• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 120 m2 što manje pala cijena do - GoHome
  • kuće dobrinj barem 120 m2 što manje pala cijena do - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 120 m2 što manje pala cijena do 3700 eura/m2

  • Za upit "kuće dobrinj barem 120 m2 što manje pala cijena do 3700 eura/m2" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.931 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 330000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 1.180.000 €
27.04.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Dobrinj okolica - u mirnom okruženju obiteljskih kuća i prirode, prodaje se nova samostojeća kuća s bazenom i okućnicom. Kuća je smještena na parceli površine 651 m2 i raspoređena je na dvije etaže koje obuhvaćaju ukupno 251 m2 stambenog prostora. U prizemlju....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 424.900 € na 399.900 € - 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 399.900 €, 110,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 424.900 €
06.04.2026 - 399.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, u srcu otoka Krka, na najljepšoj lokaciji šumovitog dijela, nudi se vrlo atraktivna kuća za odmor. Kroz 130m2 stambenog prostora, kuća raspolaže sa četiri spavaće sobe, dvije kupaonice te vrlo funkcionalno raspoređenom kuhinjom s blagovaonicom i dnevnim boravkom.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 360.000 € na 330.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 330.000 €, 110,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 360.000 €
15.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća za adaptaciju na izvanrednoj lokaciji. Udaljena samo 10 metara od mora, prodaje se kuća u nizu. Trenutno se prizemlje sastoji od hodnika, kuhinje, kupaone, dnevnog boravka te jedne spavaće sobe. Unutarnjim stepenicama dolazi se na prvi kat otvorenog plana iz kojeg....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj barem 120 m2 što manje pala cijena do 3700 eura/m2'
950.000 €
145.000 €
399.900 €
 
-17%

Promjena cijene sa 175.000 € na 145.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 145.000 €, 110,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 175.000 €
11.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je autohtona kuća smještena u staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku. Kuća je veličine 110m2 te se proteže na tri etaže. U suterenu se nalazi konoba i kupaonica. U prizemlju se nalazi manja ulazna terasa, hodnik, kuhinja s blagovaonicom i velikim dnevnim boravkom u otvorenom....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 175.000 € na 155.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 115,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.09.2025 - 175.000 €
25.02.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, autohtona kuća u staroj jezgri Dobrinja. Kuća je u naravi katnica krajnja nizu, ukupne površine 115m2. Sastoji se od ulaza sa manje terase u hodnik iz kojeg se ulazi u kuhinju i dnevni boravak. Iz istog ulaznog prostora stepenice vode u suteren gdje se nalazi kupaonica....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 580.000 € na 508.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 508.000 €, 134,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 580.000 €
17.05.2026 - 508.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U okolici Dobrinja na otoku Krku nalazi se ova atraktivna dvojna kamena kuća koja spaja tradiciju i suvremeni komfor. Smještena je nekoliko kilometara od mora, s dobrim pristupom glavnim prometnicama i sadržajima. Prizemlje nudi otvoreni dnevni prostor koji obuhvaća kuhinju, blagovaonicu....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 580.000 € na 530.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 530.000 €, 160,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 580.000 €
15.04.2026 - 530.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ, u ponudu smo dobili prekrasnu tradicionalnu kamenu kuću s bazenom i prostranom okućnicom. Ukupna stambena površina nekretnine iznosi 160 m2, a sastoji se od prizemlja i kata. Prizemlje čine konoba i kupaonica, veliki open space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 649.000 € na 600.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 600.000 €, 220,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.01.2026 - 649.000 €
08.03.2026 - 600.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo renoviranu autentičnu kamenu samostojeću kuću s dva stana i velikom okućnicom , samo 250 m od mora. Idealan je izbor za one koji traže miran kutak uz more, s mogućnošću prilagodbe prostora prema vlastitim željama. Prizemlje: trosoban stan s kuhinjom i dnevnim boravkom, tri....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 1.180.000 €
06.05.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja u okolici Dobrinja: Samostojeća kuća s bazenom na prodaju! Na prodaju je predivna mediteranska samostojeća villa smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku. Vila se prostire na dvije etaže s ukupnom stambenom površinom od 251 m2, a nalazi se na parceli....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com