• GoHome Professional
kuće dobrinj balkon terasa što jeftinije 230 m2 - GoHome
  • kuće dobrinj balkon terasa što jeftinije 230 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj balkon terasa što jeftinije 230 m2

  • Za upit "kuće dobrinj balkon terasa što jeftinije 230 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 4.530 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 239,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaja samostojeće kamene kuće površine 239,20 m2, s panoramskim pogledom na more i okućnicom površine 330 m2, na mirnoj lokaciji. Kuća se sastoji od suterena s konobom, ljetnom kuhinjom, radnom sobom, spremištem i toaletom, prizemlja s dnevnom sobom, kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 574.000 €, 250,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja samostojeće kuće površine 250 m2, na mirnoj lokaciji, 2000 m od mora. Kuća se sastoji od prizemlja s dnevnom sobom, kuhinjom, blagovaonom, jednom spavaćom sobom, kupaonicom, spremištem i natkrivenom terasom te prvog kata s tri spavaće sobe, dvije kupaonice....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 575.000 €, 230,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

KUĆA S BAZENOM U MIRNOM DJELU Prodajemo kuću s bazenom na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Kuća veličine 230m2 se prostire na okućnici od 1200m2 gdje se smjestio bazen veličine 3,5m x 8,4m te parking za više automobila. Prizemlje se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, kupaonice,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj balkon terasa što jeftinije 230 m2'
390.000 €
590.000 €
800.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 590.000 €, 230,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu otoka Krka, u okolici Dobrinja, smještena je atraktivna samostojeća kuća ukupne površine 230 m², s prekrasno uređenom okućnicom od 1119 m². Izgrađena 2016. godine, ova nekretnina nudi savršenu kombinaciju udobnosti, kvalitete i mediteranskog ambijenta. Kuća se prostire....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 230,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Moderna villa s bazenom i prekrasnim pogledom na more! Nekretnine Dobrinj Na prodaju je prekrasna samostojeća kuća koja se nalazi na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Ukupna stambena površina kuće iznosi 250 m2, a kuća se prostire na suteren, prizemlje i prvi kat. U suterenu se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 250,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se prekrasna villa s panoramskim pogledom na more! Ova prekrasna nekretnina smjestila se na odličnoj mirnoj lokaciji . Ima 250 m2 stambene površine koja se podijelila na tri etaže. U suterenu se nalazi prostorija za druženje s prijateljima i obitelji. U prizemlju su dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 250,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK - Luksuzna vila s panoramskim pogledom na more Na mirnoj lokaciji na OTOKU KRKU, oko 1600 metara od obale, smještena je ova impresivna luksuzna vila površine približno 250 m2, raspoređena na tri etaže, savršeno uklopljena u prirodni mediteranski ambijent. U suterenu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 250,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Ova prekrasna vila na otoku Krku, u mjestu Dobrinj, nudi panoramski pogled na more te se nalazi na parceli od 823 m2. Pored vile se nalazi i građevinski teren površine 548 m2. Vila se prostire na tri etaže, ukupne površine 250 m2. U suterenu vile nalazi se prostorija za druženje koja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 250,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK - Luksuzna vila s panoramskim pogledom na more Ova lijepa kuća smjestila se oko 1600 m od mora na mirnoj lokaciji. Ima oko 250 m2 koji su se raspodijelili na tri etaže. U suterenu se nalazi prostorija za druženje i igru, a ovisno o želji može dobiti i neku drugu namjenu.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.190.000 €, 250,00 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo prostranu atraktivnu novoizgrađenu kuću na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Kuća stambene površine 250m2 izgrađena je na čestici od 610m2. Prostire se na prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi kuhinja i blagovaonica, dnevni boravak s izlazom na dvije natkrivene terase....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 231,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je prekrasna luksuzna kuća s bazenom u okolici Dobrinja! Sastoji se od prizemlja i prvog kate te ima tri stambene jedinice u nizu, što znači da je svaki stan dvoetažan. Svaki stan ima zaseban ulaz te se svaki sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, izbe, kupaonice....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.490.000 €, 226,78 m2 cca 6570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Šilo - na prodaju moderna kuća za odmor u novogradnji s pogledom na more. Vila površine 226.78 m² nalazi se na parceli površine 665 m², i sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze hodnik, strojarnica, WC, kuhinja, smočnica, blagovaona s dnevnim boravkom i natkrivena terasa....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.