• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 110 m2 što manje porasla cijena - GoHome
  • kuće dobrinj barem 110 m2 što manje porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 110 m2 što manje porasla cijena

  • Za upit "kuće dobrinj barem 110 m2 što manje porasla cijena" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.947 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+3%

Promjena cijene sa 450.000 € na 465.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 465.000 €, 139,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 525.000 €
21.03.2026 - 450.000 €
25.03.2026 - 465.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, šire područje, prodaja samostojeće kuće površine 139 m2, s prostranom okućnicom površine 3.300 m2, na mirnoj lokaciji. Kuća se sastoji od podruma i prizemlja te pomoćnog objekta površine 23 m2. Prostrana, zelena okućnica se nalazi se u građevinskoj zoni te postoji....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 409.992 € na 495.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 150,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.11.2025 - 409.992 €
18.04.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Kuća, Dobrinj, Hlapa, Samostojeća, 150m2 PRODAJA, VILA NOVOGRADNJA , NKP 150 m2, Dobrinj Prodaje se vila u novogradnji u mjestu Hlapa kod Dobrinja,u blizini prekrasnog zaljeva Soline, koja će se prostirati na parceli površine 640 m2 i bit će NKP 150 m2. Sastojat će se od....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 409.992 € na 495.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 150,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 409.992 €
17.04.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, VILA NOVOGRADNJA , NKP 150 m², Dobrinj .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj barem 110 m2 što manje porasla cijena'
485.000 €
485.000 €
 
+16%

Promjena cijene sa 1.250.000 € na 1.450.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 1.450.000 €, 231,00 m2 cca 6280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 1.250.000 €
30.03.2026 - 1.450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Šilo, prodaja nove luksuzne vile površine 231,65 m2, s grijanim bazenom i pogledom na more na parceli površine 709,69 m2. Vila se sastoji od prizemlja s dnevnom sobom s kuhinjom i blagovaonom, ostavom, toaletom, spremištem, hodnikom i natkrivenom terasom te prvog kata s....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.