• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 110 m2 ekskluzivan što veće - GoHome
  • kuće dobrinj barem 110 m2 ekskluzivan što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 110 m2 ekskluzivan što veće

  • Za upit "kuće dobrinj barem 110 m2 ekskluzivan što veće" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.795 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 2 nekretnina za upit kuće dobrinj barem 110 m2 ekskluzivan što veće Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 1.600.000 €, 792,00 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2023.,

www.indomio.hr

Kuća na otoku Krku, u mjestu Čižići, predstavlja pravu oazu luksuza i udobnosti. Ova nekretnina ima impresivne karakteristike koje je čine jedinstvenom i poželjnom. Sastoji se od tri odvojena stana, što je izvrsno za obitelji koje traže privatnost ili kao prilika za iznajmljivanje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.600.000 €, 790,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na otoku Krku, u mjestu Čižići, smjestila se ova luksuzna apartmanska vila s privatnim wellnessom i zatvorenim bazenom, svega nekoliko minuta hoda od mora ? idealna za opuštanje ili kao ekskluzivna investicija. Vila se prostire na tri etaže. U prizemlju se nalazi cijela etaža posvećena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.850.000 €, 400,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Klimno ? Otok Krk Na mirnoj i izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega 300 metara pješice od mora, smještena je ekskluzivna villa ukupne površine 400 m² s očaravajućim, potpuno otvorenim panoramskim pogledom na Kvarnerski zaljev. Nekretnina se nalazi na uređenoj parceli od 700 m² te pruža....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj barem 110 m2 ekskluzivan što veće'
1.250.000 €
895.000 €
950.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 597.000 €, 400,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk ? Šilo | Ekskluzivna apartmanska kuća s velikim turističkim potencijalom ? samo 300 m od mora! U srcu slikovitog mjesta Šilo, na istočnoj obali otoka Krka, smještena je ova impresivna apartmanska kuća ukupne stambene površine 400 m², s dodatnih 229 m² prostranih terasa koje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 191,67 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Ekskluzivna autohtona nekretnina modernog dizajna Predstavljamo Vam ekskluzivnu priliku na otoku Krku! Moderna samostojeća vila smještena je u mirnom naselju u okolici Šila, unutar luksuznog kompleksa od šest vila. Dizajnirana je za kupce koji traže savršen spoj....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 184,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, SOLINE - Luksuzna dvojna vila s pogledom na more i privatnim bazenom U prestižnom dijelu otoka Krka, u mjestu Soline, smjestila se ova moderna luksuzna vila koja nudi savršen spoj vrhunske arhitekture, udobnosti i nevjerojatnog pogleda na more. Vila pruža visoki standard....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 181,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je ekskluzivna kuća smještena u okolici Solina koja će vas osvojiti svojom elegancijom i luksuzom. Ova raskošna nekretnina prostire se na prostranoj parceli od 646 m2 pružajući savršenu kombinaciju udobnosti i spektakularnog pogleda na more. Kuća se sastoji od dvije razine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 180,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.eurovilla.hr

Ekskluzivna vila na otoku Krku ? Dobrinj, naselje KrasU mirnom i zelenilom okruženom dijelu otoka Krka, u naselju Kras pokraj Dobrinja, nalazi se ova predivna moderna vila koja pruža savršen spoj luksuza, privatnosti i udobnosti.Villa se sastoji od četiri prostrane spavaće sobe, četiri....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 986.000 € na 799.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 180,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 1.200.000 €
30.08.2025 - 0 €
15.02.2026 - 986.000 €
26.04.2026 - 799.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ekskluzivna villa na prestižnoj lokaciji ? savršena oaza mira i luksuza Na mirnom i zelenilom okruženom mjestu smještena je ova impresivna samostojeća villa, koja spaja moderan dizajn, vrhunsku udobnost i potpunu privatnost. Prostire se na prostranoj parceli s uređenom okućnicom i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 620.000 €, 149,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ekskluzivna novo opremljena vila s bazenom i uređenom okućnicom na otoku Krku u Gostinjcu.Vila površine 149,38 m2 sastoji od prizemlja s ulaznim prostorom, dnevnom sobom, kuhinjom, blagovaonicom, jednom spavaćom sobom, kupaonicom, spremištem i natkrivenom terasom površine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 674.500 €, 140,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja ekskluzivnu rustikalnu kuću s okućnicom i bazenom u okolici Dobrinja. Ova lijepa starina potpuno je adaptirana i s ukusom uređena ove godine. Kuća stambene površine 140 m2 sastoji se od prizemlja i visokog potkrovlja. U prizemlju se nalazi veliki open-space sa prostranim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 398.000 €, 125,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, Klimno, prodaja stare kamene dvojne kuće površine 125 m2, s okućnicom i garažom. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata koje je moguće urediti po vlastitim željama. Potrebna je potpuna renovacija pri čemu su određeni radovi već započeli. Ekskluzivna lokacija,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan