• GoHome Professional
kuće dobrinj balkon terasa što manje Najnovije - GoHome
  • kuće dobrinj balkon terasa što manje Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj balkon terasa što manje Najnovije

  • Za upit "kuće dobrinj balkon terasa što manje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.12.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

**Obiteljska kuća s panoramskim pogledom na more - Klimno, otok Krk** Na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, samo 200 metara od mora i najbliže plaže, smještena je ova prekrasna obiteljska kuća koja se prostire na 266 m² neto površine. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža spektakularan....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 400.000 €, 71,00 m2 cca 5630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Rustikalna kuća s jacuzzijem Nalazi se na mirnoj lokaciji u mjestu Dobrinj s pogledom na more i zelenilo, a opet na manje od 100 metara do trgovine i restorana. Kuća je potpuno renovirana 2016. godine, odnosno izgrađena iz temelja modernim tehnikama gradnje. Na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 285.000 €, 74,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Poštovani klijenti, predstavljamo vam jednu od ljepših obiteljskih nekretnina na području Krka! Diskretno smješten u zelenilu, ovaj luksuzno koncipiran resort u izgradnji, nudi 13 urbanih Villa sa sveukupno 39 apartmana. Svaka od urbanih Villa sastoji se od 3 apartmana koji nude panoramski....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 289.000 €, 74,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Malinska, šira okolica, dvojna kuća s bazenom i okućnicom izgrađena 2017. godine u mirnom okruženju prirode u okolici Malinske. Stambeni prostor razveden na prizemlje i prvi kat, ukupne površine 78 m2. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica, WC-a i natkrivena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 300.000 €, 87,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Čižići, prodaja, kuća sa dva apartmana i pogledom na more, 300 m od plaže! Kuća ima dvije etaže, prizemlje+ kat, ukupne bruto površine 106 m2, neto površine 87 m2. U prizemlju se nalazi apartman neto površine 50 m2, koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 100,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Dobrinj - okolica - Mirna i neponovljiva lokacija! Prodaje se obnovljena kamena kuća koja u prizemlju ima kuhinju i dnevni boravak, izlaz na natkrivenu sjenicu, te na galeriji spavaći dio s kupaonicom i balkonom - s kojeg je izlaz na stražnje dvorište i maslinik. Uz objekt se nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 100,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine Otok Krk, Dobrinj - na prodaju je renovirana kamena kuća, sagrađena na parceli od 1310 m2, na fantastičnoj lokaciji u okruženju prirode. Kuća je raspoređena na prizemlje, u kojem se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom s izlazom na terasu dok se na katu nalaze....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 100,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaja stare kamene kuće površine 100 m2, s prostranom okućnicom površine 1.310 m2, na mirnoj lokaciji, okružena šumom. Kuća se sastoji od prizemlja s dnevnom sobom, kuhinjom i blagovaonom te galerije s dvije spavaće sobe, kupaonicom, hodnikom te balkonom. Na prostranoj....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 104,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Imobillien agencija u svoju ponudu stavlja autohtonu renoviranu kuću u idiličnom malom krčkom mjestu Rasopasno. Rasopasno se nalazi u zapadnom dijelu općine Dobrinj, u unutrašnjosti je otoka, a opet dovoljno blizu da se do mora i ljetnog šušura stigne vrlo brzo, a po povratku....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj balkon terasa što manje (169)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni