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2000 m od mora! Kuća je bruto površine 251 m2, s prizemljem i katom. Prizemlje se sastoji od ulaznog prostora, vešeraja, gostinjskog toaleta, gostinjske spavaće sobe s vlastitom kupaonicom, kuhinje, blagovaonice te....
www.aspectus.com.hrGalerijski i višestrano orijentirani stanovi sa podzemnim i nadzemnim etažama, suvremene izgradnje!
www.pbz-nekretnine.hr