• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 110 m2 što manje za adaptaciju - GoHome
  • kuće dobrinj barem 110 m2 što manje za adaptaciju - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 110 m2 što manje za adaptaciju

  • Za upit "kuće dobrinj barem 110 m2 što manje za adaptaciju" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 2.110 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosječna cijena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 530.000 €, 134,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se prekrasna dvojna kamena kuća s bazenom u okolici Dobrinja! Nekretnina je u procesu adaptacije. Stambene je površine 134m2 i sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi open space dnevni boravak, kuhinja i blagavaonica, kupaonica te konoba. Unutarnje stepenice....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 100,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.crozilla.com

Rasopasno na otoku Krku, nekoliko kilometara od Malinske i mora, nalazi se lijepo obnovljena autohtona kamena kuća s bazenom. Smještena na prostranom zemljištu površine 913 m², ova nekretnina nudi privatnost, mir i mediteranski ugođaj. Okućnica je pažljivo uređena i njegovana, s brojnim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 100,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

SUŽAN (OTOK KRK) Tipična kamena kuća s dva dodatna kamena manja objekta sveukupne stambene površine 100 m2. Kuća je dvojna, ima dvije etaže od kojih svaka ima 30 m2. Na prizemlju se nalaze kupaona, kuhinja s krušnom peći i kupaona. Vanjsko stepenište vodi do gornje etaže ispred koje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj barem 110 m2 što manje za adaptaciju'
175.000 €
145.000 €
155.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 190.000 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - prodaje se stara dvojna kamena kuća na mirnoj ruralnoj lokaciji. Ova starina sagrađena na parceli od 173 m2 ima površinu od ca 100 m2 i obuhvaća dvije odvojene etaže. U prizemlju kuće koji ima zaseban ulaz nalazi se autohtona stara konoba dok....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 175.000 €, 115,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

U centru mjesta Dobrinj prodaje se kamena kuća u nizu. U kuću se ulazi kroz zajedničko dvorište. Iz ulaznog hodnika stepenice vode na etažu ispod na kojoj je smještena kupaonica. Iz hodnika se ulazi u prostoriju koja objedinjuje dnevni boravak i kuhinju a iz koje stepenice vode kat.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 120,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, Uvala Soline, dvojna kuća sa okućnicom na mirnoj lokaciji za adaptaciju izgrađena 1990.godine na parceli od 381m2. Dvojna kuća u uvalama Soline sa dva apartmana je katnosti, prizemlje i kat. U prizemlju dvojne kuće se nalazi apartman od 45 m2 koji se sastoji od hodnika, kupaone,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 350.000 €, 120,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvojna kamena kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja ili kako su mu u povijesti govorili - gradiću dobrih ljudi po čemu je i dobio ime te jednom od najstarijih kaštela na otoku Krku. Nekretnina obuhvaća stambenu površinu od 120 m2 te se sastoji od tri etaže....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 130,00 m2 cca 1080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Dobrinj, starina u nizu za adaptaciju..Kuća ima prizemlje i kat, konobu, ostavu i ljetnu kuhinju..stambene povrsine 130 m2,, ID KOD AGENCIJE: 4628-6302 AS nekretnine Mob: 092/124-1676 Tel: 051/222-442 E-mail: info@asnekretnine.com www.asnekretnine.com Krk, Dobrinj, starina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 135.000 €, 132,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja stare kamene kuće u nizu, krajnje, za adaptaciju, s lijepim pogledom na more i okućnicom površine 30 m². Ova nekretnina na otoku Krku predstavlja odličnu priliku za adaptaciju i stvaranje autentične mediteranske kuće za odmor ili investiciju. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kamene kuće na otoku Krku. Zadnja je u nizu, te joj pripada lijepa okućnica od oko 350 m2. Građena je 1965. godine, ali je 1980-ih godina dograđena, te je započeta adaptacija. Kuća je priključena na struju, a vodu dobiva iz cisterne, iako postoji mogućnost priključka....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.10.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Uvala Soline, Sužan , prodaje se samostojeća kamena kuća za adaptaciju. Kuća se nalazi se na ravnom terenu od 958 m2. Površina kuće je oko 150 m2, a sastoji se od suterena i visokog prizemlja. U obnovi se može urediti raspored interijera po želji novog vlasnika, a kuća je strukturalno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 155,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna kuća u mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja ? 155m2, 421.000 € Prodaje se šarmantna kuća u mirnom mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja, idealna za ugodan obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Smještena je na odličnoj lokaciji, samo 900 metara od predivne....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 480.000 €, 162,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - na prodaju je samostojeća kuća s velikom okućnicom od 2900 m2 na mirnoj lokaciji udaljenoj 3000 m od od mora. Kuća je izgrađena 1980 godine i prodaje se namještena, ima centralno grijanje na drva i drvenu vanjsku stolariju. Prostire se na dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 98.000 €, 170,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - prodaje se stara kamena kuća smještena u malom mjestu Dobrinj, u centru otoka Krka. Ova starina površine 170 m2 obuhvaća suteren, visoko prizemlje, prvi kat i visoko potkrovlje. U suterenu kuće nalazi se autohtona stara konoba, visoko prizemlje sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 570.000 €, 170,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Red Nekretnine posreduju u prodaji predivne adaptirane starine smještene u okolici Dobrinja na otoku Krku. Nekretnina se nalazi na zemljištu veličine 1090 m2. Nekretnina je raspoređena na prizemlje, kat i potkrovlje. U prizemlju se nalazi konoba s tošom i prešom koje su još uvijek....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se starija kuća na dvije etaže s četiri potpuno zasebna stana, smještena u mjestu Šilo na otoku Krku. Nekretnina se nalazi na izuzetno mirnoj lokaciji, uz sami rub šume, što pruža savršenu privatnost i opuštajuću atmosferu tijekom cijele godine. Kuća raspolaže velikom i uredivom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 200,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina izdvaja uz svoje ponude simpatičnu kuću u malom mjestu na otoku Krku. Okružena sa svega nekoliko kuća te velikom okućnicom od 2800m2 budućem vlasniku osigurava mir. Kuća je koncipirana kao dvoetažni stan gdje se u prizemlju nalazi prostrani dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 820.000 €, 218,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovno-stambeni objekt na otoku Krku, smješten na izuzetnoj lokaciji uz samu šetnicu i more! Objekt je razveden na dvije etaže i ima prekrasan pogled na more sa svih strana. U prizemlju se nalazi restoran koji je potpuno opremljen s kuhinjom, skladištem, WC-om za goste....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 299.000 €, 227,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća u mjestu Dobrinj sa lijepim pogledom, mirna lokacija? Kuća ima 227 m2 stambene površine podijeljena na tri sprata..veliki balkon od 25 m2 sa kojeg se pruža pogled na prirodu i okolna mjesta.. četiri spavaće sobe, blagavaona, konoba od 30 m2 , ostava za alat , i okućnica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 240,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.11.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, Dobrinj , samostojeća kuća za renoviranje, pogled na more! Kuća u Dobrinju s velikim potencijalom. Kuća ima površinu cca 240 m2 i nalazi se na parceli površine 434 m2. Sastoji se od suterena, prizemlja, kata i potkrovlja. Useljiva, ali potrebno adaptirati po današnjim standardima.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 625.000 €, 352,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je samostojeća kuća ukupne površine 352m2, smještena na mirnoj lokaciji na parceli od 2.102m2, s uređenom i prostranom okućnicom. Kuća se sastoji od tri etaže (suteren, prizemlje i potkrovlje), a sveukupno ima četiri stambene jedinice. Zahvaljujući dvostrukom prilazu i brojnim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.